Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-07-2016, 22:05   #16
Dika
Iskusan član

Dika's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: RX200,OBS Crius,Wotofo Serpent,Velocity RDA,Stingr
Pohvala: 183
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 29
Dika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svima
Uobičajeno Re: Novo u našoj ponudi 19.07.2016.

Ima prodavnica u Nisu,a nisam siguran za inhaliku ali mislim da je tamo jeftinije ali nisam siguram

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

---------- Post dodan 19-07-2016 u 22:06 ----------

I pogledan eleafov sajt

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Dika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2016, 22:14   #17
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 161
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

U mnogo toga ti nisi siguran... ima puno prodavnica, to je sigurno. U jednoj koju si pomenuo je skuplji, drugoj je zatrokirao sajt a Elaf mi nije dostupan, patim od morske bolesti
Poredis babe i zabe

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2016, 22:41   #18
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 473
Pohvaljen: 686
Nivo reputacije: 128
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Diko, kad te budu jednom klepili na carini, metodom odokativno, onda ces da ukapiras sto su modovi u ambreli skuplji.
I iako mi na pamet ne pada da branim ambrelu ne zaboravi da za razliku od nas oni imaju i radnike, marketinsku aktivnost, doprinose, poreze, knjigovodje, iznajmljivanje prostora, pa na kraju i servisnu podrsku.
To sve kosta.
Mi kliknemo na dugme, i ako nas carina ne odrapi, sedimo kuci i cekamo da se obradujemo.
I na kraju krajeva, firmu su i otvorili da bi zaradili pare a na nama je da procenimo da li nam njihova cena odgovara. Ako nam odgovara kupicemo proizvod, ako nam ne odgovara necemo.
Kupovao sam preko neke arome i posto me je carina zakacila, izasle su me skuplje nego ovde, zato i pricam.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2016, 22:52   #19
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 304
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 176
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Mene samo zanima zbog cega je tako strasno napisati da je to Eleaf iStick umesto sto gurate neka nebulozna imena? Svejedno vecina vapera koji ne prate forum i kupuju u apotekama ili kod vas u prodavnicama svaku elektronsku cigaretu zovu "umbrela" tako da ne vidim neku poentu. Napisite lepo sta prodajete, ako je iStick, onda je iStick, ako je Kanger Subtank, onda je Kanger Subtank. Ako vas nije sramota da prodajete Joyetech i FA pod originalnim imenima, zasto je problem i sa ostalim proizvodima ako su "originali"?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2016, 23:23   #20
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 258
Pohvaljen: 380
Nivo reputacije: 97
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

Carina je 810 din za Kragujevac i authentic Pico izlazi na 3600 din sa carinom, a to znam jer sam je danas i platio za njega.

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2016, 23:36   #21
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 1,033
Nivo reputacije: 194
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Carina zavisi od raspolozenja zaposlenih ocigledno, meni su neki modovi od po 30-ak usd izlazili isto kao da sam ih kupio i kod nas, dok je recimo na sx mini mod koji je placen 180eura placeno nekih 250din, nema tu pravila.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2016, 23:40   #22
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 258
Pohvaljen: 380
Nivo reputacije: 97
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

Ma ok, slažem se ja i sa onim što je Drako rekao, nego koincidencija je da sam danas platio, pa rekoh možda nekog zanima iz prve ruke informacija.

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2016, 01:56   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,864
Pohvaljen: 12,850
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Nalazite se u podforumu prodavca.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2016, 22:47   #24
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 29
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Ljudi preterujete. Kada naručite od preko ispade vas 3600, a ovde 4700. Sa mojim iskustvom ja bih se pre odlučio za kupovinu ovde, jer 30% veća cena je po meni nije vredna rizika, kada su ovako male pare u pitanju.

Umbrela je nekada imala jako velike cene u odnosu na "preko", ali u poslednje vreme, marže su se primetno smanjile.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2016, 22:49   #25
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 161
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

A imaju i prijatnu kafanicu ispred kuce Da se proba kupljeno

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-07-2016, 02:37   #26
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Polako samo... Bice i elektronika jeftinija i pod originalnim nazivom u Umbrellinoj ponudi. Na pravom ste putu!
Nobody can't stop progress!

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2016, 13:41   #27
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 166
Pohvaljen: 893
Nivo reputacije: 206
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Ја бих радије купио у домаћој продавници...та разлика у цени је сасвим ОК....у ту разлику цене имаш одмах доступан производ, гаранцију, мало зараде у џеп власника, плаћене плате радницима и доприноси (ваљда), и ако нешто откаже у раду апарата Кина ти је јако далека за рекламацију
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2016, 18:14   #28
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,972
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Jel neko probao ove Avatar baterije,vidijm ima ih i na gear sajtu samo shto tamo pishe 30 A a ovde 20A.......cisto informativno
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2016, 22:04   #29
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 35
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 62
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

http://www.eleafworld.com/avatar-icr-18650-battery/
Ipak je 30A, pogresna informacija stoji na nasem sajtu, ispravicemo odmah.
EDIT:
Izvinjavamo se zbog male zabune Seme.
Pulsno praznjenje 30A, kontinuirano praznjenje 20A.
Znaci, Avatar 18650 baterija ima 20A.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2016, 22:26   #30
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 151
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
Jel neko probao ove Avatar baterije,vidijm ima ih i na gear sajtu samo shto tamo pishe 30 A a ovde 20A.......cisto informativno
Dzaba seme kad vise ne ide slanje nikako za Serbiu

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:18 sati.