Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-09-2016, 10:34   #16
Dika
Iskusan član

Dika's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: RX200,OBS Crius,Wotofo Serpent,Velocity RDA,Stingr
Pohvala: 183
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 28
Dika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svima
Uobičajeno Re: Vaši predlozi

Bilo bi lepo da ima vise vrsta zica,na primer kanthal (od 0.12 do 0.5mm) itd.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Dika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2016, 12:38   #17
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,562
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Cist pg I vg litarski,insulinski spric..

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2016, 17:16   #18
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od lemmy Vidi poruku
I jedan dobronameran savet:prestanite da prekrstavate dobro poznate brendove.Time dovodite u zabunu novopecene parioce koji bi mozda nesto narucili sa sajta podstaknuti pozitivnim ocenama korisnika sa ovog foruma o tom proizvodu.A na sajtu zbun
+1
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2016, 11:15   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,243
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

He! Eto punjača!

Da li možete da date sledeću informaciju o Joyetech punjaču:

Da li je izlazna struja pri punjenju baterija u oba slota u isto vreme, ukupno 750mA ili 1,5A (325mA ili 750mA po slotu)

Kopao sam po internetima, ali nisam imao sreće...

Zahvaljujem.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2016, 14:41   #20
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 34
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 58
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Ni mi nismo nigde uspeli da nađemo taj podatak, ali smo upravo izmerili.
U oba slota, u isto vreme, maksimalna izlazna struja pri punjenju dve baterije je po 750mA u svakom slotu, tj. 1,5A ukupno.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2016, 15:34   #21
Deleta
Aktivan član

Registrovan: Jul 2016
E-cig: iStick 60; eVic; EVOD; eGo AIO; Protank 2; Melo 2;
Pohvala: 10
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 7
Deleta je na dobrom putuDeleta je na dobrom putu

1> Donesite SMOK i Teslu u Srbiju. Realno gledano, asortiman Vam je Joyetech i samo Joyetech. Kazem ovo jer sada kada sam se malo vise udubio u vejp opremu, realno Vam je asortiman los. Razumem ja i rizike da li ce neko da kupi, i da li valja cena, a evo ja koji Vam mesecno ostavim 200+ evra, prvi bih pokupovao sve sto se moze uzeti od SMOK-a i Tesle. Dobro, ajde, vecinu

2> Tecnosti. Tecnosti. Tecnosti. Krenuo sam Umbrellu da zovem "nemamo". Cak je doslo do toga da sam morao da uzmem tecnost od 18mg nikotina umesto uobicajenih 6mg i davio se nedelju dana u odvratnom ukusu dok nije stigla nova posiljka. Za koju sam prosao Deltu, Usce i na kraju u Stadionu tek nasao sta mi treba. Slobodno uvezite neke tecnosti sem Italijana, verujte mi obogaticete se, dajte neke Space Jamove, neke kolacice, neke cudne ukuse.

3> Napunili ste rafove svezom porudzbinom Joyetecha sa novim AIO i eGo ONE V2 igrackama, i kupio sam obe, i fantasticne su. Ali dajte ljudi na sajtu Vam stoji eGo ONE, ja 4 puta zvao, molio, preklinjao, cak i svecu u crkvi zapalio da ga porucite, kad ono

4> Obucite radnike malkice bolje. Necu da sad dizem famu, ali ako ja moram da pokazujem kupcu kako se Eleaf iStick 20w (pardon, X Mode 20) otkljucava dok Vasa radnica gleda i uci i sprecim istu da Protank 2 stavi na 20w, onda stvarno, to su osnove

5> I mozda NAJBITNIJE - nabavite ljudi, pobogu, zamenska stakla. Dao sam skoro 5000 na Melo 2, da bi mi pukao i od Vas odgovor dobio "prenecemo predlog". Kako to mislite predlog? "gospodine evo vam auto, zao nam je sto ne postoji servis za njega, moracete da kupite nov auto". Zamislite sebe u toj situaciji. No Vas serviser je nasao nacin da "popravi" problem tako sto bi zalepio/zalemio plastiku na mesto stakla. Kao sto znate, tu se sipa tecnost, ta tecnost se zagreva, kada se nesto zagreva, tada se i siri, dolazi do hemijske reakcije + izgleda ruzno, i za to bi da naplati 500 din, iako je zamensko staklo od Pyrex-a 2$

Izvinjavam se ako delujem cinicno ili neprijateljski, sve iz dobre namere, nista protiv nikoga nemam. Realna slika je da je asortiman i dostupnost zamenskih delova kod Umbrelle ravan nuli. Realno drzite ugl monopol na trziste, sto ne znaci da ne treba malo vise da se potrudite da donesete prinove, popularizujete, omogucite ljudima koji su duze u ovome (ja sam 3 meseca, i vec gledam kako da narucim preko grane, a realno tek sam poceo) da dobiju bolju opremu, zamenske delove, veci izbor tecnosti.

Iskreno i u najboljoj nameri, nadam se da ce nesto od ovoga posluziti. Pozdrav!
Deleta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-10-2016, 15:52   #22
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 34
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 58
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Hvala svima na konstruktivnim predlozima i sugestijama.
Evo jednog konkretnog koraka koji će se verovatno dopasti velikom broju članova foruma.
U ovoj temi, a i u mnogim drugim temama, komentarisali ste i "zamerali" nam što originalne Eleaf modove i atomizere brendiramo svojim nazivima.
Svi novi Eleaf proizvodi koje budemo uvrstili u naš asortiman ubuduće neće biti brendirani gravurom ili štampom nego će nositi Eleaf nazive.
Uskoro nam stižu dva nova moda, Eleaf iPower i Eleaf Aster, jedan nov atomizer Eleaf iJust 2 Mini, kao i EC Ceramic Head 0,5ohm.
Još jednom koristimo priliku da vam se svima zahvalimo i nadamo se da će naša buduća saradnja biti na istom nivou.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2016, 17:33   #23
Dika
Iskusan član

Dika's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: RX200,OBS Crius,Wotofo Serpent,Velocity RDA,Stingr
Pohvala: 183
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 28
Dika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svimaDika je poznat svima

Svaka čast! Ovo menja moje mišljenje o vama!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Dika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2016, 18:57   #24
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 156
Pohvaljen: 685
Nivo reputacije: 167
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Похвално
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:26 sati.