Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-03-2019, 00:41   #226
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 486
Pohvaljen: 535
Nivo reputacije: 121
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Dvarw MTL RTA

Doggy original 160 e..Da ne poverujes.
A nema tu velike sustinke razlike original- klon ako je dobar..Bolja zavrsna obrada i kvalitetniji SS kod orginala i to je to

Cak bi uvek pre uzeo SXK klon nego orginal zbog manje rupice ispred grejaca

Dwarw je nekih 70-80e sto je ajde i podnosljivo
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2019, 00:47   #227
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 74
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 40
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

SXK je odradio bolji posao sa manjom rupom,gledao na nekom USA MTL forumu gde mnogi imaju originale i klonove,činjenica je da klon ima bolje performanse,a original kvalitetniju izradu.Po tom pitanju se svi slažu.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2019, 01:04   #228
Stevan
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 0
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 23
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Pa dobro slazem se za bersa kad nabodes pravu tecnost, ali mislim da doggy I dvarw su za sve tecnosti manje vise ok.Ja cesto menjam arome ,uglavnom pite,kremovi,vocke I poneki duvani. Bitno da je pouzdan da u hodu zamenis setup,korigujes I izadjes iz kuce mirne glave. Recimo nervira punjenje odozgo koje uglavnom prodje ok od kada sam skinuo gumice na topcapu, onda ajd odozdo pa zadrhti ruka I zakacim malo vatu o komoru pa mrdnem I onda u krug. Ja narucio doggy 2k16 I 2k18 pa da probam sastaviti jednog kera topfill.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2019, 01:04   #229
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 847
Pohvaljen: 399
Nivo reputacije: 86
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Pa moj komentar se i odnosi na kvalitetniji ss,(ako su klonovi uopšte čelik)završnu obradu i vjerovatno još ponešto.Doggy ne bih kupio oriđiđi jer to nije mtl po meni(sxk možda jeste).Dwarv i KF Lite da ako bi mi pružili dovoljno tih i vlažniji vape od KF Prime koji je za duvane(po meni)vrh atomizer.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2019, 20:46   #230
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 477
Nivo reputacije: 146
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

imam nekoliko primeraka Dvarw style atomizera koji idu sa 5 reducira medju kojima je navodno i 0,8mm .to je lutrija . neki su tesni neki nisu iako su navodno isti (pomenutih 0,8mm)
al tu je FT sku 9652330 stigli pre koji dan ,znaci do j . ko voli tesno imo je srece
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2019, 18:56   #231
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 67
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 58
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

Krenuo je 01.03 danas stigao, upogonjen. Nisam stigao nesto da se igram, ali aromom nisam odusevljen. Dacu mu sansu par dana. SKU 9652194. Ovaj klon je skroz dobar jedino sto sam uz njega dobio manji imbus nego sto su njegovi srafovi

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2019, 20:12   #232
Stevan
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 0
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 23
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Meni je na drugom klonu isto stigao manji imbus, prvi je bio ok.To oni pakuju odokativnom metodom.
A sta je sa aromom?
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2019, 22:06   #233
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

aroma mi nesto slabasna mada probao sam samo jednu,zato sam i rekao da moram jos da testiram imam onaj neki metalan ukus u ustima koji su se jos pojavljivali na nekim aomizerima (dobro sam ga oprao kao i svaki prethodni, nije do toga), a hoce malo da zavrsi djus u ustima nije strasno ali eto takva su moja iskustva od jednog dana koriscenja

Staro 13-03-2019, 00:10   #234
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,623
Pohvaljen: 1,048
Nivo reputacije: 216
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

Imamo isti model. Kod mene je aromma dobra mada sam oddmah promenio rupu za afc(ne sećam se koju sa stavio od tih 5 kom.)i uboo iz prve.I kod mene se osetio taj metalni ukus , al samo prvih 15 min.Posle sve ok.Isto se desilo i kaad sam meenjao samo vatu.

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2019, 00:23   #235
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

pa kod mene je ona najmanja sto dodje sa njim, bojim se da bi bilo previse vazduha kad bi stavio bilo sta vece

Staro 13-03-2019, 00:28   #236
gojkov
Veteran

gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

probaj, lako vratiš posle

Staro 13-03-2019, 00:31   #237
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 486
Pohvaljen: 535
Nivo reputacije: 121
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Sa njim dolazi 1.2 pin a sledeći po veličini je 1,5

Sa 1,5 vazduha ima otprilike kao Doggy 2016

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2019, 00:41   #238
gojkov
Veteran

E,tako je, zato meni i odgovara

Staro 13-03-2019, 20:06   #239
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

evo probao i sa 1,5mm bolji mi je 1,2 ali tog ukusa ne mogu da se resim. Opet sam ga prao i isto probao sam i sa vecim grejacem 2,5 i nista. Sto je najgore meni je stvarno lep aty ali ima to nesto sto mi nikako ne odgovara, ne bih znao da objasnim. trenutno je Soho u njemu, ostalo je da probam jos neku tecnost da vidim sta se desava sa njima. Dok na primer Doggy mi dobar za sve. 100 ljudi 100 cudi..........

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:49 sati.