Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-05-2020, 13:05   #16
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Re: THC tauren one

@scooter
E ovako, prvo da ti i ja razjasnimo jednu stvar, a to je da ja za recenzije dobijam opremu koju ja potrazim u 99% slucajeva, dakle trazim ono sto u startu mislim da je dobro pa ne bih mogao da nadjem hiljadu mana.
S obzirom da si se uhvatio za ovu recenziju izvolte i reci sta nije dobro? Ako je za mene plastican frosted tank los, za nekog drugog kome oprema pada je dobar zar ne? Ja imam grejace kuci al navodim to kao manu jer mozda Pera nema grejace i voleo bi da ih dobije u pakovanju. Drugo ukusi su previse razliciti i trudim se da ne pljujem opremu, recimo za kizoku limit sam rekao da meni licno ima previse vazduha i da je aroma slabija nego kod atomizera za koje sam rekao da daju solidnu aromu, a opet sam dobio dosta poruka od clanova koji su probali atomizer i koji ga koriste jer im se dopada aroma i vazduh.
Zatim svaki atomizer, mod, pod, slikam, predstavim, opisem ga veoma dobro po meni, pa mozes uvek da presudis sam dal ces kupiti ili neces, a ne samo da preskocis na mane i dobre strane.
S obzirom da si otvoreno napao ovo sto radim, uvek mozes ti da odvojis malo vremena i da napises nesto o nekom proizvodu pa time pomognes novim ili starim clanovima, svi bi ti bili zahvalni. Jos nesto, ako se ne slazes s necim sto sam napisao, dodaj slobodno, svaka tema je otvorena za dalji razgovor i mozes slobodno reci sta se tebi licno ne svidja kod predmeta recenzije.
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2020, 17:58   #17
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,197
Nivo reputacije: 427
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Druze, mozemo i u sitna crevca ali niti cu ja promeniti svoj stav i misljenje niti ces ti napisati da nesto ne preporucujes i da tacno je da svaka roba ima svog kupca no ipak iako mnogi voze Yuga i super su zadovoljni ja ga nikad ne bih nekome preporucio ,ako me razumes..

Sto se tice drugog dela posta to je vac ozbiljna prica.. da te podsetim tvoja prva recenzija je bila iz obaveze prema darodavcu a ne iz preterane zelje da kako ti kazes pomognes ostalim clanovima: http://www.e-cigserbia.com/showpost....70&postcount=1
U to vreme si vec imao zavidnu kolicinu opreme :

Ne nadjoh opise i misljenje o proizvodima sa fotografije sto se kasnije menja pronalazenjem sponzora pa ta prica o preteranoj pomoci clanovima barem kod mene ne pije vodu...
Naravno svaki post je doprinos forumu i moze biti ili ne od koristi nekome u manjoj ili vecoj meri , licno nisam nabavljao nista novo od opreme u poslednjih 2 godine te i nemam o cemu narocito pisati...dal ponekad pomognem ili odmognem onaj gore sve vidi

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2020, 19:53   #18
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 90
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

niti poznajem @shone29 niti @scooter ali...

ove godine, sem jednog upucivanja nekog pocetnika na post gde moze da se informise o bersu i nekoliko o sporednim stvarima koje se ne ticu samih uredjaja (on line trgovine, drama sa paketima, cestitanje rodjendana) svi postovi @shone29 su bili prikazi opreme koju je dobio i mora da da prikaz opreme ili su postovi vezani za prodaju, eventualno zamenu opreme.

ja, kao neko relativno nov na forumu (ne gledati datum kad sam se prijavio) trudim se da svakom ko nesto pita pomognem koliko mogu ako znam (ili mislim da znam). takva ocekivanja imam i od ostalih, daleko iskusnijih kolega sa foruma.
mmladen je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2020, 20:11   #19
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

@scooter Tako je, to sam dobio na nagradnoj igri i napisao sam par reci jer su me zamolili da to uradim, a za ocekivati je da ne pisem isto pre dve godine i sada posle milion atomizera i modova koje sam probao. Ti slobodno prokomentarisi bilo koji predmet recenzije i daj svoje misljenje, niko ti ne brani.

A ovo se odnosi i na tebe @scooter i na @mmladen, verujte niko me ne tera da pisem ovde (nemam obavezu da pisem ovde kao sto si mislio da je imam), vec to radim zato sto zelim da clanovi vide detaljne slike, opis i verujem da to doprinosi forumu.

Vi slobodno zaobidjite svaki moj post ukoliko nemate sta da dodate vezano za predmet recenzije i ukoliko vam idem na zivce.
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2020, 21:01   #20
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,197
Nivo reputacije: 427
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od shone29 Vidi poruku
mozes slobodno reci sta se tebi licno ne svidja kod predmeta recenzije.
Preporuka svakog proizvoda ...no ako ne moze bez toga vozi tako i ignorisi moju kritiku , nema ljutis

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2020, 11:44   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 44
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,048
Pohvaljen: 16,929
Nivo reputacije: 2763
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ovo se rasteže već par dana. Ako uskoro ne budete pisali o atomizeru čija je ovo tema (pišite i da je najveće đubre, ne zanima me, samo dajte neke argumente) bićemo primorani da:

Prvo zaključamo temu

Drugo pobrišemo sav off

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2020, 12:03   #22
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,589
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Nego, za single coil d2l - ovaj Tauren, šta mislite - Blotto vs Tauren vs Ofrf Gear?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2020, 12:53   #23
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 90
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

taifun gt4s a i oumier bombus je odlican
mmladen je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2020, 13:52   #24
Popovic
Aktivan član

Popovic's avatar

Registrovan: Jan 2020
Pohvala: 18
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 6
Popovic je na dobrom putuPopovic je na dobrom putuPopovic je na dobrom putuPopovic je na dobrom putu

@shone29 imam ga i sve napisano je tačno. Prva serija je imala ozbiljnu fabričku grešku koju su ubrzo ispravili i povukli problematične.
Moja jedina zamerka na One je katastrofalni drip tip koji na dodir spada a nije ni standardan pa je muka naći odgovarajući (barem meni).

Bio je prvi za single, ali sada se vratio matori Taifun u verziji GT4s i preuzeo mesto.

Bauk from space

---------- Post dodan 23-05-2020 u 13:57 ----------

Citat:
Originalna poruka od Nexus Vidi poruku
Nego, za single coil d2l - ovaj Tauren, šta mislite - Blotto vs Tauren vs Ofrf Gear?
Taifun GT4s ili GT4. Onda dele drugo mesto Oumbier Bombus ili Wasp Nano, Gear i Tauren One.

Bauk from space
Popovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:51 sati.