Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-12-2016, 20:28   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,212
Pohvaljen: 1,380
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Da se zahvalim

Ovim putem zelim da Vam se ovko javno zahvalim sto ste odgovorili pozitivno na moju molbu i odlucili da mi pomognete u okviru svojih mogucnosti. Vas cin i sam poklon ce mi mnogo pomoci u daljem koristenju moje skromne opreme koju imam. Mnogo Vam hvala ipotrudicu se da Vam se oduzim u okviru svojih mogucnosti. Srdacan pozdrav.
Toni

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 12:17   #2
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 304
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 176
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Da se zahvalim

Pa podeli sa nama sta si dobio.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 12:24   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Zamolio sam ih za bateriju 18650 i gospodin Ivan Atanackovic mi je izasao u susret i u toku iduce nedelje ce mi poslati. A i pre nekog vremena sam od njih dobio i jednu bocicu arome po mom izboru. Ti gestovi su me i potakli da im se ovako javno zahvalim.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 18:26   #4
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Mogu i ja da kazem koju rec hvala: servisirali su mi mod/bateriju bez novcane naknade i ako nisam imao racun. Jos jednom HVALA Umbrella!
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 19:20   #5
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Al' je krenulo to sa baterijama, svaka cast umbrella. Koju su bateriju servisirali?
Staro 03-12-2016, 20:03   #6
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

eGo One.
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 14:52   #7
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Da se nadovezem. Kada su mi se desili pehovi sa mod-ovima i kada sam ovoj firmi poslao mejl u kome sam im objasnio kakvi su me problemi snasli isto tako su se ponudili da mi poprave mod iako nije bio kupljen kod njih, bez naknade. Ali za moj istick je vec bilo kasno jer je otisao u nepovrat. Eto zahvaljujem im se i na tome (mozda malo kasno) ovako javno, mada sam to uradio vec preko pp.

Staro 05-12-2016, 14:56   #8
maestro
Veteran

maestro's avatar

E vala, jesu dobri, svaka im cast. Jos da krenu sa servisiranjem 18650 baterija, gde li bi im kraj bio.
Staro 05-12-2016, 15:04   #9
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ne znam za druge, mada sam ovde na forumu procitao dosta losih iskustava. Ne zelim da ispadne pogresno protumaceno (kao u jednom drugom slucaju kada sam preneo svoja pozitivna iskustva sa drugom prodavnicom) da se ja stavljam na neciju stranu. Prenosim samo svoja pozitivna iskustva u tri slucaja (koliko sam puta i imao kontakt sa ovom firmom). Bez favorizovanja ili bilo cega drugog, namere da istu reklamiram i sl.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:17 sati.