Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-01-2019, 07:01   #1
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 38
Pohvaljen: 183
Nivo reputacije: 32
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Dvarw 16

Coppervape Dvarw 16 na Amnis-u

...upload slika me i dalje ubija.... a sve radim kako treba (neko da me poduci)

Detaljnije slike...rastavljene (sad me mrzi da ga rasturam) imate na ft-u a detaljne podatke o insertima za vazduh na 3fvape (The airflow insert come with 0.8mm / 2 x 0.8mm / 3 x 0.8mm / 2 x 1mm / 2 x 1.2mm airhole size.).

Tank je odlican. Aroma odlicna. Nikad nisam imao nesto bas portabilno a da ovako dobro radi.

Trenutno je insert sa 3 rupice u liniji i 7 namotaja na 2mm 28awg. Posto je Amnis neregulisan kad je puna baterija dobijam nekih 13,5W a kad je "prazna" nesto preko 11W. Para je topla koliko treba (bar meni).

Probao sam sa 6 namotaja i to je OK za malo topliji vape. Ko ga bude koristio na regulisnom modu moze i tako i odlicno je ali za neregulisan je bolje sa 7 namotaja.

Od inserata je dobar i onaj sa 2 male rupice. Inicijalno je bio ubacen insert sa 2x1.2mm i nije bilo dobro (isuvise vazduha).

Probao sam da stavim spaced coil (video nekog italijana) ali onda nema dovoljno mesta da se pamuk lepo formira i da ga se stavi dovoljno pa se prenatapa grejac.

Mana je drip tip (njegov je dobar, meni odlican) ali kao da 510 i nije 510 posto su mi svi ostali veliki (za malo, ali veliki pa ne staju).

Moderator poruka

Počitaj ovu temu (sve je lepo objašnjeno, i za browser i tapatalk):
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=15715

mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2019, 15:25   #2
mmladen
Iskusan član

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dvarw 16

Nije covek glup zato sto je glup vec sto ne moze da se seti....

ako treba jos slika, javite
Zahvalili :
Staro 28-01-2019, 15:33   #3
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 31
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

koklo drži taj Amnis, je može pola dana da izgura
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2019, 15:35   #4
mmladen
Iskusan član

nikad ga nisam nosio solo, da krenem samo sa njim vec ponesem svasta i vapujem sa svih mogucih modova i tankova sto imam. moja procena je da moze sa ovim dvarw-om da protera nekih 5-6ml tecnosti.

Testiracu pa cu javiti....moracu da se zrtvujem i ne koristim dl tog dana
Zahvalili :
Staro 29-01-2019, 14:42   #5
mmladen
Iskusan član

Evo analize baterije...a i meni eksperiment znaci da znam koliko trosim ulja i koliko vremena mogu da sastavim sa ovom kombinacijom.

U 8h puna baterija i pun tank. U 12h mod presao sa zelene na zutu, potroseno oko 1,5ml.
U 15h presao sa zute na plavu, ukupno potroseno od pocetka oko 3ml.
u 15:30 presla u crveno i nakon nekoliko povlacenja se ugasila...potrosio jos jako malo, mozda 0,5ml.

Sve u svemu, 7,5 sati rada sa nekih 3,5ml potrosene tecnosti.
Staro 29-01-2019, 14:56   #6
samposebi
Senior

samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

to se zove konkretan odgovor. hvala
Staro 29-01-2019, 17:29   #7
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Jel su oni to ostavili isti precnik komore i dimnjaka kao na verziji od 22mm?

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2019, 17:56   #8
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 158
Pohvaljen: 244
Nivo reputacije: 46
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Malisa odlican za sad. (Coppervape klon)
Onaj od 22mm mi nije odgovarao posto mi je i sa najmanjim reducirom bilo puno vazduha.
Ovaj sa najmanjim reducirom idealno.

@dg
Za komoru nisam siguran posto veliki nije vise kod mene, ali mislim da je definitivno manja. U ovaj sam ubacio grejac precnika 2mm i deluje mi da nije ostalo bas puno prostora, mozda za 2.5mm max. U onaj od 22mm sam stavljao grejace od 2.5mm bez problema.
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2019, 17:57   #9
mmladen
Iskusan član

Komora je osetno manja a za dimnjak ne znam (sad uporedio bez merenja dimnjak i uzi je, otprilike 2/3 originalnog)
Zahvalili :
Staro 29-01-2019, 18:14   #10
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Super, samo jos da se nadje neka cevka od 16mm

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-01-2019, 18:48   #11
mmladen
Iskusan član

najblize sto sam nasao je ovaj Amnis.

Postoji innokin jem (moze da se fiksira snaga od 11-13,5W) ili vapor storm mini16 (podesavanje napona od 3,2 do 4,8V) ali prodaju se samo sa tankom (koji se moze nekome pokloniti) i cena je do 20$

....doduse, postoji ego one mini ali sam ga nasao samo u roze boji a to bas ne ide....

---------- Post dodan 29-01-2019 u 20:31 ----------

Citat:
Originalna poruka od Hobbes Vidi poruku

Malisa odlican za sad. (Coppervape klon)
Onaj od 22mm mi nije odgovarao posto mi je i sa najmanjim reducirom bilo puno vazduha.
Ovaj sa najmanjim reducirom idealno.

@dg
Za komoru nisam siguran posto veliki nije vise kod mene, ali mislim da je definitivno manja. U ovaj sam ubacio grejac precnika 2mm i deluje mi da nije ostalo bas puno prostora, mozda za 2.5mm max. U onaj od 22mm sam stavljao grejace od 2.5mm bez problema.
Kako si ugurao drip tip...mei nijedan 510 ne staje?
Zahvalili :
Staro 29-01-2019, 19:44   #12
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 158
Pohvaljen: 244
Nivo reputacije: 46
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Kod mene vecina pase. Nekoliko drip tipova sa dva deblja oringa ne mogu da stanu. Ovi sa jednim ili dva tanja ulaze bez problema.
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-01-2019, 20:26   #13
samposebi
Senior

Odličnoooo upravo kopam za stelt varijantom, ovo mi je sve daleko bliže od pod sistema, iako ne kažem niš proću njih.
Mene jedino brine ta fiksirana spoljna rupa, kao i na ostalim Dvarw, jer volem baš tesan mtl.
Staro 29-01-2019, 20:40   #14
mmladen
Iskusan član

Moderator poruka
NE CITIRAJ
POST NEPOSREDNO
IZNAD SVOG

Ubacis najtesnji insert i bude bas, bas tesno (ja tako bas i ne volim)
Zahvalili :
Staro 30-01-2019, 00:42   #15
samposebi
Senior

Išao bi i
Aura Mini oko 12e
Justfog Q16 (regulisan od 3 do 5 v) oko 16e sa atomizerom, koji nije loš, koristio
JUSTFOG P16A (isto delimično regulisan) za 12 e
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:38 sati.