Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-12-2020, 01:29   #2971
Lord
Aktivan član

Lord's avatar

Registrovan: Nov 2020
E-cig: Wiip > Nfix > Aegis Max
Pohvala: 19
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 4
Lord je na dobrom putuLord je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Sta koristite trenutno?

Stigo danas pored nfix i aegis max, morao sam prvo aegisa da probam a boga mi i da se nazdravi pa ispade i lepa slicica

Edit:

Zaboravih da dodam tecnost Umbrella Premium Indian Spirit
Lord nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2020, 01:38   #2972
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 690
Pohvaljen: 803
Nivo reputacije: 170
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

@Rako

Jesu to sve Hasturi?

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2020, 06:22   #2973
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 49
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 734
Pohvaljen: 4,121
Nivo reputacije: 743
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@Danone
Jesu

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2020, 17:22   #2974
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 37
E-cig: Sigelei TC + kaya
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 1,391
Nivo reputacije: 262
radna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputaciju

Elda pure tobacco elda cowboy blend na 12 mg nikotina

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2021, 19:31   #2975
Jaguarp
Aktivan član

Jaguarp's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Topside Lite+Haku Riviera
Pohvala: 6
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 38
Jaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putu

Jedino i samo RDTA, i jedino i samo jabuka 3mg. S leva na desno: Espion Tour + Coil Father King, Dovpo Topside Light + Haku Riviera, iStick Pico 75 + Vapefly Galaxies, Ehpro Fusion kit. Srednja dva nosim (Topside glavni a Pico rezervni) a duali su mi za kući, zimovanja, letovanja...
Jaguarp nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2021, 07:53   #2976
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 196
Pohvaljen: 954
Nivo reputacije: 147
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

posto volis rdta...najtoplija preporuka, expromizer tcx...najmeksi vazduh i odlicna aroma na nekih 55W...kad se postavi pamuk kako treba....
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2021, 10:48   #2977
Jaguarp
Aktivan član

Jaguarp's avatar

Jaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putuJaguarp je na dobrom putu

To je na foru Brunhilde, samo sa meshom? Jesi li probao ili zaključio iz recenzija? Loži me Brunhilda, ali ne bih dao 4700 za test nečega što nisam siguran kako radi. Mislim, recenzije su super, ali ja single coil ne guram preko 35W.
Staro 13-02-2021, 11:08   #2978
mmladen
Senior

mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

imam jedan tcx ss a cekam i crni (kad stigne ide kod Beta na recenziju)....savrseni su...i brunhilda je odlicna (imam je)...

cak tcx bolje natapa nego brunhilda ali je para za nijasnu hladnija, kao recimo na fused claptonu ni80 26x2+40 na nekih 35w....kod brunhilde kad postavim pamuk skoro uvek treba nesto da popravim....neki kraj pamuka malo losije natapa ali nije problem popraviti

za brunhildu ti treba 70-tak vati ako ubacis pristojne grejace sa zatvorenim gornjim redom rupica za vazduh a na tcx 55 sa skroz otvorenim vazduhom....ako malo zatvoris moze i na 45 ako ti odgovara manje vazduha

Zahvalili :
Staro 13-02-2021, 11:22   #2979
Jaguarp
Aktivan član

Jaguarp's avatar

Ja uvek motam kantal 0,4 na 3,5 - 4mm 10 namotaja, bude 1,4 do 1,6 oma, i to parim na 25 - 35W (duale na 40 - 60W). Jesi li probao Brunu sa takvim setupom?
Staro 13-02-2021, 11:33   #2980
mmladen
Senior

ne, sa DL strogo koristim fused claptone....26awg mogu u komotnijim mtl tankovima sa 5-7 namotaja na 15-tak vati ili u vinci rba kao rdl....i to na do 20W....

greota je ubacivati takvu zicu u takav tank....

Mislim da nikad nisam namotao grejac za bilo sta sa vise od 8 namotaja...a najveci precnik grejaca mi je u kylin mini v2, od 3,5mm (al i tu je fused clapton (Ni80 3x28+38) pa je 0,4 oma sa 6 namotaja, al zbog "nogica" od po 7mm)
Zahvalili :
Staro 16-02-2021, 16:56   #2981
mmladen
Senior

Danas neka dokolica pa hajde da se poigram....

Smoant Knight 80 je u pitanju...

ocene arome su od 1 do 10 (nijedan tank ne moze da dobije 10)

RBA, 3mm, 26awg kantal, 8 namotaja, 0,9oma, na 25W, aroma je za 3, mozda 4...para je nekako suva

RBA, 3mm, 28x3+40 Ni80, 5 namotaja, 0,3oma, na 38W, aroma je za 6...vrlo korektno, nista nije prenaglaseno ali fale visoke "note"

fabricki grejac, mesh, 0,25oma, na 58W....aroma je za 7....gusca, vlaznija para i dosta intenzivnija aroma....ali nekako je sve prenaglaseno i jako brzo zasiti receptore...
Zahvalili :
Staro 22-02-2021, 19:23   #2982
mmladen
Senior

Trenutno mi je by-ka v8 legla savrseno sa arabic aromom od hochlanda...

Skroz sam je zaboravio a sa ovom aromom je savrsena...
Staro 26-02-2021, 12:10   #2983
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: DeadRabbitV2RDA|AegisX
Pohvala: 1,928
Pohvaljen: 1,146
Nivo reputacije: 209
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Parlament (VapingZone) napokon stigao na red da se proba po prvi put. Na toliko mesta videh da se drugima posebno sviđa, pa sam napravio jedan miks za probu i..

.. jeste prijatna tečnost, iako meni ovako na prvu izgleda da neće biti nezaboravna. Koristio sam ranije neku koja ima takav ili sličan ukus.. pa je možda to u pitanju (očekivao sam nešto potpuno novo). Ali jeste lepa, to stoji. Sviđa mi se
Inače, tečnost je bila spremna za upotrebu još krajem prošle godine, ali dan po dan, a ja nikako da potrošim tečnosti iz prethodne serije - pod koji sam uzeo za samo neke zadatke i prilike, postao mi praktično primarni uređaj za korišćenje. Sada gledam da DL polako ponovo prevagne na ovu stranu. Mnogo sam se opustio tokom zime, haha.
A posle Parlament, kada za neki dan dođe vreme za zamenu pamuka - Old Captain istog proizvođača i datuma miksa čeka u pozadini da takođe bude proban po prvi put.
Interesantan kraj Februara - prvi sunčani dani koji mirišu na proleće i dva nova ukusa u mom kraju..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2021, 20:57   #2984
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 37
E-cig: Sigelei TC + kaya
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 1,391
Nivo reputacije: 262
radna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputaciju

Ry4 by radna skela
Kajfun v2 lite by @salenjinja

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:07 sati.