Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-07-2012, 19:44   #16
RedStarNbg
Aktivan član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 8
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 21
RedStarNbg je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Cuvanje tecnosti

Ovo kazem zato sto mi je npr. cow.blend bio ukusniji ovaj koji sam pario dok sam bio na moru nego ovaj kad sam se vratio kuci a uzeti su u isto vreme... a Vi cete verovatno da kazete da je to zbog morske klime
RedStarNbg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2012, 20:02   #17
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 951
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Na moru su sve tecnosti ukusnije
Stavi neku tecnost u fridz neku ostavi napolju pa napravi razliku
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2012, 20:14   #18
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 391
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja ono shto parim stalno bez obzira na kolicine drzim na stolu ili u fioci, tecnosti koje mi se nesvidjaju ili neparim ih cesto njih drzim u frizu.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2012, 22:44   #19
Mali-Princ19
Iskusan član

Registrovan: May 2012
Pohvala: 114
Pohvaljen: 49
Nivo reputacije: 31
Mali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Na moru su sve tecnosti ukusnije
Stavi neku tecnost u fridz neku ostavi napolju pa napravi razliku
Najpametniji savet do sada, jer se svodi na Svakom svoje.
Ja svoje drzim na posebnoj polici u ormaru, pored pikada na kome su nalepljene slike Joksimovica, Cece i Vesne Vukelic Vendi.
Mali-Princ19 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-10-2012, 23:01   #20
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Pikado je bas dobra igra
Staro 14-10-2012, 23:12   #21
Mali-Princ19
Iskusan član

Registrovan: May 2012
Pohvala: 114
Pohvaljen: 49
Nivo reputacije: 31
Mali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putuMali-Princ19 je na dobrom putu

Da znas, a jos kada pogodim neku od gore pomenutih licnosti, sreci nema kraja. Super otklanja stres.
Hteo sam i Palminu fotku da stavim, ali koliko god da smanjim fotografiju, njegova glava mi zauzme 3/4 table. Bezveze.
Mali-Princ19 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2012, 08:53   #22
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Znaci Palma je za pocetnike
Staro 21-10-2012, 10:52   #23
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 45
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Vama zauzima mesto na tablama, a meni zauzuma vreme i zivot. Izvinjavam se za mali off.

@Cha Du-Ri da li stvarno to funkcionise? Nisam proveravao, uvek mi je tecnost na oko 25 stepeni.

Edit: kako se editovan prvobitni post pojavio sa ovim drugim? Molim da se prethodni izbrise.
Edit1: i to bas na 100-ti post.
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2012, 11:34   #24
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Vec je sve napisano ali ajde jos jednom
Tecnosti cuvas opusteno na sobnoj temperaturi,vole mrak i to je to.
Da napomenem nije isto cuvati par desetina ml tecnosti i litar,dva
Leti na ekstremnijim temperaturama velika vecina pali klimu tako da pored sebe hladi i voljene mu tecnosti.
Ukoliko se osteti neka promena,najvise u ukusu tecnost treba baciti,niko nece da propadne zbog koje bocice.
Zahvalili :
Staro 21-10-2012, 21:07   #25
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 45
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Vec je sve napisano ali ajde jos jednom
Tecnosti cuvas opusteno na sobnoj temperaturi,vole mrak i to je to.
Da napomenem nije isto cuvati par desetina ml tecnosti i litar,dva
Leti na ekstremnijim temperaturama velika vecina pali klimu tako da pored sebe hladi i voljene mu tecnosti.
Ukoliko se osteti neka promena,najvise u ukusu tecnost treba baciti,niko nece da propadne zbog koje bocice.
Istrosio sam zahvalnice za danas , pa ti ovim putem zahvaljujem.
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 08:16   #26
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,438
Pohvaljen: 4,401
Nivo reputacije: 723
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja sam turio zalihu u fridge, ove što koristim svaki dan su mi napolju, sve i da crknu nisu sto dukata

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 09:53   #27
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Vec duze vreme ne miksam tecnosti osim jedne.
Shade aroma kupljena od Inavere pre oko godinu dana bez
roka trajanja na bocici.
Krenem da miksam,baza sveza,ostavim da odleze i nista se ne desava.
Tecnost nema boju,bledunjava aroma,propade 100ml.
Pozajmim od kolege istu aromu,kupljenu na istom mestu u isto vreme
za razliku od moje lezala u frizideru i radi normalno.
Da li joj je istekao rok trajanja ili verovatnije frizider bolje mesto
za cuvanje na duze staze.
Staro 20-06-2013, 12:22   #28
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Smiksane tečnosti uglavnom ne držim u frižideru osim ako nije veća količina koju ne planiram da trošim u skorije vreme. Sve arome i baze držim samo i isključivo u frižideru bez obzira na spoljašnju temeperaturu ili doba godine. Do sada mi se nije desilo da je neka aroma vrisnula...

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 19:23   #29
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 391
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Isto tako AtilaHan, cak sam kupio sebi frizider, jer borba sa kevom se nije priblizavala kraju.
Baze, arome i pg uvek u frizideru, tecnosti kad smiksam, pustim da odstoje u sobi bar 2-3 nedelje pa onda u friz.
Parim ponekad tecnosti koje su stare po 7-8 meseci (na svakoj bocici obavezno pishe datum), iskopam iz friza i dosada nikad nishta nije bilo pokvareno, cak naprotiv ne znam kako treba da izgleda uzegla tecnost ili aroma.
Ako ikada naletim na takvu (nadam se da necu) verovatno cu se zbuniti ono kao neshto novo za mene

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 19:26   #30
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Provalices odmah,nema nista gore od uzegle arome
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:03 sati.