Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-09-2011, 16:10   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,267
Pohvaljen: 1,580
Nivo reputacije: 384
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Kartomizeri i tecnosti

Koristio sam samo gotove tecnosti sa 100%PG bazom.
Iste tecnosti sam probao na standardnim i LR ego-t atomizerima, dual koil kartomizerima, LR kartomizerima i kliromizerima.
Naravno, primetio sam razliku i u TH i u okusu.
Zanima me kako se ponasaju kartomizeri sa tecnostima u kojima je dodan VG.
Na primer napravim tecnost (PG+VG+aroma) i odvojim deo za koristenje na kartomizerima, a deo razredim destilovanom vodom za ego-t tank sistem.
Dakle, "vole" li kartomizeri guscu ili redju tecnost?

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2012, 10:53   #2
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,016
Pohvaljen: 1,190
Nivo reputacije: 396
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kartomizeri i tecnosti

Jako zanimljivo pitanje na koje i mene interesuje odgovor!
dali je bolja gushca ili redja tecnost za kartomizere?
Skoro sam bio uzeo ambrelin dunhil, koji je bio gust ko med, stavim ga u kartomizer, prvih 5-10 dima odlican i ukus i para, posle toga naglo utanji, niti th niti pare, ja sam skontao da je zbog gustine, ima li neko neko objashnjenje?

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2012, 11:05   #3
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 87
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Ja trenutno koristim tecnosti kombinaciju VG i PG, dripujem kartomizer obicno sa dve tri kapi. Nekada sam koristio cist PG i jednako je dobro kao i kombinacija sa VG. Naravno jednom ga napunim do kraja a posle na svakih 10 dimova kapnem par kapi. Aroma i TH razbijaju. U dosadasnjem parilackom stazu ovo je jedini sistem koji mi menja analogne cigarete..sve ostalo je imitacija..

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2012, 11:28   #4
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nebulle Vidi poruku
Ja trenutno koristim tecnosti kombinaciju VG i PG, dripujem kartomizer obicno sa dve tri kapi. Nekada sam koristio cist PG i jednako je dobro kao i kombinacija sa VG. Naravno jednom ga napunim do kraja a posle na svakih 10 dimova kapnem par kapi. Aroma i TH razbijaju. U dosadasnjem parilackom stazu ovo je jedini sistem koji mi menja analogne cigarete..sve ostalo je imitacija..
Potpisujem! I za mene je samo "dripanje" u kartomizer ili atomizer prava stvar, sve ostalo je (uglavnom loša) imitacija.
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2012, 11:36   #5
nebulle
Senior

nebulle's avatar

nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Cak mi je mnogo bolje dripanje kartomizera od obicnog atomizera..Mnogo vise dima se dobija a i sam dozivljaj je slican analognoj cigareti..Ujutru ustanem, ukapam par kapljica i dozivim "flash" u glavi...bolje je od sexa na zornjaka

Staro 12-03-2012, 11:40   #6
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nebulle Vidi poruku
Cak mi je mnogo bolje dripanje kartomizera od obicnog atomizera..Mnogo vise dima se dobija a i sam dozivljaj je slican analognoj cigareti..Ujutru ustanem, ukapam par kapljica i dozivim "flash" u glavi...bolje je od sexa na zornjaka
Pa ovo poslednje baš i ne mogu da potpišem
Ali da je doživljaj - doživljaj je...
Staro 12-03-2012, 11:43   #7
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

A još je bolje kad ga dobro natopim uveče, pa ujutro povučem... neprocenjivo
Staro 12-03-2012, 11:45   #8
nebulle
Senior

nebulle's avatar

I jos ako padne zornjak..

Staro 12-03-2012, 11:53   #9
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Ihaaaj... iako u mojim godinama sve to zajedno može da bude i fatalno
Staro 12-03-2012, 13:52   #10
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

hahahahahah
ne znam, ja kad napunim kartomizer prvih 5 dima su vrh i onda vec lagano utanji th...
koristim trenutno ambreline kartove, tako da kapiram da to moze i mnogo bolje sa ozbiljnim kartomizerima, videcemo kad stigne HC poshiljka

Staro 12-03-2012, 16:34   #11
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Citat:
Originalna poruka od bOlE82 Vidi poruku
hahahahahah
ne znam, ja kad napunim kartomizer prvih 5 dima su vrh i onda vec lagano utanji th...
koristim trenutno ambreline kartove, tako da kapiram da to moze i mnogo bolje sa ozbiljnim kartomizerima, videcemo kad stigne HC poshiljka
Ne znam kako se ponašaju ambrelini, ja trenutno koristim neke DC kartomizere, čak mislim da nisu neka ekstra klasa (SmokTech XL za $2.50 po komadu), ali nisam primetio da performanse padaju sve dok u njemu ima dovoljno sokića. Rade lepo i sa tankom i sami za sebe, pa mislim da ću da poručim još jedan kontingent
Staro 12-03-2012, 16:46   #12
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 46
Pohvala: 411
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 141
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od ZoranK Vidi poruku
Ne znam kako se ponašaju ambrelini, ja trenutno koristim neke DC kartomizere, čak mislim da nisu neka ekstra klasa (SmokTech XL za $2.50 po komadu), ali nisam primetio da performanse padaju sve dok u njemu ima dovoljno sokića. Rade lepo i sa tankom i sami za sebe, pa mislim da ću da poručim još jedan kontingent
gde mogu da se pazare?narucio bih i ja a mozemo i zajedno ?
milutko1 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2012, 18:22   #13
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Citat:
Originalna poruka od milutko1 Vidi poruku
gde mogu da se pazare?narucio bih i ja a mozemo i zajedno ?
Ja sam ih poručio sa ecigsupply, a nemam ništa protiv da ih poručimo i zajedno. Dogovor na PP.
I da ne budemo totalno off, da odgovorim Smokiju - dosad sam vrlo retko koristio čistu PG tečnost, i ne mogu baš da napravim verodostojno poredjenje, ali nisam primetio da kartomizerima (pa ni atomizerima koje sam dosad upotrebljavao) posebno smeta to što sam ih punio PG/VG-om, ponekad i samo VG-om. Nisu se prljali preko mere u kojoj sam očekivao, pa verujem da to najviše zavisi od toga koliko ih kvasiš - ne smeju da ostanu suvi.
Staro 12-03-2012, 19:04   #14
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

ZoranK, alal vera
ja sam koristio prvo neke kartomizere koje sam dobio iz engleske na mini cigarama (mali kartovi o.4 ml ili 0.6 ml ) bio sam odushevljen, vruca para, th razbija, pare sasvim dovoljno, medjutim to se pohabalo jelte, ja im poslao mejl da mi poshalju u srbiju, kaze fina teta nema problema poshtarina 18 funti, reko fala zdravo!!!
onda uzoh u ambreli xl, i nisam bash zadovoljan, ok su ali mislim da to moze MNOGO bolje!
porucio sam sa HC-a neke keramicke cekam vec 2 nedelje, i ISKRENO se nadam da ce stici za 7 dana ( pre 6 dana su krenuli iz pekinga).
mozda uzmem od ovih wicked neki kliromajzer da probam i to kazu da su dobri.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:37 sati.