Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-04-2018, 18:17   #16
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Dvarw MTL RTA

Nema veze, porucio, pa mozda nadjem i stakleni tank odgovarajucih dimenzija...

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2018, 16:32   #17
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ovi na FT opet lazu, nemaju na stanju ovaj atomizer...

I need a beer
Staro 18-04-2018, 17:37   #18
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 119
Pohvaljen: 476
Nivo reputacije: 105
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Kod mene ETA 4/20/2018 (in 2 days) za sve komplet, atomizer, dodatni tankovi, reduciri, itd.
Valjda ce ispostovati.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2018, 17:39   #19
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa isto. a kad sam pazario sve je bilo na stanju, pa slanje sutra, pa od jutros slanje za dva dana...

I need a beer
Staro 18-04-2018, 18:31   #20
nirvana
Senior

nirvana's avatar

nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Ista prica.

Staro 18-04-2018, 20:05   #21
vaporized
Aktivan član

Registrovan: Aug 2013
Pohvala: 18
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 25
vaporized je na dobrom putuvaporized je na dobrom putuvaporized je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Pa isto. a kad sam pazario sve je bilo na stanju, pa slanje sutra, pa od jutros slanje za dva dana...
Ma kod njih je to oduvek tako, stigne im neka kolicina pa posalju onima koji su prvo narucili a ostali cekaju sledecu.

Nego, kada narucujete na Fasttech-u, ako nema neke praznicne akcije vec dugo je u igri LIVIN5 kod za snizenje od 5%, ipak steta neiskoristiti ga.
vaporized nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2018, 20:19   #22
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ako je in stock (kao sto je bio) ili ship next day.. bar kod mene uvek je tako i bilo..
Ako pise da je slanje za 2 dana nikad tako nije bilo...
A za kod znam ali poklanjam im tih 5% i necu da share-ujem njihov kupon , bez 10% nema price

I need a beer
Staro 19-04-2018, 15:15   #23
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Update:

I need a beer
Staro 19-04-2018, 15:17   #24
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 25
E-cig: 101
Pohvala: 1,194
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 125
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

Stigli i providni tankovi, sad je kompletan

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2018, 20:05   #25
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 1,989
Nivo reputacije: 282
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-04-2018, 00:44   #26
PBM
Iskusan član

PBM's avatar

Registrovan: Apr 2016
E-cig: Squonk
Pohvala: 44
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 30
PBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svimaPBM je poznat svima

Narucicu i ja ovaj rta sa reducirima i 2mL tank dodatak. Moji drugari iz stare MTL skole samo imaju dobre stvari da kazu za njega uz 0.8-1mm reducira. Od sta sam cuo tesko curi i super je ukus. Nadam se da ovi iz coopervape su ga dobro napravili.
PBM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2018, 00:59   #27
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,106
Nivo reputacije: 410
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Ljudi moji pa jel moguce da iko pari na 0.8-1mm reducirima za vazduh , imate li vi predstavu koliko je to restriktivno ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-04-2018, 01:17   #28
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Naravno da ima, imaj u vidu da je dvarw spolja dosta otvoren...
Recimo meni licno plasim se da ce 1mm biti tesno ali 1.5mm previse otvoreno... i mozda cu imati problem, zato sam uzeo 0.8 i 1mm pa cu malo da se zezam i prosirim ako bude potrebe...

I need a beer
Staro 20-04-2018, 14:39   #29
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Taj rad, prvo ide 1.5mm pa ako bude mnogo, 0.8 ce se razbusivati na 1.2mm, ukoliko bude malo onda taj 0.8 ide na 1.7mm, kako god reducir od 0,8mm ce se sigurno razbusivati.

Tank od 2ml sam namerno zaobisao jer mi je mali kapacitet, dok je 3.5ml bas po meri. Onaj od 5ml sam uzeo samo iz razloga hladnije pare te sve nesto mislim da ce mi se on najbolje pokazati.
Staro 20-04-2018, 15:10   #30
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 870
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Vidim dosta vas ga kupujete. Meni uopste ne lici na nesto sto bi moglo da daje dobru aromu, dek ogromne sirine u odnosu na grijac, ravan prelazak iza baze u dimnjak... Zbog nedostatka airflow control i juice control, kao i samim izgledom, podsjeca me na atomizer koji je izasao prije 5 godina.
Nadam se da grijesim, pa da ga i ja uzmem.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:17 sati.