Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-07-2019, 23:56   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno ThunderHead Creations tauren RDTA

Tauren rdta colors:

- Brass
- Black brass
- Copper
- Copper black
- Ss rainbow
- Ss
- Ss black

Specification:

- Size: 24 x 38mm
- Material: 304SS/Brass/Copper
- Drip Tip: 810 PEI
- Connection: Regular gold-plated 510 pin and BF pin
- Coils Type: Dual coils
- Capacity: 2ml

Features:

- Unique postless 45° build deck
- Rotary AFC ring with different airflow choice
- 28 micro air holes & 3D surrounding airflow system
- Various juice refill design
- The aluminum package could be used as 510 stand basement

In the box:

- THC Tauren BF RDTA
- 510 Squonk Pin
- Allen Wrench
- Accessories Bag

Atomizer stize u veoma lepom pakovanju, dobija se u kutiji koju mozete da koristite kasnije kao stalak za atomizer kada zelite da postavljate grejace ili menjate vatu. Ipak u ovom pakovanju se ne dobijaju grejaci i vata sto ce biti mala zamerka. Tauren rdta je dual coil atomizer i ovaj atomizer je 24mm u precniku dok je visina 38mm. Atomizer moze da se kupi u 7 razlicitih boja sto je sasvim okej izbor. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej, bez nekih posebnih zamerki, navoji su takodje prilicno okej. Od detalja na atomizeru na komori imamo logo i gravuru "Tauren", a sa gornje strane su detalji koji olaksavaju podesavanje vazduha.

Atomizer stize sa 810 drip tipom i drip tip ima natips "Thunderhead creations". Drip tip je za mene sasvim okej za koriscenje. Na ovom atomizeru mogu da se koriste drugi 810 drip tipovi bez ikakvih problema.

Ispod drip tipa se nalazi top cap, top cap na sebi ima detalje koji veoma olaksavaju hvat pa je tako lakse da se podesi protok vazduha. Na top capu se nalaze dva dela koja su tu da bi regulisala protok vazduha. Kada pogledate top cap sa unutrasnje strane, mozete videti da top cap ima lep konus sto dobro utice na aromu.
Na komori se nalaze dve rupe za protok vazduha, a vazduh na ovom atomizeru se podesava bez ikakvih problema kada okrecete top cap, sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani. Sto se podesavana vazduha tice, ovde postoje opcije da podesite vazduh okrecuci top cap skroz na levo, zatim podesiti top cap na sredini i podesiti top cap skroz na desno. Kada je top cap podesen na sredini na taj nacin dobijate malo restriktivnija povlacenja za razliku kada je top cap postavljen levo ili desno kada dobijate veci protok vazduha. Takodje ovde postoji stoper sto je vrlo lepo. Takodje gde god da postavite top cap, uvek mozete jos ovek smanjiti vazduh. S obzirom na dizajn build decka, koliko god da smanjite vazduh, vazduh ce uvek udarati u grejace i nece ih masiti sto je vrlo dobro jer na taj nacin ako volite restriktivna povlacenja to mozete ovde da postignete bez problema.

Na build decku se nalaze 4 srafica koji drze nogice grejaca. Srafici su okej, samo jedan je zezao ali nakon prvog odvrtanja je sve bilo okej. Grejaci se postavljaju veoma lako, sve sto treba da uradite je da prvo isecete nogice grejaca na odgovarajucu visinu, a zatim treba da spustite nogice grejaca u slotove i stegnuti srafice, dakle, veoma lako. Na build decku se takodje nalaze 4 rupe gde se ubacuje vata, a kada postavljate vatu, ne morate uopste da spustate vatu do kraja tanka vec je dovoljno da je spustite samo malo u rupe, na slici vidite kako sam ja postavio vatu i nema nikakvih problema sa natapanjem. Takodje na decku se mogu videti dve rupe gde se sipa tecnost, rupe nisu previse velike ali ja sa mojim bocicama nisam imao nikakvih problema. Ono sto je dobro je to da ako postavite vatu kako treba tecnost nema sanse da iscuri napolje jer u rupe za sipanje tecnosti idu delovi koji se nalaze na komori pa je ovaj deo skroz pokriven. Ovaj atomizer ima veoma dobar protok vazduha, ispod grejaca se nalazi sace protok vazduha pa je na ovom atomizeru vazduh veoma mekan. Ispod svakog od grejaca se nalaze po 14 rupica za protok vazduha.

Ispod build decka se nalazi tank, ovaj tank ima kapacitet od 2ml, a u pakovanju se dobija jos jedan rezervni tank koji takodje ima kapacitet 2ml. Navoji su ovde prilicno dobri pa se tank lako skida. Takodje ukoliko vam je lakse, kada postavljate vatu mozete da skinete tank pa mozete vatu povuci sa donje strane atomizera.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Tauren rdta je atomizer koji radi sa dva grejaca i ovo je atomizer koji ima sasvim solidan kvalitet izrade, ja nisam naisao na neke probleme. Ovo je rdta koji moze da radi sa obicnim modovima i na ovaj nacin atomizer radi sasvim dobro, kapacitet tanka je 2ml, nije puno ali nije ni malo, pogotovo je bitno sto nema sanse da procuri. U pakovanju se dobija i bf pin pa atomizer moze da radi i sa squonk modovima, na ovaj nacin kada squonkujete tecnost izlazi u tank i opet nema neke sanse da ce ovaj atomizer da procuri sto je veoma dobra stvar.
Vazduh na ovom atomizeru se podesava veoma lako, a ispod grejaca je odlican sace protok vazduha, po meni odlican protok vazduha. Vazduh je veoma mekan i meni najvise odgovara da koristim ovaj atomizer sa vazduhom kada je top cap postavljen na sredini. Build deck je veoma lepo dizajniran, lako se sipa tecnost, a i lako se postavljaju grejaci i vata. S obzirom na dizajn ovog atomizera ovde mozete da koristite i vece grejace, a mozete da koristite i kantal 0.5 kao sto sam ja koristio. Atomizer radi sasvim lepo i sa clapton grejacima koje sam ja probao i sa grejacima od kantal 0.5 zice, s tim sto ako koristite atomizer na malo vecoj snazi trebalo bi da se top cap pomeri skroz levo ili desno za veci protok vazduha jer je para sa claptonima dosta toplija. Grejaci na atomizeru su prilicno visoko, imamo odlican protok vazduha ispod grejaca i komora ima fin konus, tako da zbog svega toga ovaj atomizer daje veoma dobru aromu, mozda cak i odlicnu aromu, a para je prilicno gusta. U radu atomizer nema nikakvih mana, za moj ukus radi vrlo lepo, atomizer nece procuriti ako postavite vatu kako treba i uz sve to atomizer je veoma lak za koriscenje.

Mane:

- U pakovanju nema grejaca i vate
- Detalji na drip tipu koji se nekome nece svideti (meni ne smetaju)

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Udoban drip tip
- Vazduh se podesava veoma lako
- Lepe opcije za protok vazduha, to jest vazduh moze da se smanji i poveca a da uvek vazduh udara ceo grejac
- Sace protok vazduha ispod grejaca
- Top cap ima konus
- Odlicna aroma
- Gusta para
- Lako postavljanje grejaca
- Lako postavljanje vate
- Komora ima delove koji ulaze u rupe za sipanje tecnost pa nema curenja
- Tecnost se lako sipa u tank
- Dizajn mi se svidja
- Deo iz pakovanja koji moze da se koristi kao stalak za atomizer
- Bf pin u pakovanju
- Lepo radi i sa obicnim modovima i sa squonk modovima

Kod:
https://www.sourcemore.com/thc-tauren-rdta-vape-tank.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:04 sati.