Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-04-2018, 23:59   #16
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 110
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 72
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Lemo drop rupe za vazduh

Uzmi ako ne serpent smm ako uspes da ga nadjes bice ti mnogo bolji od svega sto si probao do sada, ubija kako radi, samo ima jednu manu, slini

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 00:07   #17
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 382
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 101
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Za SMM moraju kompleksniji grejaci i vece snage da bi dao dobre rezultate
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 00:10   #18
fugna
Nov član

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 22
fugna je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od likvidator Vidi poruku
Uzmi ako ne serpent smm ako uspes da ga nadjes bice ti mnogo bolji od svega sto si probao do sada, ubija kako radi, samo ima jednu manu, slini

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Već sam zacrtao sebi obs engine nano, nanišanio zeus-a i kaylin-a...sad još da dodam serpenta i recimo pharaoh za koji kažu da je dobar. Onda pazarim Skyline i Tayfun jer su dobri...onda mi treba još dva moda i četiri baterije
To je ta perverzija..
fugna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 00:13   #19
Danone
Veteran

Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Povlaci rucnu dok ne bude kasno
Staro 01-05-2018, 00:14   #20
likvidator
Senior

likvidator's avatar

likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

@dandone smm radi na 38w prihvatljivo moze i na malo nize koji wat ali opet daje dobru aromu.
Kylin trazi 40ak wati sigurno.
Staro 01-05-2018, 00:19   #21
Danone
Veteran

Citat:
Originalna poruka od fugna Vidi poruku
Znam, ne patim ja od claptona i ostalih armatura.
Ja sam za umerenije setupe od 0.8-1.2 ohm i 10-20W
Ne volim vruću paru, probao sam alien claptona na criusu da me želja mine i aroma stvarno sabija ali satra bateriju i skuvao sam pluća
Edit
Kod lema mi se svidja aroma koja je extra ako se valjano spakuje setup, donja komora zbog koje ne curi itd.
Ja sam zbog ovog dela napisao da SMM trazi vece snage i kompleksnije grejace..Ali ode on u suprotnom smeru sa Kylin -om

Posle jedno par stotina $ saznace sta mu odgovara kao i ja
Staro 01-05-2018, 00:19   #22
fugna
Nov član

fugna je na dobrom putu

Citat:
@dandone smm radi na 38w prihvatljivo moze i na malo nize koji wat ali opet daje dobru aromu.
Kylin trazi 40ak wati sigurno.
Spakujem ja u njega 0.25 twisted kantal, 5-6 krugova na trojku burgiju, oko 0.9-1.1 ohm, na 15-18W ima da seva !
Edit
Znam da su ti atomizeri popularni kod ovih što koriste claptone i tako to.. Ne mora se u njega staviti debela žica. Kvalitet tih atty-ja je u build deck-u, air flow-u, načinu sipanja tečnosti itd.
Staro 01-05-2018, 00:39   #23
likvidator
Senior

likvidator's avatar

@fugna
to nece raditi nikako sa takvim grejacem bice nikakva aroma.
Staro 01-05-2018, 01:00   #24
fugna
Nov član

fugna je na dobrom putu

Citat:
@fugna
to nece raditi nikako sa takvim grejacem bice nikakva aroma.
Ne bih se potpuno složio. Ako si od clapton usera 40W+ onda bi ti aroma bila nikakva.
Što reče jedan moj drugar : tu brate 2/3 udahneš 1/3 progutaš koliko prska
Sve je to subjektivno.
A i nije da nisam probao. Stavljao sam u ammita dual coil setup sa 0.32 kantal, nisam siguran ali mislim 7-8 krugova na 2.5 oko 2 ohm pojedinačno, izašao na kraju 1.05 ohm ukupno. Na 20W je extra radio, extra aroma, pare gomila. Drugar koji vozi claptone se iznenadio kako radi. Pogledam na yt te recenzije tih atomizera, svi stavljaju claptone ove-one, 50W itd. I u lema stavio lik 1.2 ohm i navrnuo na 40w..pa digao na 50W voli čovek vruću paru.
Zašto ? Jer je takav trend u vape svetu ?! Budalaštine..
Zahvalili :
Staro 01-05-2018, 01:05   #25
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 460
Pohvaljen: 2,507
Nivo reputacije: 451
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@fugna
ajd mi samo objasni kako si uspeo da dobiješ 2 ohma grejač sa 0,32 kantal i 7/8 krugova oko 2,5mm.

Ili možda ovako

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-05-2018, 01:08   #26
likvidator
Senior

likvidator's avatar

@fugna sve zavisi kako postavis vatu, meni ne prska nikada, jedini atomizer koji je uspeo da prska je bio ammit 25 ali sa malo tesnije postavljenom vatom je radio kao sat.
Tako da te price da clapton, fused clapton prskaju nema veze.
Staro 01-05-2018, 01:19   #27
fugna
Nov član

fugna je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
@fugna
ajd mi samo objasni kako si uspeo da dobiješ 2 ohma grejač sa 0,32 kantal i 7/8 krugova oko 2,5mm.
To bilo prošle godine..pozaboravljalo se malo tih debljina. Naglasio sam da nisam siguran
Za ukupnu ohmažu i wate sam siguran.
Trenutno u diablu clonu imam dva coila sa ukupno 0.98 ohm, na 18W pari najstrašnije i odlična aroma. Motao sam 0.25 na dvojku oko 7 krugova odprilike. Na njemu mali juice channel pa je bolje manji prečnik. Otišli smo malo u off sa rupama za vazduh od lema ali nema veze.
Staro 01-05-2018, 01:25   #28
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@fugna
Taj setup ne može da radi kako treba ispod 22-23w. To je minimum. Sve ispod toga je maltretiranje. Para je hladna, grejači se sporo zagrevaju, aroma mutirana.....

Staro 01-05-2018, 01:35   #29
fugna
Nov član

fugna je na dobrom putu

Para jeste hladna jer ima previše vazduha a ne mogu da smanjim jer nema airflow control ali ja ne primećujem da je nešto mutirana aroma. To što je hladna mi je čak i dobro. I da ga dignem na 25W i to je opet umereno, nema potrebe za više. Ali kome bi proizvodjači prodavali modove od 200W sa tri baterije ako bi bilo više ovakvih umerenih
Staro 01-05-2018, 01:38   #30
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Moderator poruka
Već se zašlo u debeli OFF
Nadalje DRŽITE SE TEME

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:07 sati.