Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-06-2019, 23:24   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 579
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 239
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape mutant rda

Mutant rda dolazi u sledecim bojama:

- Gun metal
- Matte black
- Ss
- Rainbow

Specification:

- Diameter 25mm
- Length: 26mm
- Capacity: 1.2ml

In the package:

- Mutant rda
- Accessory bag
- User manual
- 510 drip tip adapter
- Coils

Mutant rda je atomizer koji je nastao u saradnji recenzenta sa youtube kanala vapingwithTwisted420 i kompanije Vandy vape. Driper dolazi u 4 boje, a ja imam mat crnu boju. Ovo je dual coil driper i ovo je driper koji je dizajniran za koriscenje sa vertikalnim grejacima. Kvalitet izrade je sasvim okej, sve je vrlo dobro odradjeno. Atomizer ima top cap na kom se nalaze slotovi za vazduh i posebno komoru na kojoj postoji dosta opcija za protok vazduha. Od detalja na atomizeru, na top capu se nalaze gravurice za laksi hvat, a na donjoj strani atomizera je gravura "Mutant", dok sa donje strane atomizera se nalaze standardne gravure.

Atomizer stize sa 810 drip tipom i drip tip ima interesantan oblik i ima prilicno siroku rupu, meni sasvim okej za koriscenje, ali u slucaju da vam se ne svidja zbog oblika svi drip tipovi koje sam ja probao pasu odlicno na atomizeru. U pakovanju se dobija i adapter za 510 drip tip pa mozete koristiti i 510 drip tip ukoliko zelite.

Na top capu se nalaze dva slota za vazduh tako da se ovde top cap koristi kako bi se podesio vazduh, na njemu imamo detalje koji prilicno olaksavaju podesavanje vazduha, a top cap se drzi na komori uz pomoc dva o riniga.
Na komori se nalaze ukupno 4 vrste protoka vazduha, a na prilozenoj slici mozete videti kako to izgleda. Sto se protoka vazduha tice, vrlo je lepo sto postoji dosta opcija za protok vazduha. Da bi ste promenili protok vazduha potrebno je izvuci komoru koja se drzi na dva o ringa i okrenuti je tako da vazduh koji zelite bude kod grejaca. Na komori se nalaze zarezi sto je vrlo dobro jer kada postavite komoru ona ce stajati u mestu i vas protok vazduha se nece promeniti. S obzirom da atomizer ima veliki protok vazduha ovaj atomizer mozete koristiti na vecim snagama bez problema.

Build deck je dizajniran za vertikalne grejace, a odmah u startu mogu reci da je veoma lako postaviti grejace na ovom atomizeru, srafici odlicno hvataju grejac, a postovi su uradjeni tako da kada postavite grejac on nece bezati napolje sto je vrlo dobro jer cete grejac veoma lako postaviti. U pakovanju se dobiajaju dva grejaca pa ako nemate grejace odmah mozete koristiti atomizer sto je vrlo lepo. Vata se takodje postavlja vrlo lako, kada postavite grejace, jedan kraj vate ubacujete kroz gornji deo jednog grejaca, a drugi kraj vate kroz drugi grejac, takodje odozgo, zatim lepo ususkate vatu u bunar, isecete vatu na vrhu kod sevcice i lepo je razbarusite, veoma jednostavno. Ono sto je takodje bitno po meni je to da grejaci budu sto blize rupama za protok vazduha, na taj nacin ce vazduh bolje udarati u grejace i aroma ce biti bolja. Grejaci koji su u pakovanju su clapton grejaci i jedan grejac ima otpor 0.39ohm, precnik grejaca je 3mm.
Na bazi se takodje moze videti jedna cevcica koja se koristi ako koristite atomizer sa squonk modom, kada squonkujete tecnost izlazi kroz cevcicu iznad grejaca i pada na vatu, ono sto ostane u bunaru se povlaci nazad u bocicu, a kapacitet bunara je 1.2ml. Kada zelite da koristite atomizer sa obicniom modom potrebno je da odsrafite squonk pin i izvadite cevcicu, a zatim ubacite obican pin.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Svidja mi se sto sam dobio atomizer u mat crnoj boji, boja je prilicno lepa na atomizeru. Zadovoljan sam izradom, navoji su dobri, nema ostrih ivica i sve se lepo uklapa. Drip je malo drugaciji, a ja volim interesantne drip tipove, ali u slucaju da vama ne odgovara mozete koristiti bilo koji 810 ili 510 drip tip sa adapterom iz pakovanja.
Atomizer moze da se koristi sa obicnim modovima kada se skine cevcica i stavi obican pin, mozete da sipate tecnost direktno kroz drip tip, a mozete i da skidate top cap dok drzite komoru i ona ce da ostane na bazi ili mozete da izvucete komplet sa komorom.
U radu sa squonk modovima atomizer radi odlicno jer tecnost prolazi kroz cevcicu i pada na grejace, a na dnu bunara se vraca kroz cevcicu u bocicu, ovo je veoma dobar dizajn za squonk po meni.
Build deck je veoma prost za postavljanje grejaca i vate, probao sam i druge dripere sa vertikalnim grejacima i mogu da kazem da je ovaj najlaksi za postavljanje grejaca, a kada postavite grejac ima mesta da pridjete i isecete nogice grejaca bez ikakvih problema.
Mozete izabrati 4 razlicita protoka vazduha na atomizeru, a zatim mozete vazduh da podesavate, odnosno smanjujete vazduh. Po mom misljenju atomizer radi najbolje sa najsitnijim rupicama za protok vazduha jer je na taj nacin vazduh veoma mekan. Po meni je ovo atomizer za vece snage jer je protok vazduha veliki, odnosno najbolju aromu dobijam kada koristim atomizer na 65 - 70w i na taj nacin je aroma veoma dobra, ali veoma je bitno da grejace stavite sto blize rupama za vazduh jer ce vazduh bolje udarati u grejace. Kolicina pare sa ovim vazduhom i velikom snagom je zaista dobra.
Mutant rda radi veoma pristojno za atomizer sa vertikalnim grejacima i laksi je za postavljanje grejaca i vate od ostalih dripera koje sam ja probao, tako da svakako ide preporuka ali ukoliko volite vece snage i vertikalne grejace.

Mane:

- U principu atomizer u radu i nema nekih mana, radi vrlo pristojno i sve je lepo odradjeno, jedino bih voleo bih da su ukljucili jos jedan drip tip u pakovanju jer se ovaj nece svideti svakome

Dobre strane:

- Kvalitet izrade
- Boja je dobra
- Atomizer koristi vertikalne grejace
- Veoma lako postavljanje grejaca
- Veoma lako postavljanje vate
- Atomizer radi dobro na velikim snagama
- Dosta opcija za protok vazduha
- Vazduh je veoma mekan
- Komora se zakljucava u mestu
- Cevcica koja olaksava koriscenje atomziera squonk modovima
- 510 adapter u pakovanju
- Grejaci u pakovanju
- Dobra aroma kada se grejac pozicionira lepo

Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rda/atomizer/rda/atomizer/rda/mutant-rda/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:03 sati.