Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Razno
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-06-2017, 10:17   #1
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,144
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Samsung Galaxy S6 Edge 64gb

Prodajem Galaxy S6 Edge At&T (G925A), pisao sam o njemu ovde:
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=358535

Telefon je kupljen 29 novembra na ebayu od samsungmobile, pocetkom ove godine je stigao do mene.
Posto AT&T ne moze da se rutuje igrao sam se, brikovao ga i poslao u USA na garanciju.

Tamo je zamenjena: baterija, maticna ploca, plocica za punjenje na kojoj je usb konektor i home taster. Instalirali su i zadnji android (7.0).

Telefon je bukvalno kao nov, ima 2 jedva primetne ogrebotine na "ukrasnoj lajsni", originalnu samsungovu futrolu, staklo preko ekrana (transparent, pa ostavlja utisak da je telefon siv jer tamo gde je lepak nije skroz transparentno staklo).
Od kako mi je vracen nisam ubacivao karticu, samo sam instalirao instagram i lifetime mislim da je oko 15 minuta.
AT&T verzija ima vecu sigurnost i stabilniji firmware, ja ga bas zato ne volim, ali mnogima ce to odgovarati.

Uz telefon ide originalna kutija i sav prateci pribor, kao i papir na kome se vidi sta je sve uradjeno.
Cena za forumase 320 EUR.

Slike:

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Razno

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:46 sati.