Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-12-2016, 13:08   #16
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,133
Pohvaljen: 1,318
Nivo reputacije: 205
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Concentrated Flavors sa Arom Team

Cohiba
Boja tecnosti sa ovom aromom jako svetla, sa tek jedva primetnom nijansom sto je tek za vrlo malo deli od bezbojne.
Miris direktno iz bocice blagi miris rezanog duvana sa dosta zastupljenom notom mirisa meda tacnije nekog livadskog meda.
Lako se razmazuje izmedju prstiju i nije masna. Na prstima ostavlja vise lepljiv nego madan trag, lepljiv poput necega slatkog.
Pare ima u vecoj kolicini ali bih rekao da se veci deo zadrzava u plucima. Para nije suva i ne susi usta. Ima u manjoj meri i onaj puterasti deo, ali je ipak u vecoj meri vazdusasta.
Th i rezanje u grlu kod ove arome u potpunosti nedostaju.
Pustena kroz nos sama para ostavlja lep i prijatan miris rezanog, svetlog duvana bez one primese papira kao kod cigareta. Medjutim miris duvana nije u potpunosti cist jer se i ovako u pozadini oseca onaj pomenuti miris meda.
Ukus pare u ustima ima kao osnovu slatkocu meda i jedva primetnu gorcinu i ljutinu rezanog duvana. Sama slatkoca se oseca u celim ustima i moze u nekoj meri da se eliminise cescim utimanjem malih gutljaja hladne, obicne vode kada se pojacava aroma samog duvana.
Parljiva i lepa aroma rezanog duvana sa dosta izrazenom slatkocom meda. Meni licno ta slatkoca malo i smeta nakon duzeg parenja, pa nekako ne bih mogao da je parim ceo dan. U rotaciji sa jacim i cistijim duvanskim aromama moze da prodje. Bar ja imam takav utisak.
Mogao bih i ovu aromu da preporucim ali uz naglasak na tu njenu slatkocu, pa kome ne smeta...
Ocena 8/10. Nije ni losa a opet sa druge strane nije ni toliko dobra jer mislim da ima i boljih aroma sa ovim imenom od drugih proizvodjaca.
Imam jos jednu aromu iz grupe kako ih je kolega @placebo podelio i objasnio da su pravljene na istoj osnovi. Za ovu grupu bih rekao da je to ta slatkoca i miris meda. Za sada nisam siguran, ali sutra kada proban i poslednju iz ove grupe mislim da cu samo potvrditi ovo svoje misljenje.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 06:49   #17
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Parlament
Boja i ove tecnosti umixsane sa ovom aromom je toliko svetla,sa tek jedva primetnom nijansom zute, sto je cini gotovo bezbijnom i prozirnom poput vode.
Miris direktno iz bocice,miris kvalitetne cigarete sa opet prisutnom notom mirisa meda.
Lako se razmazuje izmedju prstiju. Nije preterano gusta iako na prstima ostavlja masan ali ne i lepljiv trag. Ovako razmazana, u velikoj meri intenzivira miris kvalitetne cigarete, dok se onaj miris meda povlaci i skoro da i nestaje.
Para je gusta i bogata ali i prilicno suva i kao takva u dobroj meri susi usta. Pustena kroz nos, sama para ove arome zadrzava onaj prijatan miris kvalitetne cigarete ali ponovo dobija na intenzitetu mirisa meda.
Th i rezanje grla i kod ove arome izostaju sto zbog kolicine nikotina, sto zbog opreme koju koristim.
Ukus same arome je jak duvanski ukus koji ostavlja oporost i gorcinu samog duvana. Osecaj u ustima kao kada se popusi cigareta. Kao sto rekoh ova aroma u vecoj meri susi usta i potrebno je cesce uzimati vodu u toku parenja. Pored jakog i izrazenog duvanskog ukusa koji je u ovoj aromi porpuno dominantan, ipak se u njenom ukusu ponovo oseca ta slatkoca meda. Ovoga puta nije toliko izrazena, ali je ipak prisutna. To u jednoj meri i prija u ovoj aromi jer donekle ublazava samu njenu oporost i suvocu.
Moja preporuka za one koji vole aromu kvalitetne cigarete sa blazom notom ukusa i slatkoce meda.
Gorka kafa pojacava slatkocu ove arome i "ubija' sve drugo u njoj dok sama aroma pojacava gorcinu kafe ne kvareci njen ukus u nekoj primetnoj meri.
Aroma koju bi , po mom misljenju trebalo koristiti u rotaciji sa drugim aromama ili pak u nekom mixu sa vocnim ili kremastim aromama da im doda onaj duvanski deo. Po mom misljenju nije bas aroma za ceo dan ali opet i jeste. Kako ko voli.
Ovoj aromi ocena 9/10.
I tu mislim da je ta zajednicka osnova kod ove cetiri arome iz ove grupe (kako ih je kolega @placebo grupisao, izuzetno svetla, skoro odsutna boja i ta medena nota (negde vise, negde manje) koja se provlaci kroz ove arome i daje im sve jednoj, slatkocu i miris samog meda. Po meni veoma dobra kombinacija za krace parenje i "secenje" nekih drugih aroma jer sama slatkoca duzim parenjem zasiti receptore, postane dominantna i jednostavno dosadi.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 06-12-2016, 07:03   #18
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,308
Pohvaljen: 1,983
Nivo reputacije: 358
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Au brate

uspori sprzices se

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 07:17   #19
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

To mi dodje kao jutarnja mentalna gimnastika.

Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 09:41   #20
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,107
Pohvaljen: 2,993
Nivo reputacije: 378
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Sve bolji i bolji opisi - hvala

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 09:45   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Razvijam se polako. Veci broj aroma pa su i vece reference za uporedjivanje.

---------- Post dodan 06-12-2016 u 10:46 ----------

A ina tu dosta i vase pomoci i smernica.

Staro 06-12-2016, 11:32   #22
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Posto su sve tecnosti blede, verovatno nisu jos sazrele. Ja imam samo VZ arome ali evo na primer Honey Flue Cured je svetlo zuta aroma a posle stajanja tecnost izgleda ovako:

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 11:34   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,219
Pohvaljen: 11,962
Nivo reputacije: 1841
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Po datumu na Žiletovoj nalepnici nisu (po meni)
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 11:38   #24
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Onda cu da cekam.

---------- Post dodan 06-12-2016 u 12:40 ----------

A to sto su arome koncentrovane?

Staro 06-12-2016, 11:49   #25
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako su to Vaping Zone (fazon) arome, alkoholne su i "razviju" se kasnije od pg aroma...
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 14:31   #26
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Shvatio. Onda cu ove ostale ostaviti jos da stoje. Hvala na savetima.

Staro 06-12-2016, 21:32   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

E sada kao sto vi kazete da arome nisu dovoljno odlezale. Sa time se slazem u potpunosti. Medjutim imam utisak da se to da primetiti samo po boji samih aroma. Sto se tice istih, ukus i miris, po mom skromnom misljenju su sasvim "zreli" za neki opis i sticamje nekih prvih utisaka o samim aromamama. Medjutim, nije nikakav problrm niti da sacekam jedno izvesno vreme da prodje to vreme odlezavanja pa da onda nastavim. Hvala kolegama @c-hell-u i @placebo-u na skrenutoj paznji.

Staro 06-12-2016, 21:58   #28
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Od čoveka do čoveka... Neki vole odma da pare, neki vole da odleži. Najbolje probati tokom vremena sazrevanja pa videti ima li promena.
Zahvalili :
Staro 09-12-2016, 17:46   #29
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 582
Nivo reputacije: 167
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

obavestenje....

jos 11 dana freeshiping na "arom team"....

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 21:04   #30
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,107
Pohvaljen: 2,993
Nivo reputacije: 378
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Jel isprobao neko možda QRQ, Valiente i Horn?

Vreme free shippinga kod Francuza polako ističe....

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:14 sati.