Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-11-2020, 00:07   #1
KARELIAS
Aktivan član

Registrovan: Dec 2019
Pohvala: 35
Pohvaljen: 92
Nivo reputacije: 16
KARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svimaKARELIAS je poznat svima
Uobičajeno Lord RTA

Juce mi je stigao atomizer iz naslova - tacnije SXK klon pa cu podeliti svoje utiske sa vama . Najpre cu reci mi je privukao paznju svojim izgledom ,kapacitetom rezervoara u odnosu na velicinu atomizera , zatim resenjima protoka vazduha i dopremanjem tecnosti do samog grejaca . Rastavljen totalno i detaljno opran iako nije bilo vidljivih tragova prljavstine i masinskog ulja sto nekad bude slucaj sa klonovima .

Tehnicki podaci :
Tip : rdl /mtl
Precnik atomizera : 22mm
Kapacitet: 4ml
Dek : 1 grejac
Protok vazduha: bocni protok vazduha
Rupe za protok vazduha: 2x 2mm , 2x 1.5mm , 2x 1.2mm , 2x 1mm , 1x 1.2mm
Komora : Precnik 11 mm sa dva konusa i odzak precnika 4 mm
Materijal: ss316l

Po gore navedenim tehnickim podacima reklo bi se idalan za restriktivni dtl ali meni se dopao i u mtl -u jer ni ove manje rupe ne moraju biti skroz otvorene .Ima malo fals vazduha ali bas malo sto se primecuje tek kada se zatvori dotok vaduha , sto opet nema nikakve veze jer vazduh moze proci do grejaca samo na jedan nacin - kroz te bocno postavljene rupe . Postavljanje grejaca je lako i ja sam za prvi grejac postavio 6 namotaja supefine mtl fuzed clapton ka1 32ga*2 + 38ga . Tecnost do vate stize od gore kroz dve rupe i natapanje je odlicno .Dodavanje tecnosti je relativno lako sa donje strane rezervora kroz dva velika proreza pored komore . Evo i par slicica .

U prvim recenicama sam naveo pluseve atomizera a mane cu ako ih nadjem kroz par dana koriscenja navesti .

Atomizer se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.fasttech.com/products/9709709
KARELIAS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:22 sati.