Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-05-2018, 13:06   #1
jankons
Iskusan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: berserker+KF prime
Pohvala: 57
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 13
jankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putu
Uobičajeno Problemi sa atomizerom

Kupio sam Kf prime sa FT-a (SKU: 9621122)..

Problem sa njim je sto nakon 2-3 puff mod vise ne cita atomizer. Otpor je nula.

Proverio sam da da li je u pitanju grejac (kantal 0.32 6wraps oko 2 mm), ne strci nigde, skroz do rupe za vazduh je spusten. Zategnut je grejac..

Centralni pin je pritegnut skroz, a probao sam na 2 moda wismecRX75 i evic vtc, ista stvar se desava...

Primetio sam da nigde nema gumica na atomizeru, da li to moze da pravi problem???

Help
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 13:21   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,009
Pohvaljen: 14,524
Nivo reputacije: 2309
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Problemi sa atomizerom

Gde nema gumica. Slikaj

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 13:34   #3
jankons
Iskusan član

jankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putu

bas mi je cudno da izmedju baze i tank-a nema gumice, on nije cureo, celu noc je ostao obaljen, ali nece da pali...
Staro 11-05-2018, 13:44   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,009
Pohvaljen: 14,524
Nivo reputacije: 2309
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ništa ja ne vidim, ali ako razumem, gumice tu i ne treba da postoje

Evo gde su sve gumice

EDIT

Gumica koja gore drži tečnost je na poklopcu za sipanje (21 i 22), a dole je na bazi (10 i 11)...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 13:54   #5
jankons
Iskusan član

17 19 22 nisu namestene,bazu nisam rasklapao. Imam ove oringove u kesici, sad cu njih probati da namestim. Da li to moze biti problem?
Staro 11-05-2018, 13:54   #6
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 35
Pohvala: 1,195
Pohvaljen: 711
Nivo reputacije: 125
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Nema tu gumica nikakvih. Postoje na top cap-u I na bazi ali ne na tim mestima sto si ti obelezio.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
17 I 19 nisu namestene? Dobro je ako je staklo citavo. Ne moze to da utice da atomizer ne radi. Jedino moze da curi na tim mestima
Slikaj setup iz vise uglova a narocito sa donje strane. Mozda je short
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 14:24   #7
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 979
Pohvaljen: 1,074
Nivo reputacije: 233
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

cuo sam da je nekome farba na deku pravila problem na nekom drugom ati pa je oljustio iznutra

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 15:05   #8
jankons
Iskusan član

@oliverbanjas prvo sam proverio setup, i napravio nov, imam i KF v5 apsolutno sve isto radim.. Nozice sam skratio skroz, znaci ne diraju chimney sigurno, oko 2mm sam motao, i ne znam da li treba manje od toga...

Probao sam sa gumicama i ne pomaze, odvio sam i 510 konektor malo pogledao i vratio sve...

Navrnem atomizer uzmem puff dva i visa ga ne ocitava....

@ezgeta sa cime su to radili?? preselio sam se i nemam apsolutno nista u novom stanu
Staro 11-05-2018, 15:11   #9
Svemirac
Iskusan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Pico + Kaya 5
Pohvala: 94
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 28
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu

Sa sheme koje je c-hell postavio pronadji izolatore ( 2, 7 i 12 ) na tvom kayfunu i proveri da li su na mestu i da li deluju zdravo.
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 15:12   #10
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

verujem razređivac,al pitaj betrayer on je petljao sa hastur nešto oko farbe.meni jedino pada na pamet br 7 da je polomnjen ili ga i nema

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 11-05-2018, 15:23   #11
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 310
Pohvaljen: 949
Nivo reputacije: 181
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od jankons Vidi poruku
17 19 22 nisu namestene,bazu nisam rasklapao. Imam ove oringove u kesici, sad cu njih probati da namestim. Da li to moze biti problem?
Bez gumice br.22 radi bolje, bez curkanja. Gumice br.17 i br.19 moraš da imaš, one dihtuju stakleni tank, ne vidiš ih dok ne rasklopiš atomizer... Nema to veze sa gumicama.

Ostavi samo bazu na modu, izvuci vatu i probaj da opališ nekoliko puta da vidiš da li se problem i dalje manifestuje. Demontiraj donji poklopac baze (poz. 3), ako je sa unutrasnje strane crn skini farbu sa te strane. Pogledaj i centralni pin (poz. 6) da li je u komadu, da nema opiljaka unutra, sve to lepo očisti, sklopi i pomoli se bogu.

Nije mi jasno kako si mogao da kupiš u moru klonova baš klon neproverenog proizvodjača, uz to bez ocena i iskustva drugih korisnika. Jasno mi je da si možda želeo baš crni primerak, ali taj proizvodjač (CT) je u jednom jedinom komentaru ocrnjen za SS primerak, to je bilo dovoljno da okreneš glavu i izabereš bilo šta drugo...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 19:00   #12
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ja sam prvi pomenuo farbu,molim ,samo da se zna

Staro 11-05-2018, 19:32   #13
nikolaang
Senior

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,071
Pohvaljen: 456
Nivo reputacije: 93
nikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosi

Probaj malo da popustis šraf na konekciji baze i pina na modu.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 20:26   #14
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

mora da imas unimer i da sa njim ispitas sta je i gde problem na atomizeru pa nam javi

Staro 11-05-2018, 21:05   #15
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 278
Pohvaljen: 321
Nivo reputacije: 74
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Oba moda koja imaš imaju joytech 510 pinove koji nisu bas najbolji i ne slažu se dobro sa atomizerima kojima ne štrči dovoljno 510 konektor što je čest slučaj sa klonovima.
Imam primo mini i cuboid i oba ne čitaju kayfun 5 i Tayfun 3 dok ostali modovi ih čitaju bez problema.. Probaj malo da popustis šraf na pinu na atomizeru
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:56 sati.