Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2016, 03:26   #31
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 441
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 142
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Koji punjac kupiti?

Moja greska taj vc2 plus sam razmatrao pa mi stoji bookmark. U svakom slucaju, jos jednom, ako narucujes, razmisli o 4 slota. Devojka i ja vrlo cesto popunimo D4 u normalnim uslovima a da ne pricam o putovanjima kad treba dopunjavati dnevne zalihe ampera tokom spavanja.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 12:40   #32
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 319
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ma kad malo bolje razmislim ekonomska računica kaže da po cijeni ovog XTAR VC2 mogu uzet i noviju verziju I2 (pošto D2 nema ovde, a još nigdje nisam čuo da je nekom od I2 izgorila kuća, ipak je sigurniji nego da punim preko moda), još jednu LG HG2 bateriju i 100 ml baze (doplatim još 25 kn)... i odoh danas popodne po to...
Ovaj mjesec je poznat kao najtrošljiviji mjesec u godini, a 'oće mi se još sto stvari i obaveza, jbg...
Hvala svima na savjetima, na kraju ispada da sam opet zacrtao po svome.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 13:43   #33
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,825
Pohvaljen: 885
Nivo reputacije: 183
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ne znam,ja evo 2.5 godine koristim trustfire uvek pun baterijama i nocu i danju,ne gasi se ,kupljen ovde na forumu za 500 din

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 14:09   #34
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Gojkov, jel ovaj TR001?

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Staro 08-12-2016, 14:27   #35
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 166
Pohvaljen: 886
Nivo reputacije: 206
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Такав сам ја узео једном колеги и шљака му без проблема.....с тим што мора да се пребаци прекидач на 4,2в

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 15:14   #36
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Još jedno pitanje, koji 12V adapter za I2 da uzmem, 1A, 1,5A, 2A u slučaju da krene zujanje transformatora u punjaču pa da to (ako bude) u startu eliminiram? Ili je svejedno? Znam da se neće ništa loše desit, ali jednostavno me nerviraju bespotrebna zujanja bilo koje vrste.

Staro 08-12-2016, 16:23   #37
gojkov
Veteran

gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Jeste to je taj samo sto je moj sivo-beli

Staro 08-12-2016, 21:11   #38
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Kad se stavlja baterija treba da bude iskljucen koji god da je,ja sam uspeo ovaj trust fire da sprzim,posle sam uzeo nitekore i4 ja i ortak isti dan,njemu crko posle pola dine meni evo radi dve i po / samo mu jedan slot otishao ali ostala mu tri,sad kad bi uzimo uzo bi neki D2 npr,ima ekran,moz da se igrash....
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 21:44   #39
gojkov
Veteran

Stalno stavljam dok je ukljucen,a bar jednom u toku dana okrenem bateruju naopako,pa kad vidim da sija zeleno shvatim pa je okrenem kako treba,i tako 2.5 godine

Staro 08-12-2016, 22:48   #40
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Stavljaj ,meni je ovo reko prodavac kad sam mu rekao da su loshi,jedino mu je to bilo opravdanje a imao ih je na tone,meni je bash izgoreo , zasijao u mraku,nije losh ako nema bolji ,@Gojkov nemoj da se nadjesh uvredjen mene nije slushao !
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 23:06   #41
gojkov
Veteran

Ma ok,ne hvalim ga ja,mozda samo imam srece sa mojim primerkom,a ja se inace tusiram sa upaljenim bojlerom

Staro 08-12-2016, 23:12   #42
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,498
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja sam od prve stavljao baterije u uključen i2, evo ga radi i dalje, prvi put sam ga upalio 10. 7. 2013. godine. Malo zuji kada radi prazan, greje se kada su dve baterije na punjenju, ali umereno, ništa strašno. Kada je jedna, hladan je. Jedino što sam zamenio USA kabl ovim za naše utičnice, i to sam uzeo na buvljaku za sto kinti od metar i po.

Edit: Povremeno očistim kontakte i obrišem prašinu sa njega..

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 23:20   #43
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Znash prodavca od trustfirea a znam ga i ja ,samo prenosim shta mi je covek rekao @jokjuar !
ja mom podmazem kanale sa wd om da ne zapinje
Staro 08-12-2016, 23:22   #44
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,498
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Znam, ali ne volim bilo šta što ima veze sa baterijama, a ima fire u nazivu

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 23:23   #45
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

to nikako josh kad vidim cifru od 4200 mah a ono laptopusha najeftinija odma mi se ne pari
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:26 sati.