Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-01-2019, 17:55   #16
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 589
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 139
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: True MTL RTA

Jesi pustio vatu skroz do deck-a i proverio da li su rupe za sipanje tečnosti potpuno zatvorene?

Do sada mi nije procureo ni kap..Naprotiv samo mi veća količina vate napravi problem tj ubije aromu

Ovo je jedan od atomizera koji ne prasta ako vata nije dobro postavljena
Uporedio bih ga sa Asvape Zeta po tom pitanju.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2019, 18:06   #17
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 200
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Evo sam ga konacno ubijedio da radi. Podigao malo grijac jer je bio spusten da skoro dodiruje tecnost, i progurao toliko vate da sam pincetom morao da drzim grijac da se ne iskrivi. Nesto od to dvoje je upalilo. Ili je mozda osjetio strah jer sam bio poprilicno destruktivno raspolozen prema njemu

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2019, 22:40   #18
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 50
Pohvaljen: 252
Nivo reputacije: 43
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

evo i ja da nesto dodam.

probao sam razne vrste build-ova i na kraju je ispalo da je najbolje kantal 28AWG, 2mm, 6 namotaja (izadje blizu 1 oma). pamuk malo tesnje, bez rascesljavanja i tad bude dobro.

sa 2,5mm sam imao dry hit (mozda sam kretenski stavio puno pamuka poplasen od prvog builda gde sam stavio malo i napravio poplavu)....

aroma je dobra, manje je duvanski od galaxies rta (testirano sa Parlament aromom). slatkaste arome (pipe i maxximus) su mi bolje na doggyu i na spici. voce na mtl-u ne koristim pa ne znam kakvo je.

ali sve u svemu, dobar tank.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-01-2019, 14:57   #19
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,785
Nivo reputacije: 1200
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

@Zadimljivac Prostora Daj fotke kako postavljaš vatu. Nešto tu nije dobro.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2019, 15:08   #20
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Postavljam u duzinu toliko da ne dodiruje dno baze ili da jedva dodirne, znaci skroz kroz rupe, natopim i ususkam da je navoji ne ponesu kad srafim bazu. Sad ne curi ali sam stavio toliko vate da sam bukvalno drzao pincetom grijac od 2.5mm da se ne bi iskrivio. Sta jos sumnjam je da je grijac bio toliko spusten da je skoro dodirivao rupu za vazduh pa moguce da je na taj nacin tecnost iz grijaca isla u otvore za vazduh. Ne diram ga do daljnjeg za sad odlicno radi i potpuno sam zadovoljan. Kad se zaprlja vata igracu se da vidim sto je bilo. U jednom momentu sam posumnjao da nije mozda gumica na zatvaracu defektna pa ne pravi vakum.

Staro 13-01-2019, 15:26   #21
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,091
Pohvaljen: 677
Nivo reputacije: 116
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Stvarno ne vidim razlog da imamo dve teme o istom atomizeru, možda nekako da se spoje ako je moguće.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=37648
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2019, 15:42   #22
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,785
Nivo reputacije: 1200
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Nešto mi zabagovalo, uopšte nisam video post u kome si napisao da si rešio problem.

Evo kako to izgleda kod mene, 2mm prečnik.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-01-2019, 15:49   #23
Zadimljivac Prostora
Veteran

Kod mene je mozda i jos duza vata i dosta vise sam je stavio da ne procuri, bukvalno je ima da je nemoguce ovoliko je ususkati nego je komora stegne kad je zasrafim. Cini mi se da je tebi grijac visocije.

Staro 13-01-2019, 19:07   #24
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Tesla
Pohvala: 254
Pohvaljen: 479
Nivo reputacije: 91
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Sigurno je problem bio u visini grejača. Ja već treći put menjam vatu bez grgoljenja i curenja. A vata skroz do deka.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2019, 10:48   #25
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
Možda sam samo imao sreće, ali drugi setup koji sam napravio je i dalje u atomizeru i radi bez greške.
Prvi je bio 2.5 mm, 0.30 kantal i vata skroz tesno. Nije mi bio kako treba jer je, bez obzira što sam krajeve samo malo rasčešljao, stalno grgoljio i "pucketao" zbog prenatapanja.
Drugi setup 0.2mm, 0.30 kantal i vata opet skroz tesno, grejač podignut oko 2mm iznad centralne rupe (ili da štrči oko 1mm iznad postova). Vata vrlo malo rasčešljana na krajevima ( i ne mora). Radi perfektno.
Definitivno, setap oko prečnika 2,5 mm kad se provuče tesno (uvek provlačim vatu što tesnije na svakom atomizeru) ostavlja previše vate za te kanale gde ne pomaže raščešljavanje (koje uostalom ničemu i ne služi posebno kod 99 % MTL atomizera) tako da je jedini način da radi dobro oko 2.5 mm, odstranjivanje tog viška vate.
Oko 2mm taman bude vate koliko treba ali meni nekako lepše radi na setapu oko 2.5 mm što je naravno, potpuno subjektivno.
Staro 19-01-2019, 11:35   #26
Zadimljivac Prostora
Veteran

@gogic.bozidar - sa mojim primjerkom nesto definitivno nije u redu. Sa grijacem precnika 2.5mm provucem vatu toliko tijesno da ga moram pincetom drzati da se ne iskrivi i u tom slucaju se nekad nosim mislju da dodatno dodam vate da ne bi procurio. O grijacu precnika 2mm ni ne razmisljam da bi mogao da ne procuri.

Staro 19-01-2019, 14:50   #27
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Moguće, nije prvi put da se dešava da se originalni primerci razlikuju. Evo najsvežiji primer Betovog Berserkera V1.5, njegov atomizer izgleda ima osetno manje vazduha od primeraka koje su koristili druge kolege a i sam sam imao priliku da jedan probam i potvrđujem da ima više vazduha nego na velikom Berserkeru V1.
Ne vidim način kako da saznaš u čemu je problem sve dok ne budeš probao neki drugi primerak True-a.
Staro 19-01-2019, 15:24   #28
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 589
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 139
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Možda silikon na top cap-u ne dihtuje dobro..Jednom ga nisam dobro zatvorio pa je curio i grgoljio kao blesav..Osim toga nikakvih problema nisam imao

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2019, 21:17   #29
Slavisa
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 9
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 14
Slavisa je na dobrom putuSlavisa je na dobrom putuSlavisa je na dobrom putu
Uobičajeno Ehpro True mtl

Morao sam i njega da stavim u kolekciju.Mogu reci da od mene ima sve pohvale.Setape koje ja koristim su priblizno 1 om sa kantalom 0.32.Dobar vape i lepa aroma.Probao sam parlament i divlju jagodu.Sve u svemu lep i dobar mališa.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Slavisa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-02-2019, 12:44   #30
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 68
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 61
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

ne znam u koju temu da pisem jer ima dve iste. Posle mesec dana na carini napokon stigao. Bas sam se uplasio oko postavljanja vate, ja nisam imao nikakav problem iz prve bez curenja grgoljenja.. pa sam izvadio i provukao novu i opet dobro. Posto najvise koristim doggy a imao sam dosta mtl atija, on ce mi biti reper. Ja bas ne osetim neke podnote pri udahu izdahu na vrhu jezika korenu u stomaku...Po meni aroma dobra para nije vruca obzirom na kratak dimnjak, kontrola vazduha meni savrsena, prejednostavno postavljanje grejaca,dospipanje lako jer su mi sve flasice sa tankim vrhom,drip tip odma zamenjen sortijem. Za mene ovaj malac odlican i ostaje kod mene

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:44 sati.