Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-11-2016, 10:43   #16
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,062
Pohvaljen: 1,511
Nivo reputacije: 287
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Atomizer CLEAR -recenzija

A rba grejaci mogu u melo 3?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2016, 10:46   #17
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 34
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 58
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Jeste, Clear atomizer fabrički dolazi sa dva kantal grejača od 0,5ohm.
Eleaf (proizvođač) je skoro promenio te grejače od 0,5ohm.
Ranije su mogli da rade do 30W, a sada mogu do 100W, što i piše na samom grejaču.
RBA grejač je grejač koji je napravljen za premotavanje tj. samostalno motanje grejača tj. žice, ali kao što sam u prethodnom postu napomenuo, on nije kompatibilan sa Clear atomizerom jer nema gornji navoj koji kog ovog atomizera služi za pričvršćivanje baze sa telom atomizera.
http://www.e-cigarete.rs/delovi-elek...re-detail.html
Moja preporuka bi bila da uzmeš jedan novi grejač od 0,5 ohm ili 0,3 ohm i da probaš sa njima, a ako si raspoložen da eVic VTC Mini koristiš u nekom od TC modova onda možeš da probaš i Ti ili Ni grejače.

---------- Post dodan 08-11-2016 u 11:50 ----------

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
A rba grejaci mogu u melo 3?
Mogu, kompatibilni su sa Melo III atomizerom.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-11-2016, 11:19   #18
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 304
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 26
milanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svima

za kakve potrebe su keramički i NotchCoil grejaci ? ako smem ovde da cxatujem xax ,salim se

---------- Post dodan 08-11-2016 u 12:31 ----------

rekao si da su o,5 sad za rad i na vecim snagama ,a na sajtu to nije azurirano pa nisam siguran da li da narucim taj ili onaj od 0,3

---------- Post dodan 08-11-2016 u 12:34 ----------

i da li treba nakapljati tecnost i odozdo na mrezicu grejaca?
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2016, 12:53   #19
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Izmenili smo i na sajtu karakteristike za Clear grejač 0,5ohm.
Evo i fotografije grejača koji sam izvadio iz svog atomizera

Na sve grejače sa pamukom je poželjno nakapati par kapi tečnosti prilikom prve upotrebe jer ako se suv grejač aktivira dolazi do momentalnog pregorevanja i može da se baci. Tečnost možete kapati i preko gornje žice, ali je bolje da par kapi stavite na same otvore za dovod tečnosti, ali i nakon toga sačekajte par minuta kada nov grejač stavite u napunjen atomizer.

Prednost keramičkih grejača je što žica (SS316) grejača ne dolazi u direktan kontakt sa pamukom nego preko keramičkog prstena. To im pruža duži vek trajanja u odnosu na standardne atomizere, ali i bolji ukus arome. Nisam ih probao pa ne bih mogao da dam svoje mišljenje.

NotchCoil grejač nije napravljen od žice kao druge vrste grejača nego je napravljen od parčeta nerđajućeg čelika (SS316). Njegova prednost je što se bukvalno po pritiskanju dugmeta na modu zagreje na "radnu" temperaturu i odmah proizvodi dosta pare sa bogatom aromom. Ni ovaj grejač nisam probao tako da ne mogu da dam svoje mišljenje.

e-cigarete.rs
Zahvalili :
Staro 08-11-2016, 15:27   #20
milanez
Senior

milanez's avatar

milanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svimamilanez je poznat svima

vec sam bio narucio grejac od o,3 jer nemam na cemu da parim pa sam zurio .da sam znao kako da narucim novi (0d 30-100) od o,5 narucio bi njega
notchcoil je super ako je tako kao sto kazete , ako ga je neko probao neka javi utiske il cu ga licno probati ,otom potom
recite mi (nam) u kojem rezimu se koristi notchcoil? verovatno pise na sajtu ,pogledacu i tamo .pozz
Staro 08-11-2016, 15:40   #21
Umbrella Ekocigarete
Product Support

NotchCoil može da se koristi u VW, ByPass, TC-SS i TCR režimu.

e-cigarete.rs
Zahvalili :
Staro 08-11-2016, 15:40   #22
milanez
Senior

milanez's avatar

ah da,setio sam se da ss316 radi i u vw rezimu

---------- Post dodan 08-11-2016 u 16:41 ----------

super zvuci ,a jeftiniji je od ostalih ....videcemo )x4
Staro 09-11-2016, 12:15   #23
milanez
Senior

milanez's avatar

stigao mi je 0,3
30-80w
primecujem da je slabiji protok vazduha nego na grejacu koji sam imao ,a imao sam 0,5 od 20-30w ,tako da ako hocete ,recite ,koji grejac ima najbolji protok vazduha ,a da radi na nekih 33w ,manje vise ,vise manje nego vise )

---------- Post dodan 09-11-2016 u 13:23 ----------

ima svoje drazi i manji protok vazduha tj takav grejac , )

---------- Post dodan 09-11-2016 u 13:25 ----------

ne najbolji protok nego najveci protok ali nije frka ) ,ako vam je politika takva napisacete ,ako nije - necete ,poz umbrella, )
Staro 10-11-2016, 13:26   #24
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Upravo sam proverio protok vazuha sa grejačem od 0,3ohm i grejačem od 0,5ohm (30-100W).
Po mom subjektivnom osećaju grejač od 0,3ohm ima manji protok vazduha, ali baš malo manji u odnosu na grejač od 0,5ohm, bukvalno zanemarljivo i neprimetno.
Da ih nisam uporedo probao mislim da nikada ne bih primetio razliku.

e-cigarete.rs
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 02:05   #25
milanez
Senior

milanez's avatar

koji grejac preporucxujete za rad na snagama do 35w ? dolaze u obzir i grejaci za tc

---------- Post dodan 13-11-2016 u 03:48 ----------

glupo pitanje nego jel moze na grejacxima za tc rezim da se podese wati na nekih 40-50w i koji grejacx bi to bio
Staro 13-11-2016, 19:34   #26
milanez
Senior

milanez's avatar

i odgovor na temu - moj prvenac ako ne racxunam onu glupost ...neki twist tako nesxto znam da je grejacx za to neki protank lupam ...nego ako ne racxunam to - prvenac . posle mnogo isprobavanja dobro mi je dosxao i super mi lezi jer npr u rezimu m2l je vrlo dobar moze i d2l sve u svemu zadovoljan sam kupac i visxe od toga . + za nikolu prodavca koji mi je rekao sxta da kupim i posle toliko vremena ispostavilo se pogodak za 9ku.mnogo lep dan je to bio sad kad razmislim . znacxi greota ga menjati .
Staro 14-11-2016, 00:03   #27
milanez
Senior

milanez's avatar

samo da ima bolji najveci vazduh nedostaje mi veci vazduh .najmanji vazduh je savrsxen
Staro 14-11-2016, 00:44   #28
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,562
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Joj @milanez ti ko da govoris italijanski moram da procitam 2x da bih razumeo sta si hteo da kazes

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2016, 00:46   #29
milanez
Senior

milanez's avatar

pitaj sta te zanima i ako te zanima
Zahvalili :
Staro 14-11-2016, 01:13   #30
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,562
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ne,jasno mi je sve,samo ne ocekuj da ce neki atomizer biti savrsen i za m2l i za d2l

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:21 sati.