Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-12-2015, 18:53   #1
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 155
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu
Uobičajeno Review of eCig Hellas liquids

Otvorena je tema za pisanje utisaka:
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2015, 19:53   #2
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 30
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Review of eCig Hellas liquids

Eden's Garden

"Raspberries layered with a lemony, light and luscious filling submerged in Buttermilk make this one of our favorite desserts. Its just how mama used to make it."

Probano na Baal v2 dripperu, dual coil 0.40mm Kanthal, 0.8ohm.

Kremasta aroma, i meni licno prva creamy aroma koja mi se svidja. Nema onaj "krema za suncanje" momenat. Jako blaga tecnost. Pre svega osecam kremastu malinu, u pozadini se oseca vrlo malo neki citrus.

Voleo bi da cujem od Dalibora, da li je ovo makar 50/50 ili jace u korist VG-a za razliku od standardnih 40/60 na koje smo navikli od TR.
Imam 3 razloga da pomislim da jeste. Throat hit nije jak. Para je gusta, i ima je vise nego na >=40 PG tecnostima. Na flasici je VG prvi sastojak, a sastojci se po pravilu redjaju po koncentraciji.

Ambalaza je prelepa. Staklene flasice sa pipetom i divnom etiketom.

Da li bih kupio ?

Na prvu govorim veliko DA!
E sad...kako mi se cini ova linija nece postojati u DIY opciji.
Kao gotova tecnost ce biti zaista skupa, ako je sudeci po ceni sa sajta. Tako da cu ipak morati da sacekam da se formira cena i da potrosim flasicu koju imam (koja ce sigurno biti potrosena) pa da vidim.

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2015, 20:58   #3
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Pink Friday

"A sweet and refreshing blend of grapes paired with your favorite bubblegum, scoops of vanilla ice cream and lightly drizzled hot fudge. This is not just an aroma... This is an experience!"

Пробано на 0.5 ома, 0,4мм кантал дупли грејач у Marquis rda са 25w - 35w.

Дефинитивно преовладава слатки укус грожђа са нотом "дечије" жвакаће гуме и неког цветног мириса. Освежавајућа течност, али по мени није за целодневну употребу.

Пристојна количина паре, фин, довољан удар у грлу за 0,3% никотина и односом пг/вг (иако ми је непознат).

Све у свему, по мом укусу на скали од 1 до 10, солидна 5.

До следеће течности, поздрав...

• Southside Vape •
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2015, 21:07   #4
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 155
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

evo brzog odgovora i planova eCig Hellas-a za naredni period kada se govori o "maminim" tecnostima

"hello Dalibor

the Mama’s series is 70%VG / 30%PG

we will not offer the flavor for DIY

We will offer a really good packaging in the future.

The Mama’s recipes will be 6 more in 1-2 months, as we ordered 6 more exclusive flavors!"
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2015, 21:14   #5
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Сад знамо однос пг/вг. 👍

• Southside Vape •
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 09:01   #6
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,505
Pohvaljen: 1,559
Nivo reputacije: 296
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Pa da počnem i ja.

Pink Friday

Probano na subtanku 0.5oma RBA glava.

Ambalaža je za svaku pohvalu, i još po otvaranju odaje utisak kvaliteta. Miris koji se širi na otvaranju bačice me neodoljivo podseća na kari pomešan sa vanilom.

Prvi utisak na miris potvrdjen i sa prvim dimom. Vanila mi preovladava, a kari se oseća pri izisaju. Osećam tu negde i rum, ali u jako malim količinama.

Jako kompleksna aroma, napadnog ukusa i mirisa i teško da bih mogao ceo dan da je parim. TH dobar gustina odgovarajuća.

Za sada toliko. Nastavak sledi.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 11:22   #7
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 314
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 85
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

'ocu i ja da kazem nesto za dnevnik:

Kao prvo i najbitnije odnos PG/VG je pravi jer i sam koristim isti sto daje za rezultat obilje pare bez jakog TH.Sama tecnost odaje utisak kvaliteta i prefinjenosti,kao i ambalaza.

Za ovo kratko vreme od jednog dana,koristio sam tri arome naizmenicno kako bi ih lakse uporedio uz napomenu da vec neko vreme imam blagih respirotarnih problema-prehlada.

OLD HARBOR
Na prvu loptu asocijacija ide na nesto poznato.Esplendido.
Ali samo donekle.Nema tog smeka i jakog karaktera,kao da nesto tu fali.
Ako je duvanska tecnost,onda mora i da prodrma malo.
To ovde nije slucaj.
U fazonu,ne znam ni dal sam poso ili sam doso.
Lepa je za parenje ali nista vise od toga.
Ako bih glasao izmedju esplendida i old harbora,
jaravno esplendido.

CINAMON COOKIE

Iako sam mislio da cu samo da je omirisem i ne probam,jer cimet nije neki izbor po meni,
pogresio bih.
Kremasta,blaga sa diskretnom dozom cimeta daje solidan ugodjaj.
Ali nije za celodnevnu zurku.Mozda na kratko da se malo promeni tecnost.
TH gotovo da ne postoji.
Ko voli taj stos,ok.

Hellas STR8

Sam naziv me je nagnao na pitanje:zar da parim dezodorans?
Da probam.
I tu sam i bio negde.Miris prelep,svega tu ima ali nema odredjene note da preovladava niti znam kako da opisem sem-lepo pomalo parfemsko.
Ali neprirodno,pa ko to voli ok.
I dalje obilje pare,TH cak i sa prehladjenim grlom ne oseca ni kod jedne tecnosti.

Pink friday nisam probao ali mi ceo ugao sobe gde drzim tecnosti mirise na one stare okrugle zvakice u raznim bojama.
Miris zaista dominira iako je na jednom mestu dvadesetak raznih tecnosti.

Generalna ocena od 1 do 10:
7
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 11:37   #8
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 511
Pohvaljen: 1,008
Nivo reputacije: 175
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Setup: Velocity RDA, Ni200 dual coil 0.10, 45W 280c.

Prvo zahvalnica Daliboru na test primercima, bočice su savršene, kvalitetne, pipete vrhunske, tanke a opet velika rupa na vrhu, mekan top za lakše uvlačenje tečnosti, čista desetka. Inače parim 1mg jačinu, ovo je 3mg pa ne mogu baš da uvučem koliko sam navikao, oću da opanem, ali mogu lepo da testiram. Pa da krenemo redom:

Cinnamon Cookie

Preovladava cimet apsolutno, lepa slatkasta tečnost, bez ikakvog duvana, miris iz bočice je odličan, mada na mirisu dobijam neku pozadinsku notu nekog bubble guma, kojeg nema u toj meri u vejpu, što je bar meni dobro. Dosta blaga i lepo izbalansirana tečnost, uz jutarnju kafu odlična. 7/10.

Tangelo Dream

Slična osnova kao Cinnamon Cookie, neki slatki kolačić, ali ovde ima neke banane u pozadini, malo koncentrovanija od prethodne, definitivno jača aroma, ima i nekog začina koji ne mogu da provalim šta je. Vidim da na sajtu opisuju i Ouzo, oseti se, ali ne u velikoj meri. Odlična, nisam siguran da je za ceo dan pošto je malo jača, ali joj svakako dajem 7/10.

Edens Garden

U opisu na sajtu stoji da je malina sa notama limuna, a ja na ovom mom uzorku osetim i neku lubenicu/dinju, ne samo malinu, koja je uzgred izuzetno blaga. Raznih nota i slojeva ima, fin krem u osnovi, limun mi se još i najmanje oseti - krem sa malinom i lubenicom, to je ono što ja na ovom setupu osetim. Na mirisu dominira ta lubenica, dok je u vejpu izuzetno prigušena ali je definitivno ima. Ova mi više prija od prethodne dve, 8/10.

Pink Friday

Grožđe, bubble gum i neka veoma veoma blaga nota vanile u pozadini. Kakav je miris, takav je i vejp. Takođe malo koncentrovanija, ali opet dovoljno blaga da mislim da bi mogla da prođe kao all day vape, ili barem pola dana Kao i u prethodne četiri, duvana nema ni u tragovima, čista kremasto voćna aroma kao i skoro cela Mama's serija, 7.5/10.

Old Harbor

Koliko sam shvatio, Mama's Best je u 70VG odnosu, što meni lično savršeno odgovara, ovo mi deluje malo ređe, možda i grešim, kao da je maksimalno 50/50, ako ne i više u korist PG. Old Harbur imam u DIY varijanti, mućkan na 2.5%, upravo ih uporedo parim, ovaj gotov i DIY, ne deluju mi ni blizu iste. Gotova tečnost je dosta dosta blaža, to je ta aroma, duvan u osnovu, travke u pozadini, ali mi je sve to mnogo bolje izraženo kad se smućka na malo većem procentu. All day vape bez ikakvih problema, 7/10.

Str8

Ovo mu dođe neki travnati duvan, osvežavajuće, kao da ima i neke mente u pozadini, sitno sitno, ali se oseti. Malo manje slatka od Old Harbura, takođe za ceo dan lagano, ali isto tako, slabo koncentrovana, moralo bi to dosta jače, možda je svež batch pa nije zrelo koliko bi trebalo, ili bi trebalo pojačati %. 6.5/10 samo zbog "jačine", sigurno bi bila veća ocena da je jača.

Toliko od mene za sada, kad ih sve provučem i kroz RTA dopisaću sigurno neke utiske.

Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2015, 11:39   #9
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,505
Pohvaljen: 1,559
Nivo reputacije: 296
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Hellas str8

Meni baš duvanska aroma sa blago cvetnom notom. Moguće da je ta cvetna nota baš taj miris str8.

Odlična za ceo dan i još od prvog mirisa i dima, davio bih se u njoj. Za one koji vole duvanske arome prava poslastica.

Od mene čista 10-ka

Btw za pink fiday od mene slaba 7-ca.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 11:42   #10
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 30
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi

Pink Friday

"A sweet and refreshing blend of grapes paired with your favorite bubblegum, scoops of vanilla ice cream and lightly drizzled hot fudge. This is not just an aroma... This is an experience!"

Dripper...generalni komentari kao i ranije.

Potpuno drugaciji dozivljaj od Zajchika.
Volim kari i cesto ga jedem. Ne osecam ja ovde nista sto lici na kari...Rum takodje, a cesto osetim rum i tamo gde ne treba :P

Opet slozena tecnost. Vanila i neka neodredjena vocna zvaka slatka bez mentola (ne bih rekao da je grozdje kako kaze u opisu, ali moguce posto ne mogu da odredim)

Nije me nesto odusevila da bih je ponovo kupovao, ali skroz mogu da vidim da ce se nekome svideti mnogo vise

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 11:44   #11
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Vule Vidi poruku
Koliko sam shvatio, Mama's Best je u 70VG odnosu, što meni lično savršeno odgovara, ovo mi deluje malo ređe, možda i grešim, kao da je maksimalno 50/50, ako ne i više u korist PG. Old Harbur imam u DIY varijanti, mućkan na 2.5%, upravo ih uporedo parim, ovaj gotov i DIY, ne deluju mi ni blizu iste. Gotova tečnost je dosta dosta blaža, to je ta aroma, duvan u osnovu, travke u pozadini, ali mi je sve to mnogo bolje izraženo kad se smućka na malo većem procentu. All day vape bez ikakvih problema, 7/10.

Sigurno je procenat vode (ili vodke, šta već stavljaju) malo veći, da ne bi zagorevalo na nekim atomizerima koji slabije sprovode tečnost na grajač, sa 70% VG-a, zato izgleda retko, ali kontam da je obilna količina pare.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 13:03   #12
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 474
Pohvaljen: 686
Nivo reputacije: 128
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Old Harbur
Prilično blaga i neutralna duvanska aroma, podseća me na trag mirisa dima kvalitetnije cigare. Možda bi sa više arome bila upečatljivija.
Probana na Tube-u.

Pink Friday
Meni blago kiselkasta tečnost sa jedva osetnim primesama grožđa, najviše me podseća na one baš jeftine žvake, ali mi poprilično prija. Ja i inače dnevno koristim minimum dve različite arome i ova može da bude jedna od njih.
Probana na KFL-u.

Edens Garden
Nikako nisam uspevao da se setim na šta me tačno ova tečnost podseća dok nisam dao ženi da proba. Kao iz topa je odgovorila "Ruža". I to je to, podseća me na ratluk od ruže. Nažalost, previše je intenzivna i vrlo brzo počinje da me zamara a bogami i da gubi ukus, tako da mogu da je koristim samo u malim količinama.
Probana na mini PT.

E sad, ja koristim potpuno drugačiji odnos PG i VG (70:30) tako da mi ove tečnosti (ako izuzmemo old harbor) ne leže baš najbolje zbog većinskog VG-a, jer mi vrlo brzo ostavlaju nekakav bljutav ukus u ustima (posle 10-ak minuta intenzivnijeg parenja u ustima mi ostaje ukus nekakve hemije).
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 13:59   #13
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,972
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Meni zao da ih nacnem .....
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 14:09   #14
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,830
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Stigle pre pola sata, hvala Dalibore!

Podpitanje pre probe:

0.3% nic Mama's Best serija si napisao da je 70VG/30PG.

0.6% nic Pink Friday da li je u istom odnosu PG/VG?

Takodje, Hellas Str8 je 0.3% nic pa posto nije iz Mama's Best serije da li je da je i on 70VG/30PG?

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 15:00   #15
miloske2002
Iskusan član

miloske2002's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 201
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 31
miloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svima

CINAMON COOKIE

Probano na st mini, 0,50 oma,RBA glava

Dobro pakovanje.Blaga kremasta aroma sa ukusom cimeta u pozadini.Dobro izbalansiran odnos.Kada se pomirise tecnost ima nekog mirisa na zvake ali se prilikom parenja ne oseca.Količina pare je baš dobra.Po meni aroma koja se može koristiti ceo dan.
Na skali od 1-10 ocena 8

miloske2002 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:58 sati.