Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-06-2019, 15:40   #76
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 229
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 145
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Ili ako ima vise vode

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-06-2019, 21:46   #77
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 1,989
Nivo reputacije: 282
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@gogic.bozidar nemam te tecnosti vise bacio sam ih a nemogu da se nikako setim kako su se zvale i ko ih je pravio
ozbiljno te su tecnosti prskale previse, probao sam ih u vise atomizera i uvek prskaju kao da su umesto pg sadrzale vodu
zato sam i napisao da nije prskanje uvek do grejaca i kako je vata postavljena, to mi se desilo ali nisam pitao za savet na ovom forumu jer znam sta je razlog bio
isto mi se desavalo sa nekim tecnostima da vata izgori u grejacu za nekih 20-30minuta, nema pare slabo natapa grejac mi zagoreva, otvotim tank sve lepo izgleda i nista mi nije jasno,ajde reko da promenim vatu mozda je ona losa
izvlacim vatu iz drejac bez ikakvog otpora ona nestala izcvikovala se kao da nije bilo vate u grejacu
testirao tu tecnost u raznim tankovima sa raznim grejacima i vise vrste vate
uvek isto vata se istopi u grejacu i nestane kao da nije postojala
to je to neke tecnosti uvek prskaju a neke istope vatu, nazalost imao sam ta negativna iskustva
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 11:14   #78
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,946
Pohvaljen: 1,019
Nivo reputacije: 200
banema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputaciju

Igrom slučaja družim se sa ovim atomizerom već dva puna dana i mogu da kažem da je za duvane apsolutno najbolji
Probao sam ga uporedo sa KFL 2019 i Dvarwom i menjao identične tečnosti na sličnim set-up-ima ... 7-8 namotaja 0.32 kantala oko 2mm, a kod Galaxies na 2.5 i najvećom elipsastom rupom i maximalno otvorenim vazduhom jer mi taj način povlačenja najviše prija.
Verujem da je pitanje koji je bolji apsolutno subjektivna, ali mogu da kažem Galaxies izvlači meni apsolutno najbolje note iz Cigar JF - Vaping Zone arome koja mi je apsloutni standard u duvanskom svetu aroma.
Vanilla Custard kao No1 u bejkeri ili "poslastičarskim" aromama dosta bolje "zvuči" na KFL-u.
Sigurno se pitate, a gde je tu Dvarw .... e on je posebna priča ... naime, meni ovaj atomizer nikako nije legao ...Kakav god set-up postavim u kombinaciji sa različitim insertima za airflow, ja jednostavno dobijam kvalitet pare koji je u najbolju ruku dobar, do vrlo dobar.Kao najveću prednost bi mu dao - da ne pušta apsolutno ni jedne kapi u bilo kojim uslovima i da je izuzetno user-friendly .... ali to je već subjektivno mišljenje jer ne bi Dvarw imao toliko obožavaoca da nije realno dobar.
Galaxies još nisam u potpunosti exploatisao i isprobao, ali zamerke koje mu se pripisuju meni ne smetaju - točkići za štelovanje protoka vazduha, na mom primerku, se jako teško pomeraju i nema tu nekog raštelavanja pri manipulaciji po dzepovima, iako mislim da su garantovano marketinški trik, jer je na njihovo mesto mogao da dođe običan prsten na O-ringu.
Pri punjenju mi je propiškio jednom, mojom greškom jer sam nepažnjom sipao malo tečnosti i u dimnjak.
E tu sad dolazimo po meni najveće mane - mala zapremina od 2ml u standardnoj izvedbi u kombinaciji sa prilčno velikom potrošnjom.Znači kod svakog malo dužeg napuštanja kuće, moram da razmišljam i o bočici za refill.
Reći će te - "pa imaš bubble tank" .... tačno, ali meni jednostavno ovaj način povećanja zapremine nikako ne odgovara - atomizer se pretvori u jednu rugobu i počinjem kompulsivno da pazim na njega zbog velike šanse za razbijanje "trbuščića".
Eto, to je neka moja prva impresija posle dva dana korišćenja.Možda ću vremenom i promeniti mišljenje jer pravi utisak se stiče dužom ekploatacijom ali za sada sam impresioniran radom i izgledom ovog "svemirca"

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 15:06   #79
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 430
Pohvaljen: 1,176
Nivo reputacije: 222
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Pa zapremina tanka nije 2 ml... Osim ako nije u pitanju TPD verzija, ali tu skineš silikonsku navlaku i opet imaš normalnu zapreminu od 3 ml.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 15:10   #80
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

@banema
Oces da mi prodas bubble tank ako ti ne treba?
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 19:27   #81
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,946
Pohvaljen: 1,019
Nivo reputacije: 200
banema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputaciju
Uobičajeno Vapefly Galaxies MTL RTA

@BoT_SD, jel misliš na ovaj silikon ?

@Shone29, za sada ne bih da rasparujem komplet ... kao što napisah, tek sam u fazi isprobavanja, tako da ima vremena ... ako odlučim da mi je nepotreban totales, tebe zovem prvo

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 19:50   #82
Mad AG
Banned

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 209
Pohvaljen: 343
Nivo reputacije: 0
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ne taj,to je o-ring koji drži tank.Treba da ima 2 mala silikona koji se lepe na komoru,sa jedne i sa druge strane i tako smanjuju kapacitet na 2ml.Koliko vidim ti ih nemaš postavljene.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:05 sati.