Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-04-2018, 08:52   #16
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 600
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Zapalio se mod

Decko samo kaze da konstantno vadjenje i stavljanje baterija itekako ostecuje sto polove baterija sto omote a dosta ljudi ni ne zna da moze da odlepi stare i stavi nove omote..
ako imas iole kvalitetniji mod sa balansiranim punjenjem sa jednom ili dve batke slazem se u potpunosti sa aleksom.. Vi zapeli za kuboid koji je izasao pre sto godina i realno je teska sitina.. ne znam zasto ga ljudi kupuju pored pristupacnih cena novih modova sa balansiranim punjenjem, boljom elektronikom i daleko lepsim dizajnom!
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 11:20   #17
relja
Iskusan član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 12
relja je na dobrom puturelja je na dobrom puturelja je na dobrom putu

ma baci mod nije vredan price i vremena .
mislim ako si stavio odgovarajuce baterije sa zastitom i to se desava bacaj nije vredan paznje poz
relja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 11:55   #18
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 6
hrco83 je na dobrom putuhrco83 je na dobrom putu

Ma za baterije na tom modu je potrebna snaga da bi se stavila u mod,pa mi se ogulila gornja izolacija na polu baterije,vjerovatno je do toga,ništa izgubio jučer 2 eleaf istick 100w moda i bacio 2 baterije ma jeftino sam platio te modove,svaki 100kn sa poštarinom.Danas uzeo zadnji istick koji imam stavio nove dvije baterije i sad radi normalno.Neznam zašto je potrebna tako velika snaga da se stavi baterije u mod.Danas naručio još dvije nove baterije tako da ču ih imat 4,ali opet če mi se taj gornji sloj pola ogulit,ništa čekam da wismec gen3 dual izađe iz preodera da naručim nešto kvalitetnije.
I još bih vas htjeo pitat dali mi se može taj novi istick i nove baterije zapalit u ustima.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2018, 12:00   #19
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 126
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 82
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Pogledaj, nece te kostati.

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=EsUVVb8HJMM&t=12s
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2018, 12:18   #20
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 584
Pohvaljen: 761
Nivo reputacije: 172
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od hrco83 Vidi poruku
Ma za baterije na tom modu je potrebna snaga da bi se stavila u mod,pa mi se ogulila gornja izolacija na polu baterije,vjerovatno je do toga,ništa izgubio jučer 2 eleaf istick 100w moda i bacio 2 baterije ma jeftino sam platio te modove,svaki 100kn sa poštarinom.Danas uzeo zadnji istick koji imam stavio nove dvije baterije i sad radi normalno.Neznam zašto je potrebna tako velika snaga da se stavi baterije u mod.Danas naručio još dvije nove baterije tako da ču ih imat 4,ali opet če mi se taj gornji sloj pola ogulit,ništa čekam da wismec gen3 dual izađe iz preodera da naručim nešto kvalitetnije.
I još bih vas htjeo pitat dali mi se može taj novi istick i nove baterije zapalit u ustima.
Pa valjda bi trebalo da ti je jasno sta je problem cim su se baterije ogulile. Ne znam zasto uopste postavljas pitanje kad je mali milon puta bilo govora da se ne koriste oguljene baterija, kad na uputsvu svakog uredjaja imas upozorenje da provjeris jesu oguljene baterije.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2018, 16:33   #21
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 205
Pohvaljen: 1,355
Nivo reputacije: 294
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Ништа, док се не спржи сам, неће се научити изгледа.
Боље да учи на туђим грешкама него на својим.....само ми није јасно зашто је људима тешко да читају форум а ту толико има корисних ствари, лакше би их натерали да вуку плуг него да читају.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2018, 16:37   #22
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Da ume i da zeli svako da cita svi bi bili doktori nauka... Ne kazem nista lose niti za koga odredjeno jednostavno nisu svi bas voljni da sede i da citaju bilo sta osim novina a pitanje i to... Videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu, tako ti je to u narodu...
Nazalost ovde u Srbiji je vise tih koji vuku plug nego onih koji hoce da citaju u tome je nas problem...
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 16:51   #23
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 17:36   #24
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Nisu ludi ljudi sto savetuje da se krene od EGO CC ili t2 ili sta ti ja znam, pa onda neka ego mega baterija, pa mod sa jednom baterijom pa tek onda naprednija oprema... a sad doslo vreme i dostupnost opreme naravno da ko krene odma uzme mod sa dve bat i rta a da ne zna nista o tome itd, i onda dolazi do ovakvih stvari, ja sam iskljucivao moju ego cc bateriju iz ego punjaca cim vidim da je vrela jer sam se plasio a kamoli da mi se mod zapali naopako.... vise puta je ovo prezvakana tema ali dzabe.. Idalje stojim pri svom misljenju da ces doziveti nesrecu jedino ako si baksuz ali definitivno se mora nauciti sabirati pa tek onda mnoziti ne moze se obrnuto... moze, ali uz neke posledice kakve takve.
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 17:57   #25
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 1,537
Nivo reputacije: 314
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

prvo lepo ti to uslikaj iz vise uglova da se vidi o cemu pricas,pa da onda vidimo,ovako samo nagađamo,možda ovo ,možda ono

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 18:24   #26
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 6
hrco83 je na dobrom putuhrco83 je na dobrom putu

Ma lako za modove,mene strah da mi se ne zapali u ustima,sad imam novi mod i nove baterije.Od straha da mi se ne zapali u ustima ruke mi drhte kada parim.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2018, 18:31   #27
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,974
Nivo reputacije: 389
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Zezas ne ? Samo ti otisla izolacija oko + pina nista strasno cak bi i oni modovi trebali da su ispravni jer si napravio kratak spoj na bateriji preko kontakta moda no to ne bi trebalo da moze da ih spali...ako me razumes
Postoji termo crevo za baterije pa kad se ostete samo ih obuces u novo odelo i cepaj bez straha nije to petarda...

EDIT: A ukoliko te ipak mrzi da izolujes bateriju kad se osteti onda samo gledaj da budes brz pri promeni baterije , kratak spoj od nekoliko milisekundi moze izdrzati svaka baterije
I da pitao si dal mozes puniti na kabelu , tu su cini mi se baterije u paraleli tako da...puni slobodno samo prvi put proveravaj dal se ne greje previse mod ili USB adapter...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 20:25   #28
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,704
Pohvaljen: 15,343
Nivo reputacije: 2465
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sledi tema: "Brzo vađenje oguljenih baterija"

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 20:44   #29
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 584
Pohvaljen: 761
Nivo reputacije: 172
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ja mislim da nas hrco83 malo troluje. Stalno otvara neke pomalo cudne teme.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2018, 23:02   #30
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 27
E-cig: Majesty, kfl,crius 2 dual
Pohvala: 723
Pohvaljen: 389
Nivo reputacije: 77
Nexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosi

E kad drhtiš od straha da ti ne pukne mod u ustima, onda uhvatiš jedan dan i prodaš lepo svu tu sub ohm opremu, poručiš od Kineza kaju klon i istick 30/ipower 80, i ne brineš brigu dal će nešto da ti pukne, dal su oguljene baterije itd...
Plašiš se da ne pukne, a kupuješ i dalje eksterne baterije, dual modove itd, a početnik..

Za nekoga možda i nisu komplikovanije stvari, za nekoga možda tek posle dužeg vremena.. evo ja posle 2 godine tek sam poručio mod sa izmenjivim baterijama, jer sam mislio da je preveliki zalogaj za mene.
"Insanity : Doing the same thing over and over again, expecting different results.." -Albert Einstein.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:50 sati.