Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-05-2018, 13:40   #16
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,335
Pohvaljen: 14,900
Nivo reputacije: 2378
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Uzeh, zeznuh se...

Njegov mod je neregulisan...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2018, 13:42   #17
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 331
Pohvaljen: 785
Nivo reputacije: 203
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Verovatno je mislio na atomizere koje on trenutno koristi. Za mene "M2L atomizer" koji radi ispod 1 om i ima dovoljno vazduha da potera sub om, nije M2L atomizer vec restriktivni D2L.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2018, 13:48   #18
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 38
E-cig: SubTank Miniji, Siren 2
Pohvala: 249
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 66
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Nisam video da je uzeo neregulisan mod. Zaboga. Okej, u tom slucaju, kao sto je vec predlozeno, nek da tasti da probava. Ili koristi za stalno. Ako nema tastu, jbg

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2018, 15:56   #19
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

glupo mi da otvaram novu temu ,a zelim nesto da kazem . znaci , sve radi ali nema pare ,nimalo . kako onda ne dry hituje ne znam . baza kupljena u srbiji ,aroma JF . u istoj turi sam pravio tecnost (sa drugom aromom) i tu sve sljaka.sljakalo je i ovo ali pocelo je sa jutarnjim pomenutim problemima ,pa dolijem tecnost i proradi .sad nece ni na tu foru . mozda sam vas smorio ovom pricom al eto
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 16:12   #20
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Koja baza? Jel sama baza ili si dolivao PG i VG posebno? Ja sam jednom imao nesto slicno, napravim miks, ali se PG i VG ne sjedine sa aromom vec jednom sipam u atomizer, ono aroma ubija i nikotin dere. Posle par sipanja ne osecam ni nikotin ni aromu, kao da parim sam PG ili VG iako pre sipanja izmuckam dobro bocicu. Jel tako kod tebe?
Staro 13-06-2018, 16:30   #21
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 38
E-cig: SubTank Miniji, Siren 2
Pohvala: 249
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 66
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

kaze da nema pare, dakle nije to. Zvuci kao da sve radi na ekranu dok gleda, a onda kad stisne prekidac dobije atomizer short ili tako nesto, otkud znam. Mislim, kako da radi, a da nema pare? o.O

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 16:36   #22
Milanez
Banned

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

sve radi samo nema pare
maestro ,kod domacih sam kupio bazu ,da,gotova baza ne dolivam i ne mixam , radilo je dobro ,pario sam tu tecnost ali odjednom problemi ,a nema puno ludaka u mojoj porodici da su sipali nesto u tecnost . u toj turi sam mixao jos nesto i to sljaka (utisci od malopre)
Staro 13-06-2018, 16:39   #23
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,756
Pohvaljen: 2,237
Nivo reputacije: 409
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Nema pare usled prenatopljenosti vate. Takodje se dešava isti slučaj kada atomizer dugo stoji. Potrebno je 10-ak pafova da proradi sa punim kapacitetom. Znači nema dry hitova zato što ti je vata prenatopljena.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2018, 16:43   #24
Milanez
Banned

jos jedan detalj .mnogo nekako sisti (sa tom tecnoscu) bacicu je i cao (baceno 1500din)
mislim da ne bi proradilo ,zato i kazem da sisti nekako bolesno ,ko zna sta je ,ostaje misterija moze i zona sumraka xaxa ,mislim da ne bi proradilo .kao sto rekoh bacicu je i zaboraviti tj idem(o) dalje
Staro 13-06-2018, 17:38   #25
maestro
Veteran

maestro's avatar

Svasta sam doziveo, ali to da mi atomizer sisti samo od jednog posebnog miksa, to jos nisam. Ipak proveri vatu jos jednom, a mozda ti i setup nije dobar. Ako namotas mnogo debelu zicu i ides preko 7 namotaja da bi postigao zeljeni otpor, onda hoce da zari slabo na malo wati pa moze da daje simptome koje imas.
Staro 13-06-2018, 19:48   #26
Milanez
Banned

kazem po 10-i put da sa drugom tecnoscu nemam problema . nebitno . nemoj se cimate samo sam hteo da kazem da se eto i to desava
Staro 13-06-2018, 20:20   #27
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 225
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 121
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Promeni grejac ako je ego mega v2 u pitanju
To se i meni desavalo
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 20:52   #28
Milanez
Banned

bacio ...tj u kesu za smece u sobi .90ml ako neko hoce ...12mg ,jf freedom ,umbrela 40vg baza , (ne obecavam ,treba se cimati do poste al nije ni to nego se sikiras dal ce taj podignuti)
Staro 13-06-2018, 21:01   #29
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,756
Pohvaljen: 2,237
Nivo reputacije: 409
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ne uzimaj više ambrela pg/vg, zato i ne radi atomizer. Ja sam je uzeo zeznuo se i nikad više. Smrdi kao fuga. Rado ću je baciti, samo da se skrpim za koju kintu.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 21:03   #30
Milanez
Banned

...kupujem gotove baze kod njih ...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:17 sati.