Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-07-2017, 16:07   #31
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,331
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 166
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: NOVO - Umbrella DIY baze i sirovine

Slazem se, posto ja uopste ne dodajem destilovanu

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 10:44   #32
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 297
Pohvaljen: 603
Nivo reputacije: 164
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Evo i deklaracije za bazu VG40 100mg/ml od 100ml.

Dakle, baza se pravi u Beogradu posto na deklaraciji ne stoji recimo "Za Umbrella Corporation ltd puni Mile Svajcarac GmbH". Otprilike da je ista prica kao i sa OLE. Znaci PG i VG koji je pominjan na prethodnim stranicama se u Ambreli pretace u ove boce od 50ml plus dodaju taj "swiss" nikotin, destilovanu vodu i eto baze. Jos samo da znamo koji PG i VG od onih sa liste pretacu i onda smo kompletni.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 20:41   #33
Guru
Veteran

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,806
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Brate, ja nemam reci, pa zar je bre uopste bitno gde i ko puni brendirane proizvode.
Meilab koji svi koristimo ima "neki" papira da zadovoljava bla bla bla...
Koji PG i VG, kupi pa probaj, nije 1000 dukata...
Pa uporedi i iznesi misljenje, ja stvarno ne razumem ovo insistiranje na necemu sto jeste bitno ali nije pitanje zivota i smrti.
Zasto uopste mislis da ekipa koja se javlja na forumu zna nesto o tome uopste?

Zovi generalnog pa pitaj, posalji mejl...
Zasto bi prodavac na forumu uopste znao koji je PG/VG?

Koji je pg kod TR, E Feel i njihovih baza?

Preterao si, pomalo i bezobrazno, ako se ja pitam...

A ne pitam se, pa je nebitno...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 20:47   #34
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 918
Pohvaljen: 829
Nivo reputacije: 159
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Zasto? Kakvo je to pitanje? Ko promovise proizvode po forumu? Ko nam valja sve ovo sa popustom? Sa kime pregovaramo preko poruka? Sa generalnim? Sve ozbiljne firme koje se bave prodajom ovakvih proizvoda imaju poreklo istih, mailab ne koristim jer je uzas, tako da ga ne koristimo svi. Drugo gde pakuju i miksaju sve ovo? Ima li umbrela adekvatne uslove za sve to? Necu ostale prodavnice da spominjem uopste.. ali toliko pitanja guru na koja nema odgovora, uvek se provlaci neka tisina i na tome sve ostane, sve prodavnice su iste.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 21:03   #35
Guru
Veteran

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ti si specifican korisnik, tin osećaš neke razlike.
Da me ne mrzi, poslao bih ti neki mix sa Meilab, Centrohem i jos jednim proizvodjacem (ne mogu da imenujem), ako bi provalio razliku, najiskrenije ne bih verovao.
Ja nisam, kao ni jedan krug ljudi sa kojima se druzim i parim.

Ti ne shvatas da je nesto mozda poslovna tajna, pa mozda i ne smeju da pisu o tome?

Promocija je ista kao i u svakom ostalom PDF-u, pitas li 3fvape recimo koni celil koristi, nije isto 304 i 316,mozda ima neke razlike kod parenja i arome ako celik nije dobar.

Kupite, probajte, onda lepo kukajte i napisite da je uzasno, nekvalitetno i ravno nuli.

Ako prodaju nesto, ne verujem da koriste nesto sto je low cost i van neke norme.
Mi smo tolimo malo trziste a mnogo pitamo i zakeramo...

Nekada smo, ne znam, nemam reci da opisem...

I napisi ako te ne mrzi sto je Meilab uzas?
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 21:10   #36
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 918
Pohvaljen: 829
Nivo reputacije: 159
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Pa nazalost ili na srecu osecam bukvalno svaku razliku u bazama. Koristio sam i centro i mailab i to ne treba porediti. Drugo kakva poslovna tajna? Zar ne pise na boci proizvodjac? Drugo da se ne lazemo, nemam ja nista protiv umbrele koristio sam njihove baze dosta dugo, verovatno su jedne od najboljih sto se kod nas mogu naci, prestao sam da ih koristim zbog slatkog ukusa koji ima u njima i koji mi ne prija vise.

A odgovor u vezi 3fvape, da pitam, pitam bukvalno sve sto me zanima pre kupovine, nisu to neke pare ali su moje pare.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 22:07   #37
Guru
Veteran

I u Inawera bazama je bilo vode, niko se nije bunio, 6,12,18,36mg nic...
Pise da su oni proizvodjac jer oni plasiraju proizvod na trziste a za njih to verovatno puni neko "tamo negde"...
Verujem da je to jedini razlog zasto momci koji ovde pisu u ime Umbrella-e ne odgovaraju.
Proizvodjac sirovina je odatle i odatle, oni kupuju, neko tamo pakuje i eto...
Kazem, to sto oni pisu da je iz Švajcarske, Austrije, gde god, nama ništa ne znači dok neko kao @ljudva ne napiše BAZA JE DOBRA, SIROVINE SU DOBRE.

Ako Umbrella napise, pg je taj, vg je taj, nic je taj, onda taztatura ratnici kreću u divljine Interneta u potrazi za proizvođačem, ISO sertifimatima, EU akcizama i odobrenjima.... NOT!!!

Bespotrebno se dize buka.
Uzmes minimalne kolicine, probas, dobro je, super, nastavis.
Ne valja, hvala lepo, idem dalje / nastavljam po starom.
Staro 02-07-2017, 22:30   #38
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ako nisu firma koja se bavi plasiranjem GOTOVIH proizvoda kao sto je to FlavourArt ili Ecig Hellas, onda treba da napisu cije sirovine prepakuju, kakva poslovna tajna. Ambrela preprodaje tudji proizvod u svojoj ambalazi, a mi za njihovu laboratoriju nismo videli nikakav serifikat u kojoj rade prepakivanje i pravljenje gotovih proizvoda od tudjih sirovina. Dakle, koliki je procenat cistoce PG-a i VG-a koji se stavlja u baze? Postavio sam nekoliko prostih pitanja i na to bi svako ko nesto ne mulja dao odgovor kao kad okine grom, ne vidim zasto je problem napisati informacije, ako se vec hvale da su sirovine "vrhunskog kvaliteta", napisite koja je cistoca PGa i VGa. I bas ce neko da im preotme sirovine, kad niko osim njih ne sme da uvozi FlavourArt, sigurno nece ni taj PG i VG...
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 22:37   #39
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,243
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja da se ogradim od Guruove kritike, mada ne mislim da sam ja predmet kritike. Ja sam samo bio šokiran zbog čega nešto što piše na ambalaži (valjda je @ljudva odatle pročitao) nije u prvom postu ove teme. To je moja kritika vlasniku podforuma, jer je nedostatak takve JAVNE (@ljudva napiši gde si pročitao nazive tih firmi) informacije izgenerisao blagi flame...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 22:42   #40
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 1,331
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 166
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Upravo tako @c-hell, procitano sa ambalaze.
Bilo bi lepo da se obrati neko iz Umbrell-e i kraj price.Inace, ide ovo u nedogled.

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 22:44   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,243
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

e sad stvarno OVER AND OUT ako se pobiju Guru i maestro zovite generalnog...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 22:50   #42
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ma ne, stvarno, ako su proizvodi sa sirovinama vrhunskog kvaliteta, napisite javno PG je 99.8% cistoce, VG 99.7% i svi srecni i zadovoljni. Plus ide njima u prilog sto prepakuju nesto najbolje, ovako cutanje samo budi sumnju da sirovine ipak nisu vrhunske i da se valja roba nizeg kvaliteta sto ako pogledamo asortiman rebrendiranih atomizera u njihovoj ponudi moze biti istina. To moze da prodje na reklami sa TVa sa swiss nicotine, nemacki glicerin, levo desno, ovde ljudi znaju o cemu pricate i prodavanje tople vode ne ide.
Staro 03-07-2017, 14:18   #43
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 156
Pohvaljen: 685
Nivo reputacije: 167
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Можда сте поставили тешко питање.....па је и одговор тежак. Најтежа су она питања на које се одговор незна. А можда и неће да се удостоје да одговоре, зарад неких тамо......

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2017, 23:32   #44
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,562
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ljudi ,budite strpljivi,mozda im samo treba vremena da smisle odgovor

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2017, 23:36   #45
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,062
Pohvaljen: 1,511
Nivo reputacije: 287
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Dal ste od svih baza poparenih u zivotu znali podatak o cistoci i proizvodjacu sirovina u istim?Paris ono sto ti prija ili za sta imas lovu.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:15 sati.