Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-06-2017, 01:29   #526
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Alkoholne arome sa Vaping Zone

@bullet neke mogu komotno da se koriste posle par dana ali definitivno sve koje sam koristio postaju bolje. Licno ih ne otvaram samo promuckam kad se setim a setim se max jedanput nedeljno.

Te VZ arome sa Cig osnovom, Parliament i Honey Flue Cured ja volim da izvetrim bar 24h kad zavrse steep. Postanu suvlje i izgube šmek na džibru.

Ako ti bude slab ukus slobodno probaj jace od preporucene doze. Ali pazi ima jedna "linija" vz tecnosti u koje spadaju Mild Seven i Tobacco Light kod kojih preko 3% para smrdi na urin.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 08:33   #527
bullet
Aktivan član

Registrovan: May 2017
Pohvala: 5
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 7
bullet je na dobrom putubullet je na dobrom putubullet je na dobrom putu

Hvala za info. Kakva su iskustva sa rokom upotrebe aroma i napravljenih tecnosti? VZ arome su stigle u bocicama bez roka. Ako napravim neku vecu kolicinu, to moze da stoji godinu dana npr ili pricamo o mesecima?
bullet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 09:14   #528
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: 22/25/510/810 DIY
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,804
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Moze da stoji kada napravis neograniceno, mislim neograniceno, ja parim sad tecnosti iz marta 2016te godine, nista im ne fali, malo se izluftiraju i vozi (a i ne mora da se luftira).

Neke koncentrovane ce ako jako dugo stoje postati previse intezivne (Black Cigar, French Pipe itd...) mada sve zavisi od doziranja.

Uglavnom, nemoj nijednu preko 2% iako pisu za sve 2.5%.

Ostavi da odleze od 7 do 15 dana pa kreni.

Mesec dana je navodno idealno uz povremeno muckanje.

Ja sam prestao i da vetrim i da muckam. Razlog je sto nema razloga raditi muckanje i vetrenje.

Testirao na tacno 5 aroma u mesec dana.

5 komada muckane svaki dan, vetrene petkom

Drugih 5 nije pipnuto.

Rezultat - razlike nema.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 11:31   #529
bullet
Aktivan član

Od kupljenih 8 aroma, probano 6 posle nekih 18-19 dana i utisci su odlični, napravljeno sve 50/50 VG/PG 12mg/ml nikotina, 2,5% arome kao što proizvodjač preporučuje
Mogu da kažem da dosada probano prevazilazi moja očekivanja i da sve mogu da konzumiram, nijedna mi nije fuj. Ajde ukratko da probam da opišem dosada probane tečnosti:
Parliament - definitivno dobro poznat KTS parliament, moja prva ljubav i reper za sve ostale tečnosti. Ako bih morao da je opisujem rekao bih malo bogatija duvanska aroma sa blago slatkastom i kostunjavom notom.
Cig - KTS Real Cigar, aromatičnija i punija aroma u odnosu na Parliament, takođe moj favorit.
555 - ravna i nenapadna duvanska aroma prijatnog ukusa, nablaža aroma od svih probanih VZ aroma do sad
Honey Flue Cured Tobaco - veoma blaga duvanska aroma sa primesom meda koji se najviše oseća kod prvog povlačenja, sledećih par povlačenja dolazi do izražaja blaga duvanska nota. Nije slatka tečnost, iako jeste , ali su mi nekako razdvojeni ukusi duvana i meda.
Dunhill - aromatičnijha duvanska aroma, primesa vanile čini mi se i slatkoće
RY4 - isto aromatičnija duvanska aroma ali ne previše, manje od dunhilla sa kojim mi je slična, blage note karamele i vanile.
Ostaje još da probam ovih dana sept wolfes i blenede tobaco pa javljam.
Staro 07-07-2017, 20:59   #530
bullet
Aktivan član

Definitivno mi ipak ne liče dunhill i ry4 . Dosta je nezahvalno ustvari opisivati tečnosti, pogotovu ovako više od jednom, a i ne ide mi nešto čini mi se . Dunhill je u stvari KTS Doff čini mi se? To je neka aroma koja me je malo podsetila na Halo tečnnosti, Torque 56 mislim...
Probane i sept wolfes i blended tobaco. Meni slične sa dunhillom i definitivno mi te note ne leže nešto, nisu mi gadne ali može bolje. Kod sept wolfa osećam dosta višnju rekao bih. Vuku mi ove tri na neko bobičasto voće, kiselost, cvetne note, čokoladu ne znam ni sam kako bih objasnio. Za razliku od parliamenta, real cig-a i tih žutih tečnosti koje mi vuku na drvenasto, orašasto, karamel i prave cigarete i cigare, tačno se po boji vidi kako je neko rekao. Tako da će Sept Wolfes, Dunhill, Honey Flue Cured Tobaco i Blended Tobaco da idu dalje najverovatnije a uzima se nova tura za probu. Ako moće neka preporuka od preostalih VZ SC aroma koje su slične parliamentu i cigu i žute?
Staro 07-07-2017, 21:40   #531
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,931
Pohvaljen: 6,131
Nivo reputacije: 907
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

B&H ne znam da li si probao. Suv, bez slatkastih podnota.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2017, 21:48   #532
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: 22/25/510/810 DIY
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,804
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

B&H je vrh, bas dooobra.

Ako nisi, probaj i Flue Cured Tobacco od VZ, malo sladi ali je vrhunska duvanska aroma.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2017, 00:25   #533
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 916
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 157
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Pa zar nije napisao da mu se flue cured ne svidja ili se radi o nekoj drugoj aromi?
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-07-2017, 13:13   #534
bullet
Aktivan član

Stigla jos jedna tura duvanskih aroma, medju njima i french pipe. Kada sam ga pomirisao prva asocijacija je jeftine zvake na komad a onda se setih da je bilo vec price neke ovde o tome i to se ispostavlja bas za franch pipe. Aroma uzeta bas sa Vaping Zone. Nisam pametan, jel to neispravna aroma ili stvar percepije na kraju? Da znam da li da se bunim kod prodavca.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Staro 21-07-2017, 14:01   #535
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 582
Nivo reputacije: 167
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

to je to!
bazooka zvake = french pipe
ali se ne oseca pri parenju,bar ne toliko, samo na izdisaju okolina oseti....

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-07-2017, 15:04   #536
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Posle duzeg parenja mene je od French Pipe, Island Tobacco i Old Captain redovno hvatala mucnina. Od ostalih VZ nije.

Staro 21-07-2017, 15:43   #537
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

Manji % @vapoholic

Staro 21-07-2017, 15:59   #538
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Uff... pa ja preko 1.5% ništa od njih.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 21-07-2017, 16:00   #539
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

E onda nista....

Staro 21-07-2017, 20:46   #540
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,559
Pohvaljen: 1,268
Nivo reputacije: 282
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Znam još neke kojima ne prijaju VZ arome, dok ja nemam problem sa njima, sve na 2% osim Real Cigar (sada VZ Cig), njega na 1.5, pošto se lepo kombinuje sa drugim aromama a malo je dominantan na 2%.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:15 sati.