Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-12-2018, 19:37   #31
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,180
Nivo reputacije: 1106
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

Pa ne znam. Stiže još jedan za drugara, do duše crni, ali ću testirati i njega pre nego što ga prosledim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2019, 13:57   #32
Reyhan
Aktivan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 14
Reyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putu

Stigao i meni Bers v1.5, za sada radi perfektno, pre njega koristio siren v2 24mm za mtl i po meni sirena za nijansu bolja u aromi.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2019, 14:41   #33
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,453
Pohvaljen: 1,681
Nivo reputacije: 335
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Eve i ja koju da recem,uporedio sam bers sa phenomenon lite,isti setup ista tecnost.
zakljucak:bers ubija aromu zbog niske komore,odnos rupa ispod grejaca i visina komore nije srazmerna.cekam komoru od keca pa ce valjda da bude to to,ako ne u oglase.
inace atomizer je perfektno izraden,a i cug je bar meni kako treba za mtl.

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2019, 15:19   #34
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,269
Pohvaljen: 1,459
Nivo reputacije: 277
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Koji precnik grejaca?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2019, 17:49   #35
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

o ovako ozbiljnim temama kad pisem uvek pre toga isprobam svasta..

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 12-01-2019, 18:00   #36
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,269
Pohvaljen: 1,459
Nivo reputacije: 277
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Dobro izvini sto pitam. Komora je inace iste visine kao i na mini ver. zasto je aroma drugacija Bet je spomenuo u recenziji a da je toliko losa to bas nije istina.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2019, 18:11   #37
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ma nikako nisam shvatio kao negativno,svaki savet bi bio dobrodosao da ima pomoci.nisam rekao da je loša aroma,da ne bude zabune.samo sam spomenuo da sam ga uporedio sa phenomenon lite koji je po meni,a i dosta njih jedan od top 10 mtl koji se pojavio.jednostavno sam probao vise setup sa istom tecnosti i prigusuje mi aromu u odnosu sta phenomenon izvlaci,a daleko od toga da ne valja ili da arome uopste nema.
ako ga budem prodavao,bice to samo zato sto imam 3 phenomenon i koj ce mi jos jedan atomiozer koji je znatno losiji u aromi,a bolji u svemu ostalom.
al verujem da ce duza komora od keca da resi to,kad para bude imala dovoljno prostora da se protegne i ljudski promesa po njoj

Staro 14-01-2019, 16:50   #38
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Vi me svi ubeđujete da kod vas ima isto ili malo manje vazduha na 1.5 u odnosu na 1
Kod mene ima MNOGO manje i zbog toga je meni aroma bezveze.

Poručiću opet 1.5 pa će valjda ovog puta stići taj sa isto ili malo manje vazduha.

Zahvalili :
Staro 14-01-2019, 16:54   #39
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 501
Pohvaljen: 2,695
Nivo reputacije: 482
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Ne, ja sam rekao:

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
@bet
@dg
E da... Zaboravih da kažem za vazduh. Kod mene je maltene isti vazduh na najvećoj rupi i na jednom i na drugom. Zanemarljive nijanse su u pitanju.

Edit
Možda za mrvicu VIŠE na 1.5

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2019, 17:02   #40
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Ma i neki ljudi koji nisu na forumu.
A kod tebe je još bolje ako ima više vazduha. Mislim meni bi bilo bolje da sam dobio takav primerak. Verovatno bi recenzija otišla u skroz drugom pravcu. Ne verovatno nego sam siguran da bi...

Zahvalili :
Staro 14-01-2019, 19:56   #41
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,349
Pohvaljen: 1,527
Nivo reputacije: 221
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Ma nema tu nikake logike, standard i kvalitet ne postoji
Neprave kinezi ove serije kvalitetno
Treba da kupis 20 komada da bi dobio dobar tank
To ja nebi kupovao jer kvalitet je uzasan
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2019, 20:19   #42
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 438
Pohvaljen: 467
Nivo reputacije: 109
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Bers 1.5 istestiran i nema se sta dodati na ono sto je vec receno

Najvaznije je da su sve bitnije mane uklonenje :ne curi ne grgolji,nema fals vazduha..

Ostalo je sve vec subjetivno..Meni licno mini daje najbolju aromu od sva 3

Pojavio se i buble tank (za sve ima osim za mini ) :

Kod:
http://www.3fvape.com/248991-thickbox_default/replacement-bubble-tank-tube-for-vandy-vape-berserker-v15-mtl-rta-transparent-glass-25ml.jpg
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2019, 20:46   #43
Mad AG
Iskusan član

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 27
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 17
Mad AG je poznat svimaMad AG je poznat svimaMad AG je poznat svimaMad AG je poznat svimaMad AG je poznat svimaMad AG je poznat svimaMad AG je poznat svima

Slažem se sa kolegom da mini verzija koliko-toliko daje kvalitetniju i izraženiju aromu.Nemam niti jedan primerak Bersa,ali drug mi je prosledio sve primerke istog kako bih probao svaki od njih.Za par dana koliko su bili kod mene,favorit mi je mini verzija.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2019, 16:30   #44
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 370
Pohvaljen: 1,041
Nivo reputacije: 199
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Stigao napokon Berserker v1.5, da potvrdim sve što sam prethodno rekao o protoku vazduha, baš toliko vazduha više od Mini verzije koliko sam pisao i očekivao.

http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=593

Nikako se ne mogu složiti sa utiscima pojedinaca koji kažu da ovaj novi ati ima manje vazduha, još kad je Bet rekao da ima MNOGO manje vazduha pao sam u bedak i do danas razmišljao kako to da veći otvor na ulazu i veći otvor na izlazu daju manji protok?! Srećom nije tako, Berserker Mini je uvek tražio neki kraći period privikavanja na tesniji cug u odnosu na ostale atomizere koje koristim, ovde to nije slučaj i što se vazduha tiče legao je iz prve...

Savet svima, proverite da nema ostataka opiljaka u kanalima za vazduh i dobro izduvajte kanale za vazduh nakon pranja da ne bi zaostala voda eventualno kočila protok.
BoT_SD je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2019, 17:32   #45
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

E ako se ja pitam ovo je mtl atomizer

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:47 sati.