Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > POC
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2012, 17:11   #21
peaceoffcake
POC

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 37
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 49
peaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svima
Uobičajeno Re: Katana

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
Da da, znam za to. Neki tvrde da pomaze, nekima se to ne dopada jer im je aroma bitnija od kolicine pare. Razne fore ljudi pokusavaju, i odlicno je sto su svi voljni toliko da eksperimentisu, kako bi izvukli sto bolje rezultate...

Ja nisam povecavao precnik otvora za vazduh, jer sam trenutno zadovoljan ovim sto dobijam, ali ne znaci da necu eksperimentisati sa tim u buducnosti...
Moram upozoriti da je, ako povečate otvor za zrak, moguć kontraefekt a nazad nema jer lakše je rupu povečati ali je smanjiti je ipak malo veći problem
Naime, otvor od 1mm daje otpor pri uvlačenju upravo onakav na kakav smo svi više-manje navikli. Povečanje tog otvora može povečati količinu pare ali i smanjiti otpor prilikom uvlačenja.
Možda bih to mogao usporediti sa 510 kartomizerima koji su, kada su se pojavili, imali manji otpor kod uvlačenja i često se čuo onaj piskutavi zvuk što je mene užasno iritiralo.
Dakle, ovo radite na vlastitu odgovornost.
peaceoffcake nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > POC

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:56 sati.