Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-03-2016, 23:35   #31
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 944
Pohvaljen: 562
Nivo reputacije: 101
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: VIP popust za sve forumaše

Popust za forumase je na sve 10% ili vise ukoliko je otvorena tema za proizvod koji ima veci popust, takodje i za diy program kojeg nema u prodavnicama (ja probao), a ako sam dobro razumeo slanjem pp bi dobio popust 10% i na ono sto je u prodavnicama vec snizeno (ovo mozda nije tako). Karticom ostvarujes popust u prodavnicama, znaci nema diy i nema vise od 10% i nema ni 10 ako je nesto vec snizeno. Dogovor sam obavio veoma lako sa njima i zadovoljan sam i ovako sto su dali stalni popust za nas. Ovo za nas je svakako povoljnije od kartice osim ako se kupuju gotove tecnosti koje nisu na popustu- onda je isto. Ja zadovoljan 😄

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2016, 16:56   #32
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 35
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 62
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od nemirko Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Umbrella Ekocigarete Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od nemirko Vidi poruku
10% vip popusta ekskluzivno za forumase moze da ostvari bilo ko ako ode u neku njihovu radnju. Cim pozelis da kupis nesto radnica te pita da li zelis vip karticu za 10% popusta. Nema potrebe ni da znas da postoji neki forum
Marketing, marketing...
Da, naravno, svako može da ostvari popust od 10% uz VIP KARTICU, stim što na gotovo svim prodajnim mestima (osim samo jednog) mora prethodno da ostvari kupovinu preko 3000 dinara kako bi imao pravo da prilikom sledeće kupovine kupuje sa obračunatim popustom.
Osim popusta od 10% svi članovi foruma imaju mogućnost da ostvare i veće popuste na određene proizvode iz našeg asortimana, a spisak tih proizvoda možete pogledati u našoj prodavnici na forumu (ti popusti važe isključivo za članove foruma).
U kojoj radnji nije potrebno potrositi 3000 za vip karticu i popust?
U našoj radnji u Piramidi odmah možete ostvariti članstvo u VIP klubu bez prethodne kupovine.

Citat:
Originalna poruka od oliverbanjas Vidi poruku
Popust za forumase je na sve 10% ili vise ukoliko je otvorena tema za proizvod koji ima veci popust, takodje i za diy program kojeg nema u prodavnicama (ja probao), a ako sam dobro razumeo slanjem pp bi dobio popust 10% i na ono sto je u prodavnicama vec snizeno (ovo mozda nije tako). Karticom ostvarujes popust u prodavnicama, znaci nema diy i nema vise od 10% i nema ni 10 ako je nesto vec snizeno. Dogovor sam obavio veoma lako sa njima i zadovoljan sam i ovako sto su dali stalni popust za nas. Ovo za nas je svakako povoljnije od kartice osim ako se kupuju gotove tecnosti koje nisu na popustu- onda je isto. Ja zadovoljan ��

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
Sve ste dobro razumeli Olivere, osim ovog dela za koji niste bili sigurni.
Na tečnosti sa kratkim rokom (najčešće im je cena 120 dinara) i proizvode koji su već na akciji, dodatnih 10% neće biti obračunato.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 13:23   #33
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,831
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Stigla porudzbina sa uobicajenim popustom, brzo i efikasno!

Kad dopunite stanje FA PB javite, molim!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:03 sati.