Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-10-2012, 09:39   #1
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu
Uobičajeno SYSMAX INTELLICHARGE I4

Ja sam narucio neki "SYSMAX INTELLICHARGE I4". Po specifikacijama je extra, puni skoro sve vrste baterija i to 4 komada od jednom. Da li je neko koristio ovu spravu, da li je stvarno tako dobar kao sto pise?

The SYSMAX Intellicharge i4 is the Universal Charger that you've been waiting for. Compatible with nearly all types of rechargeable batteries it makes owning multiple chargers a thing of the past. The i4 automatically identifies and charges Li-ion, Ni-MH and Ni-CD rechargeable batteries using the correct charging mode. Each of the i4’s bays is independently controlled is capable of monitoring and charging your batteries individually according to their type and capacity. With easy to read LED status indicators the i4 makes charging as simple as plug and go.
Features:
Simultaneously charge four batteries
Each battery slot is charged and monitored independently
Automatically detects battery type, status, and ideal charging mode
Features three charging modes:
Constant Current Charge (CC)
Constant Charge Voltage (CV)
Trickle Charge
Easy to read Tri-Color LED shows battery charge progress
Automatically stops charging when complete
Integrated Reverse Polarity Protection
RoHS and CE Certified
Specifications:
Input voltage: AC 110~240V 50/60HZ or DC 12V
Input power: 10W
Output voltage: 4.2V ±1% / 1.48V ±1%
Output current: 375mA Ч 4 / 750mA Ч 2
Dimensions: 139mm Ч 96mm Ч 36mm
Weight: 156g (without batteries and power cord)
Compatible with:
Li-ion: 26650, 22650, 18650, 17670, 18490, 17500, 17335, 16340(RCR123), 14500, 10440
Ni-MH / Ni-CD: AA, AAA, C
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2012, 11:21   #2
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 215
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: TrustFire TR 001

Koristio ga PBusardo...

Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-10-2012, 12:20   #3
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 46
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Rado bih ga posedovao. Meni ne smeta sto moram rucno da pomeram nozice za razlicite vrste baterija
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2012, 12:24   #4
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Dobar je ovo punjac,samo pogledaj kada ti stigne,obicno 2 slota pune sa manjom amperazom a druga 2 sa vecom,cak na nekim ima i da se promeni do koliko V ces da punis baterije,nisam gledao ovaj review ali obrati paznju na ovo sto sam napisao
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2012, 12:36   #5
liberprint
Senior

liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Hvala tabby!!! Javljam utiske cim stigne, mada nece skoro. Danas porucio, pa dok dodju braca sa odmora, pa dok stigne do svedske, pa dok ga klinac posalje ovamo...

Nego jedno pitanje, mada nije tema ali ne znam gde da ga postavim. Zasto mi stalno fale thanks-ovi? Potrosim 2 komada i nemam vise, pa popodne opet dobijem i sve tako nekako cudno. Nikad nemam 5 na gomilu, a koliko se secam 5 komada se ima dnevno?
Staro 07-10-2012, 13:03   #6
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ja mislim da mora proci 24h od kada si dao poslednji da bi dobio sledeci,npr dao si 4 thanks-a u 12h i jedan u 17h mora proci 24h,dakle sutradan u 12h dobijas 4 a u 17h 1,nadam se da kapiras i da ja ne gresim
Staro 07-10-2012, 13:06   #7
liberprint
Senior

Kapiram i to mi je jedino logicno objasnjenje. Nije mi to palo na pamet. Jbg thanks ovako kad nemam drugo
Staro 08-10-2012, 01:42   #8
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 46
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
Hvala tabby!!! Javljam utiske cim stigne, mada nece skoro. Danas porucio, pa dok dodju braca sa odmora, pa dok stigne do svedske, pa dok ga klinac posalje ovamo...

Nego jedno pitanje, mada nije tema ali ne znam gde da ga postavim. Zasto mi stalno fale thanks-ovi? Potrosim 2 komada i nemam vise, pa popodne opet dobijem i sve tako nekako cudno. Nikad nemam 5 na gomilu, a koliko se secam 5 komada se ima dnevno?
Ista stvar
edit:@tabbywrc hvala, sad sam video odgovor.
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2013, 19:15   #9
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 65
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

ako koga zanima, a gleda neke punjace da bi si uzeo

Jetbeam Intellicharge i4 PRO
nova verzija novo ime bez Nitecore/Sysmax

ima i test u usporedbi sa sysmax i4 v2
Kod:
http://www.candlepowerforums.com/vb/showthread.php?352459

super naucio sam ove linkove stavljati, a ne da me stalno neko ispravlja
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2013, 20:04   #10
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 543
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od karlo Vidi poruku

super naucio sam ove linkove stavljati, a ne da me stalno neko ispravlja
Punjač je odličan,a za stavljanje likova konačno .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2013, 20:06   #11
tabby
Prijatelj foruma

Uobičajeno Re: SYSMAX INTELLICHARGE I4

Ja porucio ovaj crni sa HG-a neki dan,svi ga hvale...
Staro 28-01-2013, 16:53   #12
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 257
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 72
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

I ja porucio ali sa
[HTML]http://www.bestvaping.net/sysmax-i4-intellicharge-battery-charger-with-us-eu-plug-p-657.html[/HTML]
izgleda da sam jeftinije prosao, samo jos da stigne
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2013, 19:42   #13
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Čini mi se da će i4/i2 uskoro biti svaki drugi punjač u ovim krajevima
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2013, 13:50   #14
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 257
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 72
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od zile Vidi poruku
I ja porucio ali sa
[HTML]http://www.bestvaping.net/sysmax-i4-intellicharge-battery-charger-with-us-eu-plug-p-657.html[/HTML]
izgleda da sam jeftinije prosao, samo jos da stigne
Mosaaaa
Rano sam se poradovao
Poslali mi sad mail sa BESTVAPINGA da njihova posta ne salje za nasu zemlju, ne razumem kako i zasto
Kazu da ce da mi vrate novac, samo ne znam kako
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2013, 14:07   #15
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Pa poštom
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:13 sati.