Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-01-2013, 16:31   #31
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 87
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kolicina nikotina

Ja parim 12 mg ali nisam gadljiv ni na 24

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2013, 16:33   #32
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Meni je sa klasicnog Marlbora (1mg) prelazak na 18mg/ml bio gladak ko bebina guza.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2013, 16:37   #33
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 34
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 34
Cholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putu
Uobičajeno Одг: Kolicina nikotina

Ja ću sad da spustim na 9 pa bumo videl.:rolleyes:

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Cholak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2013, 16:46   #34
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 245
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 80
Yenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Spark Vidi poruku
Ja pušim lucky strike (blue) koji sadrži 0,7 mg nikotina. Ovih dana cu kupiti e-cigaretu pa me zanima šta misliste, od koliko mg bi trebala da uzmem tečnost? 11, 16 ili 24?
Sve zavisi kakav atomizer kupiš i na kakvoj ga bateriji koristiš , a sve ostalo je subjektivno. Meni lično je već i 6mg/ml na granici jakog

Yenki69 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2013, 17:00   #35
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 87
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Одг: Kolicina nikotina

Citat:
Originalna poruka od Cholak Vidi poruku
Ja ću sad da spustim na 9 pa bumo videl.:rolleyes:

I ja sam se bio spustio na 9mg i tako pario jedno dva meseca. U tom periodu podigao sam potrosnju tecnosti na 8-9 ml dnevno. Vratio sam se na 12 mg i sad trosim oko 5 ml. Mislim da treba i o tome povesti racuna jer paris manji procenat nikotina ali unosis enormne kolicine tecnosti...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-01-2013, 17:50   #36
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 34
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 34
Cholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putu
Uobičajeno Одг: Kolicina nikotina

Da ima logike.

Cholak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2013, 12:33   #37
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Subjektivno. Ja sam prelaskom sa 18 na 12 mg/ml povecao potrosnju za najvise 20%.

Staro 29-01-2013, 21:58   #38
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 299
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Što kaze Frojd ko ima oralnu fiksaciju taj ceo dan cucla pa automatski trosi kao ala.
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2013, 17:55   #39
Spark
Nov član

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 4
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
Spark je na dobrom putu

Hvala svima na odgovorima, danas sam kupila svoju prvu e-cigaretu, e-cab. Kupila sam tecnost sa 16 mg nikotina (sa ukusom lucky). Za sada je sasvim ok i fino zamenjuje analognu cigaretu. Videcemo kako vreme prolazi sta ce biti.

P.S. Da li negde na forumu postoji tema kako odrzavati e-cab?
P.S.S. Da li svi/vecina cesto menjate aromu koju koristite jer sam citala da se mnogima smuci jedna aroma (meni ova za sad sasvim odgovara)? Ako postoji i ova tema, link please.
Spark nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2013, 19:44   #40
jasmina
Senior

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 907
Pohvaljen: 585
Nivo reputacije: 130
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Ja menjam 3 arome u toku dana i to sa 18mg nikotina. U pocetku sam koristila samo 1 i uvece vise nista nisam osecala.
U ovoj temi imas sve o eCabu
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=1504

egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2013, 01:22   #41
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 299
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Citat:
Hvala svima na odgovorima, danas sam kupila svoju prvu e-cigaretu, e-cab. Kupila sam tecnost sa 16 mg nikotina (sa ukusom lucky). Za sada je sasvim ok i fino zamenjuje analognu cigaretu. Videcemo kako vreme prolazi sta ce biti.

P.S. Da li negde na forumu postoji tema kako odrzavati e-cab?
P.S.S. Da li svi/vecina cesto menjate aromu koju koristite jer sam citala da se mnogima smuci jedna aroma (meni ova za sad sasvim odgovara)? Ako postoji i ova tema, link please.
Smuči se, ja sam mislio u početku da su retardi što non stop menjaju,probaju ali..tako je,smuči se. Meni jedino ovaj Cigar greje dušu i cowboy sa sekundom kašnjenja.
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2013, 10:32   #42
IGI
Iskusan član

IGI's avatar

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 137
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 39
IGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svima

Citat:
Ja 10 dana vrtim 3 duvanske arome, pa onda malo neku vocnu i tako u krug.Medjutim, devojci sam odneo 7-8 razlicitih tecnosti, ali ona koristi samo espresso i ne moze ni jednu drugu da pomirise, jes da i dalje koristi i analogne i ecig, ali svejedno mi nije jasno da moze samo jednu aromu U svakom slucaju, svaki put kada odem kod nje, kradem jednu po jednu bocicu, samo espresso ne diram

IGI nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2013, 11:29   #43
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 627
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 57
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

To sa aromama ide u beskonacno.Stalno nove arome na trzistu I netu; ne zna covek sta da pari, ali vremenom ce se naci bar top 3 arome I top 3 proizvodjaca bar se nadam.

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-02-2013, 15:29   #44
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Vrlo individualna stvar. Dosad sam pusio crveni kratki Pall Mall. U startu sam probao Kohiba tecnost (Dekang) bez nikotina. Nedostajao mi je TH. Potom Lucky Colors sa 18mg, ufff prejako, grebe me grlo, ni nalik onom prijatnom stezanju u dubini grla kod analogne. Balans sam nasao u mixu Kohiba 0mg i LC 18mg u odnosu 2:1, sto bi mu bilo nekih 6mg. Sada mesam Desert Ship 16mg i Kohiba 0mg i to mi je prava mera i aroma. Medjutim, u svojim ranijim pokusajima da ostavim duvan, izdrzao sam mesec dana, nikakvih problema nisam imao zbog naglog nedostatka nikotina u krvi. Jedino, izludjivao me je nedostatak tog rituala, da zapalim cigaretu, sedim i "metanisem" uz cigaretu i kafu... Dakle, individualna stvar...
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2013, 11:30   #45
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Presao juce na 6mg... zasad ok, videcemo kako ce se dalje razvijati

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:10 sati.