Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-03-2017, 23:22   #256
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,031
Pohvaljen: 1,013
Nivo reputacije: 192
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Juice Factory

Tako je, realno samo spediciju placas dodatno, sve ostalo placas isto kao i preko poste.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2017, 21:44   #257
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 554
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
12 * 5ml ???
Paris cist vg?
60/40 VG/Pg
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2017, 16:10   #258
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,391
Pohvaljen: 722
Nivo reputacije: 196
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

uskrsnji popust !!!!

20% Off All Products (25% Off FLV). No Coupon Needed, Discount Applied At Checkout. Sale Ends Midnight Monday.

http://www.e-cigserbia.com/image.php?type=sigpic&userid=3405&dateline=1511943  226
NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-06-2017, 18:18   #259
teodorica
Senior

teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Jel ima neki kupon kod trenutno?
Staro 17-06-2017, 23:06   #260
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,661
Pohvaljen: 1,301
Nivo reputacije: 293
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Dobio sam sample French Pipe arome na probu od @SljukaZr, i mogu da kažem da na 2% ovo ima samo vrlo blage veze sa istoimenom aromom kupljenom na VZ, na istom procentu. Ili su u međuvremenu promenili recepturu. Dobijena tečnost je žućkaste, a ne crvenkaste boje, a ukus samo u nagoveštaju podseća va VZ French Pipe. Ukusna jeste, mogu da je parim, ali je razlika drastična.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2017, 21:58   #261
teodorica
Senior

I kod mene B&M,Cubana i Dunhil skroz klimavi na 2%,zamiksani pre mesec dana na 50/50.Jedino Real Cig ima konkretnu jacinu.
Staro 22-09-2017, 17:16   #262
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 694
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

ima li nekih fora kad se narucuju arome iz juice factory ,tipa kupon koda ,nesto sto bi trebao da znam pre narucivanja?hvala
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2017, 18:46   #263
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 417
Pohvaljen: 505
Nivo reputacije: 109
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Pre naruvivanja bi trebao da znas da nenormalno prljaju grejac, to je i razlog sto ih rijetko koristim

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-09-2017, 18:53   #264
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 694
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

relativno skupa postarina ,kad sam(smo) navikli na jeftin shiping
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2017, 22:10   #265
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 506
Pohvaljen: 468
Nivo reputacije: 68
Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Pre naruvivanja bi trebao da znas da nenormalno prljaju grejac, to je i razlog sto ih rijetko koristim
Tvoje iskustvo, ok. Moje kaže sledeće, 2 KFL+ atomizera korišćenja kao jedina mesec dana. U jednoj kaji, sa nano tenkom korišćena samo Real Cig, u drugoj kaji sa normalnim 4ml tenkom 50% vremena korišćen Dunhill, ostalo B&M i Mild Seven.
Setup je kantal A1 0.32 oko 2.5mm prečnika, 7 namotaja, 1.3 oma na 12W, unutra japanski muji. Ravno mesec dana ništa dirano nije, kada mi je u ovom gde su menjane tečnosti počelo teeek blago da se osećaju mutacije kada sam zaključio koliko dugo ništa nije dirano i onda sam promenuo vatu u oba KFL-a.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2017, 22:27   #266
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Volio bih vidjeti na sta lici taj setap posle mjesec dana koristenja, ja dok sam ih intenzivno koristio bukvalno sam svaki dan morao mijenjati vatu, 2 tanka i grijac katastrofa.

Staro 22-09-2017, 22:36   #267
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Vata i grejač su bili prljavi, to stoji, ali nije bilo ukusa niti mirisa zagorelog. Opet, svako ima različite receptore, ja za moje smatram da prilično solidno rade, a pored toga ih resetujem tako što promenim pa par sati koristim genove sa mešom i D2L atomizere i tečnosti, pa kada im se vratim, nema mirisa niti ukusa zagorelog.

---------- Post dodan 22-09-2017 u 22:40 ----------

EDIT: Za neke arome, poput Dunhilla, mora bar jedan ipo tenk od 4ml da mi protera da aroma legne i onda bude to taj Dunhill. Dobije još 2 podnote, koje su dosta izražene, ali samo u redovnoj 4ml kaji, dok u kaji sa manjim čimnijem i onoj bez čimnija nema ni govora o podnotama. I onda tako vozi par nedelja bez oscilacija dok ne počne da zagoreva i vata kaže menjaj me, grejač očisti me.
Staro 22-09-2017, 23:18   #268
teodorica
Senior

B&M,Cohiba,Dunhil,555 State Express,Cubana,Real Cig,Desert Ship i Cofee Mocha Gourmet,sve ponovim jos jednom pa promena vate,spaced coil na kajfunu,2% dozirane 50/50 tecnosti.Ne primetih zagoritis ni u tragovima.
Staro 22-09-2017, 23:36   #269
Zadimljivac Prostora
Senior

Izgleda sam se ja zestoko razmazio
@Oddy - Koliko dugo ti izdrzi setap kad koristis neke FA arome npr Dark Vapure?
Kad bi mi izdrzao setap sa JF mjesec dana sa Dark Vapure bi mi onda izdrao pola godine

Staro 22-09-2017, 23:44   #270
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Probao sam 5 ili 6 duvanskih FA aroma, svaka do jedne mi je imala tezak miris hemije, tako da ih uopste ne koristim. Koristim kremaste arome za D2L.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:46 sati.