Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-05-2017, 16:25   #1
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 89
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Itaste hunter-prvi utisak

Ceo kit dolazi u redovnom innokin pakovanju i uz mod Hanter dolazi i Isub oHm tank Vortex.

U pakovanju sa Vortex-om dolaze i dve glave od kojih je jedna u samom tanku 0.5 oHma SS plus o ringovi i silikonski slip prsten.

Hanter kao Hanter izgleda jako lepo i po meni pravi je vanjski mod.
Međ.imam nekako utisak kao da je sav od tvrde plastike-što mi nesmeta.

S'obzirom da mi se ponekad dešavalo curenje atomizera veliki plus dajem modovima kod kojih se baterija stavlja odole.

Sam oblik lepo leži u ruci,power dugme je istureno tako da nemoram da ga tražim-ko je imao iskustva sa ravnim power dugmetom zna o čemu se radi.

Što se tiče podešavanja i jednostavnosti nemogu puno o tome za par sati upotrebe., uglavnom wati idu u koracima od 0.5 i automatski su zaključani t.j.kada je potrebna promena snage stisne se + ili - otključa se (veoma brzo-bez cimanja) i može da se podešava (što je takođe po meni plus).

Power dugme je dosta čvrsto i s'obzirom na pozit.skustvo sa innokinom verujem da će raditi kako treba-dugo.

Realno kada bi hantera uporedio sa vTc minijem ipak je vTc mašinica.

Po pitanju tanka Vortexa dosta je već opisano na YT generalno imam utisak da mi malo daje cliromizerski ukus sve ostalo 5+ u poređenju sa lemo dropom ipak drop mi daje bolji-čistiji ukus atomizerski koji mi odgovara.

Generalno mišljenja sam da hanter po redovnim cenama na tržištu kao kit u poređenju sa joyetech kit box modelima nevredi te pare.
Kupiti ga na akciji kao što sam ga ja ukebao to da sve drugo ne-opet kažem moje mišljenje.

Evo ga i koji od boljih YT klipova:

Послато са GT-I9060I уз помоћ Тапатока

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2017, 18:46   #2
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 516
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Itaste hunter-prvi utisak

.. nestade pohvala .. @svetabond007 hvala sto si podelio utiske sa nama. Modic je veoma zanimljiv da te dobro sluzi.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:45 sati.