Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-07-2019, 22:49   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Digiflavor edge kit

Digiflavor edge kit colors:

- Green
- Black
- Gunmetal
- Silver
- Blue

Specification and features (kopirano sa sajta):

Digiflavor EDGE 200W Box Mod Features:

- Dimensions - 132mm by 67mm by 29mm
- AS Chipset
- Dual High-Amp 18650 Batteries - Not Included
- Wattage Output Range: 5-200W
- Voltage Output Range: 0-7.5V
- Resistance Range - VW Mode: 0.05-3.0ohm
- Resistance Range - TC Mode: 0.05-1.5ohm
- Power Mode
- Temp Mode
- Stealth Mode - Screen OFF during Usage
- Ni200, TItanium, Stainless Steel Compatibility
- Superior Zinc-Alloy Construction
- Oversized Firing Button
- Two Adjustment Buttons
- Large LED Color Display Screen
- 4 Memory Mode
- Screen Lighting Adjustment
- Button Operated Battery Door
- Qi Compatible Wireless Charging
- USB-C Charging Port
- Centered 510 Connection
- Available in Black

Digiflavor Specter Sub-Ohm Tank Features:

- 25mm Diameter
- 4.0mL Standard Juice Capacity
- 5.5mL Bubble Glass Juice Capacity
- Superior Stainless Steel Construction
- Pyrex Glass Reinforcement
- Quarter-Turn Threaded Top Fill System
- Digiflavor Coil System
- Dual Slotted Airflow Control Ring
- Detachable Structure
- 510 Connection
- Available in Black

In the box:

- Digiflavor Edge 200W Box Mod
- Digiflavor Spectre 25mm Sub-Ohm Tank
- Replacement Glass Tank
- Two 0.2ohm X1 Kanthal Mesh Coil
- MicroUSB Charging Cable
- Spare Parts Bag

Digiflavor spectre atomizer ima precnik 25mm. Kvalitet izrade atomizera je vrlo dobar, navoji su svuda sasvim okej i ja nisam imao nikakvih problema. Od detalja na atomizeru, na top capu se nalaze detalji za laksi hvat, a detalji izgledaju vrlo interesantno, na prstenu za vazduh su takodje takvi detalji. Na prstenu za vazduh se nalazi gravura "Spectre", a sa donje strane atomizera su standardne informacije. Atomizer je u istoj boji kao i mod iz pakovanja i sve se zaista lepo uklapa zajedno.

Atomizer stize sa 810 drip tipom, ovaj drip tip je veoma nizak i ima siroku rupu, ja sam ranije koristio ovakav drip tip i idalje ga koristim na drugom atomizeru, za mene je ovaj drip tip veoma udoban za koriscenje. Na ovom atomizeru mozete da koristite i druge 810 drip tipove, ali s obzirom da je deo ispod drip tipa malo uzdignut treba da nadjete drip tip koji ce se slagati.

Ovo je top fill atomizer i veoma je lako sipati tecnost u atomizeru, kao sto sam vec rekao ovde postoje detalji koji olaksavaju da se top cap uhvati, a da bi skinuli top cap treba da ga okrenete za pola kruga i to je to, po meni jedan od najboljih i najprostijih nacina za punjenje. Kada skinete top cap mozete videti dve rupe za sipanje tecnosti i rupe su velike tako da necete da imate problema sa bilo kakvim bocicama sto je vrlo lepo. Kada se sipa tecnost atomizer ne curi ni malo.

Atomizer stize sa bubble staklenim tankom sto je veoma lepo, kapacitet sa bubble tankom je 5ml sto je zaista odlican kapacitet za ovakav atomizer. U pakovanju se dobija jos jedan tank, a u pitanju je obican stakleni tank, kapacitet sa obicnim tankom je 4ml sto nije los kapacitet. Ja koristim bubble stakleni tank jer mi vise odgovara kapacitet.

Uz atomizer dolaze dva grejaca, jedan od grejaca ce biti u atomizeru, dok ce drugi grejac stici kao rezervni grejac, jako je lepo sto stizu dva grejaca u pakovanju, to je za svaku pohvalu. Oba grejaca koji stizu uz atomizer su isti, u pitanju su mesh grejaci i ovo je x1 mesh coil, otpor grejaca je 0.2ohm, ovaj grejac moze da se koristi od 30-90w, a proizvodjac kaze da ovaj grejac najbolje radi od 60-80w. Vredi reci da kada prvi put koristite grejac, obavezno sipajte par kapi tecnosti u grejac kako ne bi doslo do zagorevanja grejaca, nakon sto sipate par kapi tecnosti u grejac, mozete sipati tecnost u tank i mozete odmah da parite.

Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha, na prstenu se nalaze dve rupe za vazduh i vazduh se ovde podesava bez ikakvih problema, a sta se podesi na jednoj strani isto je i na drugoj strani. Navoji na bazi su sasvim okej i nisam imao problema sa zasrafljivanjem grejaca.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Sto se dizajna tice, atomizer mi se svidja, svidjaju mi se detalji na top capu i na prstenu za vazduh, a drip tip koji stize na atomizeru je za moje potrebe odlican, ali nece biti za svakog ako ne volite nize drip tipove. Punjenje odozgo je odlicno, tank se puni brzo i lako bez ikakvih problema, nema curenja kada se sipa tecnost, a top cap se skida na brzinu. Atomizer je kompatibilan sa dosta grejaca, a i ja sam probao razlicite grejace koji se uklapaju ovde, mogu da kazem da x1 grejaci iz pakovanja rade dosta dobro, rade recimo bolje od grejaca koji imaju 0.3ohm otpor, 0.2ohm grejaci rade osetno bolje ali rade i na malo vecoj snazi, tako da je aroma sa ovim mesh grejacima i vise nego korektna, na 60w i blago zatvorenim vazduhom ja dobijam najbolje performanse. U principu atomizer je kvalitetno odradjen i radi vrlo solidno, a dodatni plus je to sto mozete da birate grejace sa raznim otporom, a ja cu toplo da preporucim 0.2ohm grejace za ovaj i za sve ostale atomizere koji koriste ovakve grejace.

Mane:

- Samo jedan drip tip u pakovanju

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar
- Bubble glass tank sa 5.5ml kapaciteta
- Detalji na atomizeru se slazu sa detaljima na modu
- Svidja mi se sto je drip tip nizak
- Grejaci koji veoma dobro rade
- Dva grejaca u pakovanju
- Kompatibilan sa drugim grejacima
- Dobra aroma
- Nema curenja
- Lako punjenje odozgo

Edge mod:

Digiflavbor edge mod je mod koji koristi dve 18650 baterije i ovaj mod radi do 200w. Dizajn moda je veoma lep po mom misljenju, sa strane moda se nalaze interesantni detalji koji se veoma lepo uklapaju sa detaljima na atomizeru, a od gravura sa prednje strane se nalazi "Edge" gravura, a sa donje strane moda pise "Designed by Digiflavor". Po meni je ovo jedan od lepsih dual battery moda. Dimenzije moda su: 90mm x 67mm x 29mm, a zbog oblika mod veoma lepo lezi u ruci.

Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija koja se nalazi na sredini moda, navoji su dobri i nisam imao problema sa mnogim atomizerima koje sam nasrafio ovde. S obzirom kakva je konekcija mod se nije ogulio ni malo sa gornje strane od stavljanja atomizera sto je vrlo lepo. Na ovom modu mozete da stavite atomizere do 28mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto je veoma lepo.
Sa donje strane moda se nalazi dugme koje je tu kako bi smo mogli da otvorimo poklopac za baterije, sa zadnje strane moda se nalazazi poklopac za baterije, a da bi otvorili poklopac potrebno je da se pritisne dugme sa donje strane. Kada skinete poklopac za baterije mozete da vidite obelezeno kako se stavljaju baterije u mod, a tu je i trakica kako bi ste kasnije lakse izvadili baterije.
Sa prednje strane moda se nalazi veoma veliki ekran, plus i minus dugmici, usb port i led svetlo.
Usb cete koristiti za punjenje baterija i za upgrade software-a. Ovaj uredjaj podrzava balansirano punjenje pa mozete da punite uredjaj preko usb-a. Edge mod takodje ima jednu veoma interesantnu funkciju, ovaj mod podrzava bezicno punjenje, tako da ukoliko zelite da punite vas mod bezicno sa ovim uredjajem to mozete.
Na jednoj od strana na modu se nalazi prekidac. Sto se tice prekidaca i plus i minus dugmica rade zaista odlicno i jako lepo reaguju, tu nema nikakvih problema, ali sto se prekidaca tice, prekidac strci, medjutim po meni prekidac su trebali da spuste jos malo na dole, tako da bi na taj nacin prekidac bio mnogo zgodniji za koriscenje, nije da je ovako nezgodan, samo bilo bi bolje da je malo nize jer mi je ovako samo zgodno da koristim prekidac palcem.
Ekran na ovom uredjaju je veoma veliki i ovo je ekran u boji, na ekranu se sve lepo vidi i svidja mi se boja na ekranu, sve u svemu ovaj mod ima odlican ekran po mom misljenju.

Ovaj uredjaj se pali i gasi standardno na pet klikova na prekidac. Na ovom modu mozete da zakljucate plus i minus dugmice ako zadrzite plus i minus dugmice, dakle u tom slucaju ce biti zakljucani samo dugmici dok ce prekidac raditi i moci cete da parite, na isti nacin se dugmici mogu i otkljucati.
Kada upalite mod u power rezimu na ekranu ce biti sledece:

- Dva indikatora baterije
- M1
- Power
- Pre heat
- Podesena snaga (50w primer)
- Otpor grejaca
- A
- V
- Broj povlacenja
- Vreme povlacenja

Ako kliknete tri puta na prekidac mocicete da menjate rezime rada i ovde postoje sledeci rezimi rada:

- Power
- Ni
- Ss
- Ti
- Tcr
- Vpc
- Bypass

Kako mod radi i moje misljenje:

Digiflavor edge mod je po meni veoma lep mod, svidja mi se kako mod izgleda, a i ovaj mod prilicno lepo lezi u ruci zbog oblika. Konekcija sa gornje strane je dosta dobra i svidja mi se sto je blago podignuta jer se mod ne guli sa gornje strane od stavljanja atomizera, a ovde mozete da stavite atomizere do 28mm u precniku sto je vrlo lepo. Takodje bih voleo da kazem da boja deluje prilicno kvalitetno. Ovaj mod podrzava balansirano punjenje sto je dobro ukoliko nemate eksterni punjac, a takodje ovaj mod podrzava bezicno punjenje sto je veoma interesantna opcija. Upravljanje modom nije tesko, veoma lako se menjaju rezimi rada i lako se podesava sve sto zelite da podesite na modu. Ekran je veliki i po meni ekran izgleda zaista odlicno, svidja mi se boja ekrana, a na ekranu su sve vazne informacije, a takodje na ovom uredjaju mozete da povecate odnosno smanjite osvetljenje sto je uvek lepa opcija. Poklopac za baterije se vadi kada pritisnete dugme koje se nalazi sa dodnje strane moda, a nikad se nije desilo da slucajno pritisnem dugme i da se poklopac otvori sto je vrlo lepo. Sto se poklopca tice postoji mali luft, odnosno prstima mozete da mrdate poklopac, veoma malo, ali ipak mozete. Dugme koje se nalazi sa donje strane i koje otvara poklopac za sada radi bez greske i deluje kao da ce raditi sasvim okej. Prekidac i dugmici su kliktavi i rade dosta dobro. Kao sto sam rekao voleo bih da je prekidac postavljen malo nize jer mi je ovako zgodno samo palcem da koristim, ali ovo je vrlo subjektnivno, u svakom slucaju najbitnije je da prekidac radi dobro i da sa njim nema nikakvih problema. Sto se tice rada, mod radi veoma korektno, nisam imao nikakvih problema nakon duzeg koriscenja ovog moda, koristio sam mod i na vecim i na manjim snagama i sve radi kako treba. Digiflavor edge je po meni vise nego solidan mod koji radi dobro i mod nema nekih posebnih zamerki, a mod se izdvaja od ostalih ukoliko vam je bitno da bezicno punite baterije na svom uredjaju.

Mane:

- Poklopac baterije ima blagog lufta

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar, navoji na konekciji su dobri, kvalitet boje je dobar
- Veoma lep ekran u boji
- Mogucnost da se podesava osvetljenje ekrana
- Na ekranu su sve potrebne informacije
- Prekidac i dugmici rade vrlo lepo
- Mogu da se stave atomizeri do 28mm u precniku bez da atomizer strci sa strane
- Bezicno punjenje
- Balansirano punjenje baterija
- Lep dizajn po mom misljenju
- Mod veoma lepo lezi u ruci
- Lep nacin za otvaranje poklopca koji za sada radi bez greske
- Baterije se lako vade i ubacuju u mod
- Led svetlo

Kod:
https://www.geekvape.com/store/digiflavor-edge-kit.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:58 sati.