Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-04-2018, 08:45   #91
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 239
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 45
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Koji squonker kupiti?

V3 ili pulse e sad meni je lepsi pulse al kazu V3 ima bolji chip al opet i to se ne zna ko zna mozda je i u pulsu dobar,dok ne stigne ne mogu ti reci...

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2018, 09:28   #92
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 382
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 101
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Izmedju proverenog i odličnog DNA čipa i neprovereonog, na brzinu neplanirano pre vremena izbacenog VV čipa razmislajo bih se tačno 0,0001 ms..bez obzira što je v3 20-ak $ skuplji

Послато са HTC One_M8 уз помоћ Тапатока
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2018, 09:52   #93
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,782
Pohvaljen: 898
Nivo reputacije: 243
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

VV chip nije neplaniran

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2018, 10:17   #94
Danone
Veteran

Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Nije planiran da izadje sada , sam hteo da kazem..Sto verovatno znaci da je zbrzano i ne potpuno istestirano
Staro 19-04-2018, 10:22   #95
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,782
Pohvaljen: 898
Nivo reputacije: 243
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

istestiran i zakljucak je da je bolji od gene chipa....

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-04-2018, 10:56   #96
Danone
Veteran

Ciji?

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
Staro 19-04-2018, 10:57   #97
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,561
Pohvaljen: 15,141
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Dna 😂😂😂

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-04-2018, 14:03   #98
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 460
Pohvaljen: 2,507
Nivo reputacije: 451
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Bolji, bolji.......naročito u TC režimu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2018, 01:28   #99
PBM
Iskusan član

PBM's avatar

Registrovan: Apr 2016
E-cig: Squonk
Pohvala: 44
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 27
PBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svima

Kad gledas squonk modove ispod 100e ovaj Hcigar Inbox V3 je po mom misljenu najbolja varijanta.

Cip je odlican sa kantal ili Ni80 zicu u VW. Za TC stvarno /nikad nisam mogao da se naviknem na TC. Dobro je napravljen i solidan je u porodenju sa ovim iJoy's i Aleader's. Flase koj dolaze sa inbox'om su fenomenalne. Imao sam ja ovaj originalan hcigar inbox ko je imao ozbiljno manu sa cev-om. Nisi mogao da izvadis cev bez da potpuno otvoris mod i onda da nades 2mm silkonski cev koj odgovora i da promenis. To nema u ovaj V3. DNA 75 je meni uvek dobro sluzio. Svaka preporuka za Inbox V3.
PBM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-04-2018, 09:43   #100
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 129
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

inbox v3 je stvarno odlican sluzi me sjajno, mada me idalje nerviraju vratanca gde je sq flasica, trebali bi malo da porade na tome i bio bi najbolji na svetu, ne kazem da su magneti losi ali jesu slabiji..
flasice koje dolaze uz njega su klasicna tvrdja bocica crna i silikonska bela ultra mekana, naravno cim sam otvorio kutiju stavio sam silikonsku aliii kada se squonkuje ona nema dobar povrat i ostaje tecnost u driperu i sama bocica spljostena malo duze nego sto meni odgovara, to me nervira..
zato sam stavio crnu plasticnu u vrelu vodu i smeksao je malo u startu i od pocetka samo nju koristim, posle 2 meseca koriscenja dovoljno je mekana da se koristi bez problema.. taj problem sa povratom tecnosti i pustanje samog vakuma ne znam cemu bih prepisao da li 510 sq konekticji na driperu (hadaly) ili samom sistemu inboxa
naravno problema sa dna 75 nikada nisam imao niti ga imam sa v3, ne koristim TC vec samo power mod... bateriju drzi odlicno (vtc5)
Po dimenzijama je onako, dosta je kratak sto je odlicno ali je poprilicno sirok ili kako vec (nije sirok nego 3 mera koju ne znam kako se zove sad ) za 1x18650
najbolje mu leze driperi 22mm
prednost kao sto se videli kod Rake na slici dosta panela za dokupiti razlicitih, ja nisam jer je previse kultno i demonski
Bateriju bez problema mozete puniti unutar moda jer je dna i vrhunskog kvaliteta
Sto se tice farbe NEMAM ni JEDNU ogrebotinu posle 2 meseca sto znaci da je farba odlicno odradjena ali paneli ( moji su carbon ) imaju po neku jer su napravljeni da budu mekani i udobni za ruku za zavrsnim sjajom koji se grebe, ali nista strasno
Nazalost sve slabije i slabije ga koristim zbog PARLAMENTA (10mg) i Doggystyle od kojih sam postao zavistan i nerazdvojan...
I da jeste popravljena dosta situacija gde se stavlja bocica, sad je kao i na svim ostalim sq box modovima, sto je odlicno, NE CURI NIGDE, LAKO se stavljaju bocice, od mene sve preporuke, za te pare nemojte se razmisljati, ipak je kvalitet jedan od najboljih u pitanju bez obzira na sve novije stvarcice koje izlaze
E da jos jedna stvar.. skoro sam gledao na YT Jay Haze prica kako odustaje od squonka zbog toga sto mu sliconske bocice brzo propadaju i menja se ukus tecnosti, sa crnom bocicom koja je vise plasticnija nemam tih problema! posle 2 meseca koriscenja i dalje ne dobijam nikakav metalni ukus ili drugaciji iz tecnosti... Obratite paznju ako koristite squonk na to jer kao sto znamo svaki vid plastike ima neki rok upotrebe u odredjenim uslovima!! Zdravlje i sigurnost na prvom mestu!
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-04-2018, 10:16   #101
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 239
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 45
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@DusaneM kad ces da mi vratis v3 mislim stvarno...nije u redu,salim se Dulence i u pravu si za v3 al jedino su magnet na vratancima malo slabiji a ti znas da ja pulse obozavam i samo cekam da stigne Don Steffanelu ili nekom cisto da vidim sta kazu i uzimam ga milion posto,posto i ovaj pulse mehanicki ne bi dao ni za jedan squonker,znas kad si mi rekao kad stigne mod uzmes u ruke i vidis dal ti lezi e pa meni pulse bas lezi,pa cu uzeti i regulisani

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2018, 15:34   #102
Draskad
Senior

Draskad's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 36
E-cig: VTC mini-Kf prime/doggy
Pohvala: 528
Pohvaljen: 188
Nivo reputacije: 54
Draskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosi

Hotcig rsq 80w - 60.00 $
Kod:
https://www.2fdeal.com/authentic-hotcig-rsq-80w-squonk-tc-vw-variable-wattage-box-mod-blue_p5740_s1013.html
Draskad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:31 sati.