Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-05-2014, 15:26   #136
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
Pohvala: 889
Pohvaljen: 445
Nivo reputacije: 132
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kolicina nikotina

Smanjio sam nedavno 3mg (ili 0.3 kako ko vise voli) medjutim osetno am povecao potrosnju a i nekako mi nije to to. Zasad se vracam na 6....

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-05-2014, 16:52   #137
Sky
Veteran

Sky's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 899
Nivo reputacije: 189
Sky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvalu

Meni je sve izmedju 6 i 12 dobro.

Sky nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-05-2014, 16:59   #138
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,176
Nivo reputacije: 1004
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Takvu trazim

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-05-2014, 17:06   #139
Sky
Veteran

Sky's avatar

Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 899
Nivo reputacije: 189
Sky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvalu

Iju, kolega

Sky nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-05-2014, 17:06   #140
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 511
Pohvaljen: 1,009
Nivo reputacije: 188
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Krenuo sa 16, a kako se nadograđivala oprema tako sam prelazio niže lagano, sada se zadržao na 6, idealna zlatna sredina, barem za ovih ~1ohm na Kaji... Ispod toga mi slabo, preko toga jako, čak i između 6 i 8 se oseti razlika, taman dovoljno da mi smeta...

/no_homo
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 07:41   #141
Blackbite
Aktivan član

Blackbite's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 20
Pohvaljen: 49
Nivo reputacije: 39
Blackbite je na dobrom putuBlackbite je na dobrom putuBlackbite je na dobrom putuBlackbite je na dobrom putuBlackbite je na dobrom putuBlackbite je na dobrom putu

Izmedju 8 i 12mg, kako kad, sve ispod toga ne osetim, sve preko toga mi je prejako. Imam visoku toleranciju na nikotin, sasvim mi je bilo prirodno da jutarnji doping bude 6-7 cigareta, jedna za drugom, pa tek nakon toga krenem da palim u nekim iole normalnijim razmacima, i isti ritam uvece pred spavanje, ali sto se tice E-cig, sve neznatno vise od 12mg, pece na grlo, gusi, i ukus mi je neprijatan, (prosto ne mogu da zamislim da nekom uspeva sa 24mg) iako osetim da mi cesto manjka nikotina, jednostavno ne ide, a sa druge jaka analogna nikad nije bila ni najmanji problem. Ono sto je zanimljivo je to, da manja snaga sa vise nikotina ne pomaze negativnom utisku , ali veca snaga sa manje nikotina ide bez problema, iako bi teoretski trebalo da je ekvivalentno.
Blackbite nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 09:49   #142
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 57
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 170
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Poceo sa 6mg na eCab-u, ego C, T3, Evod-u, BDC-u, ali od kako sam nabavio Ithaku smanjio sam na 3mg sa tendencijom daljeg smanjivanja.
Nikotin u krvi mi ne nedostaje, nikad dosad nisam osetio nikotinsku krizu, cak i ranije kad sam pokusavao da ostavim analogne bez elektronske.
Meni jednostavno treba taj ritual povlacenja i ispustanja dima i TH. Sa dobrim atty-jem i dovoljno snage, dobijam dovoljan TH i sa ovo malo nikotina.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 10:29   #143
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,091
Pohvaljen: 5,058
Nivo reputacije: 920
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

TH zavisi i od arome, kolicine vazduha koju imas prilikom povlacenja, ima dosta faktora.

Bar je moje iskustvo tako...

Da ne pricamo o vrsti opreme, to je tek prica za sebe...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 10:42   #144
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 42
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 308
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

slozio bih se da TH ima veze sa aromom,ali to nije slucaj sa svim aromama
kod nekih je taj efekat izrazen vise,kod nekih manje.
na to bih jos dodao da pojedine arome drasticno uticu na TH tokom vremena.
primetio sam da Hellasov MAXXB i RY4 nakon 1+meseci oooosetno pojacavaju TH

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2014, 11:03   #145
teodorica
Veteran

Godine: 44
Pohvala: 575
Pohvaljen: 416
Nivo reputacije: 118
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Svakako zavisi i od protoka vazduha uz sve ostalo,gore navedeno.Od kad pojacavam protok na bazi i Th mi je jaci.PG u bazama i sa vecinskim udelom nema mi nikakv efekat na TH,samo nikotin i alkohol kojeg planiram da izbacim u narednim mixevima
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2014, 03:19   #146
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 317
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 108
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

TH je mnogo izrazeniji kod pojedinih vocnih aroma koje su "kiselkaste"...npr. E-cig Helas Curacao itd...

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2014, 11:56   #147
Mamic
Senior

Mamic's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 33
Pohvala: 305
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 69
Mamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosi

Smanjih nikotin na 9, sa 12-14, i osetna je razlika... Dodje mi bocicu da zavrnem na bateriju umesto klira, grr. Videcu za dan dva pa vracam na staro izgleda...

music matters
Mamic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2014, 12:03   #148
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 66
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 519
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Ja sam smanjivao iz 2,4% na 1,8% kada sam počeo koristiti klirove, onda polako smanjio na 1,6%, sa prelaskom na microcoil na 1,2%, kod prve kaje na 0,9% i odmah zatim na 0,75%. Veče smanjenje je bolje pratiti sa jačom opremom iako sad mirno koristim i karto tank sa 0,75% na 8W.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2014, 12:29   #149
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,584
Nivo reputacije: 564
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Poceo sa 12mg/ml i godinu i po dana nisam menjao kolicinu nikotina. Zatim, godinu dana na 9mg/ml, i poslednjih 4-5 meseci sam na 6mg/ml, sa povremenim izletima na 9mg/ml.

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2014, 13:42   #150
teodorica
Veteran

Godine: 44
Pohvala: 575
Pohvaljen: 416
Nivo reputacije: 118
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Bio na 5mg poprilicno dugo,sad na 4mg.Pokusao na 3mg,ali se nisam zadrzao,bas slab efekat.Posto mi treba TH,4mg je minimum
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:07 sati.