Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-07-2019, 18:34   #1
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 38
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 13
fis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putu
Uobičajeno Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA

Uskoro, airflow resenje izgleda interesantno

Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rda/Berserker-v2-mtl-rda/
ne mogu da postavim video, ima Alex VapersMD na njegovom YouTube kanalu pa sredite :(

EDIT PAKLENI

Kako da postavim video sa YouTube
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=388

fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 01:08   #2
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA

Berserker v2 mtl rda colors:

- Gun metal
- Matte black
- Ss
- Rainbow

Specification and features (kopirano sa sajta):

- Lenght: 24mm
- Diameter: 22mm
- Capacity 1.5ml

In the box:

- Bskr v2 mtl rda
- Accessory bag
- User manual
- Coils
- Airflow adapters
- Two drip tips

Od Vandy vape-a i recenzenta Aleksa dolazi jos jedna verzija berserkera, a ovaj put je to berserker v2 mtl rda. Ovaj atomizer dolazi u 4 boje i izbor je sasvim okej. Visina ovog atomizera je 24mm, a precnik atomizera je 22mm. Kvalitet izrade atomizera je veoma dobar, bez bilo kakve zamerke na kvalitet. Pakovanje je odlicno, u pakovanju se dobijaju dva grejaca, tu su adapteri za vazduh, takodje tu je i bf pin, a u pakovanju se dobijaju ukupno 3 drip tipa sto je veoma lepo.

Atomizer stize sa 510 drip tipom, ovaj drip tip je isti kao kod berserkera 1.5 i za mene je ovo jedan veoma udoban drip tip i volim da ga koristim. U pakovanju se dobijaju dva dela koja se srafe na drip tip, jedan je ultem deo, dok je drugi delrin. Ono sto je veoma lepo i sto verujem da ce se mnogima svideti je to sto se u pakovanju dobijaju jos dva drip tipa, a ovo su prilicno duzi drip tipovi nego ovaj sa kojim atomizer stize. Ja licno vise volim ovaj drip tip sa kojim atomizer stize. Naravno ukoliko vama ne odgovara ni jedan drip tip iz pakovanja na ovom atomizeru mozete da koristite bilo koji drugi 510 drip tip bez ikakvih problema.

Sa spoljne strane komore mozete da vidite jednu rupu za vazduh i ovde vazduh ulazi u komoru i ovde je vazduh resen prilicno fino pa je veoma tesko da ovaj atomuizer procuri sto je veoma lepo. Dakle na ovom atomizeru vazduh ulazi kroz rupicu na komori, a zatim putuje do rupe za vazduh koja se nalazi na suprotroj strani komore i tu vazduh ide kroz adapter i udara u grejac. Dakle veoma interesantan dizajn vazduha zbog koga prakticno ovaj atomizer ne moze da procuri. Sa unutrasnje strane komore mozete da vidite zarez pa ce komora da bude zakljucana sa bazom, odnosno komora ne moze da se okrece. Takodje kada pogledate komoru sa unutrasnje strane mozete da vidite veoma lep konus na vrhu komore, a takodje mozete da vidite da je deo gde se nalazi grejac veoma mali sto veoma lepo utice na aromu.

Na bazi se nalaze dva o ringa koji drze komoru u mestu i komora prilicno lepo stoji u mestu. Na bazi mozete da vidite i mali deo koji ulazi u zarez na komori i zbog toga se komora nece vrteti pa cete uvek lako moci da skinete atomizer sa moda.
Na build decku se nalaze dva srafa koji drze nogice grejaca, srafici su veoma dobri i nisam imao nikakvih problema. Takodje ovde mozete da vidite rupu za vazduh, odnosno slot gde se ubacuje adapter za vazduh i mozete da vidite dva kanala za vatu. Grejac na ovom atomizeru se postavlja veoma lako i niko nece imati problema sa postavljanjem grejaca na ovom atomizeru, a vata se takodje veoma lako postavlja. Bunar je dubok 12.4mm pa ovde moze da stane zaista fina kolicina tecnosti. U pakovanju se dobijaju 4 adaptera za vazduh sledecih dimenzija: 1mm, 1.4mm, 1.6mm, 2mm. Adapteri za vazduh se menjaju veoma lako sto je vrlo lepo, a takodje uvek mozete da promenite adapter za vazduh, ne morate da skidate grejac kako bi ste promenili adapter, meni se licno ovo veoma svidja.
Navoji na konektoru su prilicno dobri i ovde imamo pozlaceni 510 pin koji prilicno strci.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Prvo bih voleo da kazem da mi se svidja dizajn atomizera, svidja mi se sto izgleda veoma cisto. Kvalitet izrade je zaista odlican i tu nema zamerki. Pakovanje je veoma bogato i velika pohvala za 3 drip tipa koja se nalaze u pakovanju. Postavljanje grejaca i vate je ovde veoma lako pa ce svako bez problema da da postavi grejac na ovom atomizeru. Ovo je atomizer koji mozete da koristite za obicnim modovima i na taj nacin sipate tecnost direktno u bunar, a s obzirom na dubinu bunara staje fina kolicnina tecnosti. Takodje atomizer mozete da koristite sa squonk modovima sa bf pinom koji se dobija u pakovanju. Veoma mi se svidja protok vazduha na ovom atomizeru i svidja mi se sto ovde postoje adapteri za protok vazduha. Komora je fiksirana i vazduh ne mozete da podesavate okretanjem komore, ali na taj nacin su postigli to da vam ovaj atomizer nece procuriti sto je veoma lepo. U pakovanju su 4 adaptera, a svidja mi se sto su ubacili adapter za veoma tesan protok vazduha, a ubacili su i adapter od 2mm za malo veci protok vazduha. Dakle ovaj atomizer moze da ima veoma tesan protok vazduha sto je mnogima veoma bitno. Ja licno volim da koristim ovaj atomizer sa 1.6mm adapterom, tako meni najvise odgovara. U svakom slucaju adapteri se veoma lako menjaju pa cete brzo naci ono sto vama odgovara. Na ovom atomizeru sam koristio grejac od kantal zice i koristio sam 2mm i 2.5mm precnik grejaca, po meni atomizer bolje radi sa 2.5mm grejacem. Kada sklopite bazu i komoru grejac se nalazi prilicno visoko, a komora je veoma mala sa lepim konusom i aroma na ovom atomizeru je veoma dobra, definitivno bolja aroma nego kod svih ostalih dripera koje sam do sada probao, slobodno mogu reci da je aroma odlicna. Preporuka svakako ide ukoliko volite mtl dripere, tacnije ukoliko volite mtl dripere ovaj treba definitivno probati.

Mane:

- Mozda ce nekom smetati sto se vazduh ne podesava okretanjem komore, ali po meni je ovo veliki plus jer zbog toga atomizer ne moze da procuri, a i kada nadjete protok vazduha koji vam odgovara ne morate da menajte adapter

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- 3 drip tipa u pakovanju
- Udoban drip tip koji stize na atomizeru
- Atomizer ne curi
- Komora se zakljucava u mestu
- 4 adaptera za vazduh
- Adapteri se lako menjaju bez da se skida grejac
- Lako postavljanje grejaca i vate
- Dubok bunar
- Mala komora
- Odlicna aroma
- Bf pin u pakovanju
- Grejaci u pakovanju
- Protok vazduha moze biti veoma tesan

Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rda/Berserker-v2-mtl-rda/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 16:07   #3
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 38
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 13
fis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putufis je na dobrom putu

Odlicno @shone29 , merkam ga od najave, edino me brine da mi sa 1mm inserta ne bude malo vise vazduha, koristim Mini V1 RTA na najmanju rupu
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-08-2019, 20:08   #4
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 188
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 30
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Ooodličan RDA još i MTL , skoro mi stigao i svima koji vole ovakve naprave, apsolutna preporuka, super je, aroma extra na njemu,. Uporedjivao sam baklavu na mini v1 i na njemu, i situacija je nebo i zemlja!

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2019, 11:16   #5
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 494
Pohvaljen: 470
Nivo reputacije: 83
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@Mejden znaci bolji od prvog bersa rda mtl,posto je prvi a jurim jedan dobar mtl rda

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2019, 11:22   #6
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@Pablito
moje mišljenje je da je daleko bolji. E sad sto ljudi sto ćudi. Nekom nešto što je dobro, onom drugom nije..

Zahvalili :
Staro 11-08-2019, 16:45   #7
Mad AG
Banned

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 209
Pohvaljen: 343
Nivo reputacije: 0
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ubacili 3 drp tipa u pakovanju od kojih ni jedan nije dobar i adekvatan za normalan MTL način parenja.A jedini razlog dizajniranja drip tipa od 5cm je guranje i forsiranje onih njihovih clapton žica i grejača za MTL,jer da nema dugačkih tipova ljudi koji koriste takve žice u mini atomizerima bi spalili usne sa kratkim modelima kao što su bili kod Bersa V1 RTA.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2019, 16:52   #8
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E bre @Mad Ag sad si postao specijalista na nevidjeno, čekaj, polako, prvo probaj!

Staro 11-08-2019, 17:04   #9
Mad AG
Banned

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Probao 2 od 3.A ovaj treći,novi,po izgledu ne moram ni da probam.Malo izgled izmenjen,ali ima istu funkciju.

Edit
Sa mini 1.5 dolazi gvožđeni i ovaj drugi.
Staro 11-08-2019, 18:23   #10
Tamara75
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Pohvala: 72
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 16
Tamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svimaTamara75 je poznat svima

Znam da je subjektivno ali ako bi poredili V1.5 rta i V2 rda, po pitanju arome, koji bi bio bolji?
Pitam jer je Berserker V1.5 jedini atomizer koji mi se stvarno I do kraja svideo pored starog Kayfun Lite-a
Tamara75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2019, 18:41   #11
Mad AG
Banned

Siguran sam da je naj bolji izbor RTA mini.Nisam probao RDA,ali...Rešen top cap,veoma lako punjenje i nema podpritiska pri zatvaranju.Odlična aroma za čiste duvane i malo slatkaste duvane,ostale arome nisam probao u njemu.Jedina meni subjektivna mana,malo su uži kanali za vatu,mora se seckati i pogoditi prava mera kako ne bi zagušio rupe.Kod V1 je mnogo lakše postavljanje.A izgled kao što kažeš je na nivou.

Edit
@Mejden probao RDA,neka se nadoveže za aromu u njemu.
Staro 11-08-2019, 19:13   #12
Mejden
Senior

Mejden's avatar

rda najbolji za aromu

Zahvalili :
Staro 11-08-2019, 20:18   #13
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Definitivno v2 rda daje bolju aromu i od minija i od veceg 1.5.
A sto se tice drip tipa, uvek je subjektivno naravno al drip tip sa kojim atomizer stize je za mene odlican.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2019, 20:30   #14
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Meni je kombina metal plastika super!

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:57 sati.