Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-07-2018, 14:45   #1
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,031
Pohvaljen: 730
Nivo reputacije: 111
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu
Uobičajeno Vapefly Galaxies MTL RTA

S nečim moram da počnem pa ajde ovako.

Zahvaljujući ljudima sa @Efun.top imao sam čast da sa određenim kodom dobijem 2 primjerka pomenutog atija.
Oba primjerka su došla u tzv "rivjuerskom" "Sample" paketu. To znači da se moji primjerci mogu u nekim detaljima razlikovati od komercijalnih verzija koje su već dostupne u prodaji.

Sadržaj paketa je prilično bogat. Čak tri seta gumica koje ne smrde su dovoljan razlog za radost.

Oba primjerka su na oko čista i nema nikakvih mirisa. Ipak, radi predostrožnosti slijedi pranje, sušenje i zabava može da počne
U jedan stavljam taj grijač koji dolazi s njim no isti se ne zadržava ni pola tanka. Onako, prosječan vejp rekao bih.
Taj Ni80 leti van i pravim drugi na 2.5mm sa SS žicom. U drugi ati stavljam Kantal istog prečnika. Oba 28AWG. Ispostaviće se kasnije pun pogodak!

Sledećih desetak dana sam samo mjenjao vatu i isprobavao neke svoje duhanske mikseve sa izuzetkom INW Irish Coffee jer mi se u startu učinilo da najljepše sa njima radi. Ispostavilo se na kraju da me sem duhana, na ovom atiju zapravo malo šta drugo i zanima. Izvukao mi je neke note iz njih koje na malom i velikom Berzerkeru nisam osjećao. Znate ono kad vadite bočicu iz šteka da provjerite šta je u miksu jer nešto vam tu fali, a sigurni ste da bi to trebalo biti tu.
E pa to mi se na svemircu nije desilo.

A para je suva kako god ovo blesavo da zvuči. Berzerkeri su dosta vlažniji. A u toj svojoj suvoći se sve što ste smiksali osjeti. Nota ova, nota ona. Stvarno je tu sve šta treba.

Što se mene tiče ja sam svoj Ati za duhane pronašao izgleda.
Voćkice... i na ovom čedu me apsolutno ne zanimaju. Molim ne zamjerite.

E, ajd sad malo o manama, al prvo ove dve fotke:

Kao što vidite komora je skoro identična malom berzu koji je da se razumijemo za mene lično i dalje sam vrh trenutne ponude sa samo jednom manom. Pa brate Aleksa jel mogo sekund veći tank da bude

O deku...
Možda ima jedan mali ful. Al tu onda ne bi bilo te suvoće pare o kojoj pričam.
Umjesto da su one prigušnice smanjili za po 2mm pa tako stavili opciju da dobiješ 4 pliće prigušnice/četvrtke sa po jednom samo opcijom zraka na njima. Zašto ovo kažem?! Na taj način bi onda dobili niži dek po visini i samim tim bi rješili moju muku sa postavljanjem grijača prečnika 2mm i tanjom žicom. Plića komora takođe onda.
U čemu je problem dakle. Grijač stoji prilično visoko i stvarno nisam uspio dobiti dovoljno dobro natapanje kroz toliko vate na 2mm. I uspio mi se upiškiti jednom kod punjenja upravo zbog malo vate na 2mm. Sa 2.5mm nema tih problema i punjenje odozgo radi bez greške.

Oni točkići sa strane za zrak...ako stavljate mod u neki uži džep od farmerica postoji mogućnost naravno da ih okrenete no ništa strašno. Rupice su fino vidljive i lako ih je vratiti na odgovarajuće. A sumnjam da bilo ko od nas prije nego izvadi svoj vejp iz džepa, torbice ili čega već vizuelno prvo ne baci neki ovlaš pogled na njega. Ako vam se to i desi da se točkić okrene, pa šta. Na prvi srk se skonta, otvoriš ih ili zatvoriš i teraj dalje.

Još dve mane:
Kondenz ispod driptiprippera

i ajvar mi pri kraju pa me panika vata:

Zaključak: Ja volim ovog svemirca!
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 07:58   #2
aalekso0
Banned

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 6
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 0
aalekso0 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Vepefly Galaxies MTL RTA

Ne znam dal je potrebno al evo da se predstavim iz makedonije sam i prilicno sam nub u ovom biznisu . Ovaj mi revju bas bio potreban posto menjam korpicu vec nedelju dana cas svemirac cas berserker mini. i jos nisam siguran sta cu al odvlaci me 2ml kod bersa a volim kako izgleda xD Gledao na tjubu sta se videti moze i procitao sve al necu da kupujem dok ga ne izhejtuju balkanci xD.
Inace od rta imam prime (yftk) i doggy (sxk)
prime za vocke i doggy za duvan bar tako meni odgovara .Posle ove iscrpne recenzije svemirac skocio na 99% za.
hvala @vap
aalekso0 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 17:59   #3
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 38
Pohvaljen: 183
Nivo reputacije: 32
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Imam ga nekih 10-tak dana.
Upravo zbog toga sam Ares-a prodao jer ga sije u svakom pogledu.
Imao sam jedno curenje, ali ja sam bio kriv jer top cap nisam zavrnuo (ne moze covek dve stvari da radi u isto vreme, ocigledno). Osim toga, nikad nista.
Koristim insert sa 2 rupice i ono sto je posebno vazno vrlo je zahvalan za razlicite grejace. Vrlo slicno radi sa 28awg, 2,5mm, 6 namotaja i sa 26awg 2,5mm 5 spaced namotaja. Naravno, potrebna je razlicita snaga.
Naravno, kantal....oni Ni80 su nikakvi i nije mi jasno kad ih ljudi hvale kako su super za mtl.
Uspeo sam jednom da naguram mnogo pamuka pa sam dobio dry hit ali kad se stavi na 2,5mm relativno komotno pamuk natapa bez problema.
Ja doduse koristim stari odnos pg-vg iz cigarskog doba od 70/30 jer vec sa 50% VG me golica u grlu kad je mtl (za DL nikakav problem sa VG-om nemam).
Mislim da ga skoro necu menjati a imam i druge tankove sa kojim ga kombinujem, cisto da bih menjao aromu (sxk doggy, dvarw i nectar micro i za putovanja vapefly nicolas-a).
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-08-2018, 09:07   #4
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 997
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Najveci insert (onaj elipsasti), standardan grejac (7-8 namotaja 0.35 kantala oko 2mm) i mesec dana nemam zelju nista drugo da koristim.
Na pocetku mi je aroma bila nesto slabija, ali sada tu razliku ne osetim. Verovatno sam mu trazio mane.
Nema curenja, ali pri svakom punjenju ovlazice se oko topcapa, iscedi se malo iz oringa kao i kod svih atija koji se tako pune.
Debeli tank lako puca kada mod padne, treba biti pazljiv ili koristiti mod koji je siri od stakla
TH kida, mozda najbolji od svih atija koje sam imao (meni je TH i najvazniji).
Para je dosta topla, ali lepo radi vec na 12W na koliko ga i koristim tako da je podnosljivo.
Za razliku od Sirene koju sam takodje jedno krace vreme imao, ovo je pravi mtl ati. Sirena mi nikako nije legla i ne znam zasto je taj atomizer toliko izvikan (Busardo...)
Ponekad (retko) se okrenu tockici za podesavanje vazduha, ali to nije nista strasno, imaju 2. pa se vazduh nikada ne zatvori do kraja i kada osetim da ima manje vazduha - otvorim ga ponovo do kraja.
Na swag i na pico staje i sa sirokim tankom, ali mora da se odvije atomizer pri promeni baterije.
Lep (subjektivno), mali, odlican TH, odlicna aroma, cuva bateriju, lako se puni, od mene ocena 9.5

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2018, 13:11   #5
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 430
Pohvaljen: 1,176
Nivo reputacije: 222
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Slažem se sa svime što je rečeno. Imam ovaj ati 40 dana, koristim ga od toga bar 35 dana. Minimum 150 punjenja, procureo samo jednom kad sam ga prepunio, baš. Nakon zavijanja poklopca ostaju jedva primetni tragovi tečnosti, često ni to. Nema potrebe da se zatvara/otvara vazduh kod punjenja ili okreće tank. Najpouzdanij ati što se tiče curenja od svih do sada korišćenih.
Nisam do sada osetio potrebu da koristim bubble tank, sa ovako rešenim laganim punjenjem nije problem malo češće puniti sa manjim tankom.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-08-2018, 16:36   #6
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini DX75 Armour Tesla
Pohvala: 206
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 81
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Svaka Vam je na mestu kolege.
Iskustva ista ako ne i identična kao i Vaša.
Ja sam isključivo na TC modu, SS 316l i radi perfektno,topla preporuka ko nije probao.
Za ove novce vrhunska kupovina.
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2018, 09:40   #7
kurlebalo
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
E-cig: Yihi sx500, Therion 75c
Pohvala: 46
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 33
kurlebalo je poznat svimakurlebalo je poznat svimakurlebalo je poznat svimakurlebalo je poznat svimakurlebalo je poznat svimakurlebalo je poznat svima

Pozitivan review plus 5 odgovora takodje pozitivnih, dovoljan razlog za kupovinu

kurlebalo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2018, 11:18   #8
Reyhan
Iskusan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 21
Reyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svima

Koristim ga 20tak dana i naveo bih jedan veliki plus a to je da ne moze da se omane sa kolicinom vate kod ovog atija. Kao stavio vise kao manje vate jos mi ni jedaman nije procureo sto nije slucaj sa sirenom v2 koju isto koristim kod koje ako ne potpunim dobro kanale hoce da procuri i balavi na otvoru za vazduh.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2018, 13:26   #9
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,558
Pohvaljen: 3,336
Nivo reputacije: 428
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

kako je sa ovom tkzv. "suvom parom" na Galaxies? jel to zaista tako suvo?
15-16euricha sa appom na Aliju trenutno pa me grebe nešto..

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2018, 21:20   #10
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 316
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 67
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Nije suva, samo je za nijansu toplija od npr. Berserkera. Na to nećeš ni obraćati pažnju posle dan - dva korišćenja.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-10-2018, 18:43   #11
WINNER
Aktivan član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 26
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 9
WINNER je na dobrom putu

Je li mali potroshach kao doggy i berserker? Hvala,a inache sam na 18mg.
WINNER nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2018, 20:09   #12
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,195
Pohvaljen: 980
Nivo reputacije: 187
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Jeste @ncholass će da potvrdi.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-10-2018, 06:52   #13
WINNER
Aktivan član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 26
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 9
WINNER je na dobrom putu

A koja je bolja verzija i shta znachi ovo TPD edition?
WINNER nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2018, 07:14   #14
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Podleže regulativi EU o strogoj kontroli duvanskih proizvoda u koje spadaju i ecig. Znači da atomizer ima 2ml tantk po TPD.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-10-2018, 07:17   #15
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 430
Pohvaljen: 1,176
Nivo reputacije: 222
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

TPD ima ograničenje kapaciteta do 2 ml, zato se ubacuje silikonska navlaka koja smanjuje kapacitet tanka. Ovo su proizvodi namenjeni za tržište EU i uskladjeni sa njihovim propisima.

Više o ovome na sledećem linku:

Kod:
https://en.wikipedia.org/wiki/Tobacco_Products_Directive
Ah, da, mogao bi neko da ispravi i grešku u nazivu teme...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:33 sati.