Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-05-2017, 20:17   #1
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 940
Pohvaljen: 433
Nivo reputacije: 91
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi
Uobičajeno Joyetech arome

Slucajno naleteh na ovo...
Kod:
http://www.joyetech.com/tobacco/
http://www.joyetech.com/fruit/
http://www.joyetech.com/herbal/
http://www.joyetech.com/drinks/
http://www.joyetech.com/desserts/
http://www.joyetech.com/characteristic/

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 20:40   #2
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Joyetech arome

Baš bih probao taj RY4 da vidim da li je čemu

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 20:42   #3
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 111
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Nadam se da ce se skorije negdje naci u prodaji na nekom sajtu. Rado bih probao

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 20:59   #4
pupufna
Senior

pupufna's avatar

pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Nadam se da je "Cigar" i dalje dobar kao nekad

Vazno da se mi druzimo
Staro 24-05-2017, 21:12   #5
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 163
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Ne razumem...pa to je tu "oduvek".

Pre dve godine kad sam pocinjao da parim kupovao sam Joyetech tecnosti i studirao bas ove gore navedene stranice...koliko ja vidim i secam se - ni zarez se nije promenio od tada !

Da ne bude zabune, ono sto oni nazivaju "flavors" se odnosi na "ukuse", ne na arome. Znaci spisak Joy fabrickih tecnosti.

Usput budi receno, ponavljanje raznih tecnosti istog imena sa razlicitm brojevima (u tobacco seriji) je objasnjenje zasto nekad neka poznata Joyetech tecnost ima odjednom drugaciji ukus.

Naime neke od domacih prodavnica su pokusavale da uvek dobiju istu vrstu, isti broj ispred #, neke nisu obracale paznju na to. Secam se da sam jurio uvek Cigar 11#, jer ako na kutiji nije bilo tog 11#...drugi ukus ! A USA Mix nije valjao ni jedan sa brojem, OK je bio samo ako nema nikakvog broja na kutiji.

(Naravno, postoje i varijacije receptura koje ne priijavljuju ovako javno...)

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 21:20   #6
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 111
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ja sam mislio izbacili arome. Steta

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 21:26   #7
pupufna
Senior

pupufna's avatar

@drap polako, baci pogled na sl link... nisu tecnosti i "ukusi" vec arome
Kod:
https://www.ecig.eu/e-liquid/flavour-concentrates-by-joyetech

---------- Post added 24-05-2017 at 21:43 ----------

...nesto mi ovde smrdi, ono sto postoji kao JT arome na ecig sajtu nigde drugde ne mogu da pronadjem, sem JT grcki koji je jako slican ecig sajtu.Na JT sajtu ni traga ni glasa o aromama...

Vazno da se mi druzimo
Staro 24-05-2017, 21:50   #8
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 163
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

A pa ovo je vec sasvim druga stvar !

Malo sam pogledao okolo, ne nalazim nigde Joyetech arome...mozda je ovo nesto lokalno, jer je naglaseno "Joyetech Hellas". Da sacekamo, mozda je zaista novo, pa tek treba da se rasiri po trzistu...

Ustvari ko bio mogao da zna je Dalibor TR...da nam kaze da li je ovo na Ecig nesto novo ili je ko zna od kada tu ?

(Ali ono sto sam mapisao gore je sigurno - one stranice iz prvog posta su iste vec 2 godine.)

edit:
E pa to sto si dodao - i meni izgleda lokalno...dok se ne dokaze suprotno.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2017, 21:56   #9
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Proverio one stranice, da tecnosti su tamo u pitanju...

Cisto sumnjam da je nesto lokalno, verovatno bi dobili neku tuzbu od jt ili sl...Moguce i da su prvi izbacili na trziste njihove arome pa se tek zahuktava ili je neka "saradnja" sa jt

@Totally Red

Vazno da se mi druzimo
Staro 24-05-2017, 22:40   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,866
Pohvaljen: 12,852
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja sam imao par bočica Joyetech tečnosti brendiranih kao helas... Ima i joye modova... X mode fazon... Ma... Budalizam
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2017, 14:11   #11
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 655
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 99
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Joyetech arome

Isparih 3 tekucine po 10ml odstojale 10ak dana odprilike.
Mirisi obe tri arome su tu tj to su oni dobri stari joye mirisi.Cim je stiglo ja sam se odusevio.
Na moju veliku zalost same tekucine su jedna velika nula.Ukusa ni za lek,ni te stare joye nisu bile prejake bile su blage ali se osecali ukusi,ovde ne osecam skoro nista.Sve su pravljene sa duplo vise arome od preporucene na sajtu.Izmedju ove tri koje sam probao a to su usa mix,ry4 i virdza nisam osetio neku razliku u ukusu.Jedino mozda usa mix se po malo oseca ukus da kazem dominantniji.Ko da parim ozon od fa takav dozivljaj imam
Na sajtu stoji 7 kapi ja sam pravio sa 15kapi

Za sad sam veoma razocaran .
Mozda se i desi nesto za mesec dana al slaba vajda.Sigruno cu ih potrositi sve jer su parljive ali po meni soho recimo ih sije za tri koplja
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2017, 14:19   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,866
Pohvaljen: 12,852
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

A jel barem taj MIRIS ima veze za starim Joye sada Eleaf? (Joye plave nalepnice) Jel ima išta što ima veze sa bilo kojom generacijim Joye tečnosti? Možda da iskopamo taj Linalool šta god da je 😁
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2017, 15:24   #13
hybrid
Senior

hybrid's avatar

hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Da to su ti mirisi koliko se ja secam.Davno bilo kad sam koristio joye arome.Eleaf nisam ni probao
Staro 30-06-2017, 15:30   #14
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 1,033
Nivo reputacije: 194
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Mozda im samo treba vremena, 10-ak dana je malo za neke duvanske tecnosti, ja imam neke koje posle 2 meseca tek pocinju da se osecaju kako treba, dok je miris sve vreme prisutan.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2017, 16:26   #15
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Pa ja se iskreno nadam da je to slucaj
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:00 sati.