Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2019, 14:36   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 531
Pohvaljen: 983
Nivo reputacije: 198
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Geekvape lucid kit

Geekvape lucid kit dolazi u nekoliko boja:

- Orange
- Red
- Blue
- Gunmetal
- Black

Specifikacija:

Lucid MOD

Size: 75mm x 52.9mm
MAX power output: 80W
Output mode: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS
Resistance range: 0.05-3.0ohm
Material: magnesium alloy material
Battery: 1x 18650 cells (not included)
Temperature Range: 100-315/200-600

Lumi Tank

Size: 24 x 44.3mm (4ml)/24 x 34.8 (2ml)
Capacity: 4ml/2ml
Coil Type: Built-in Non-replaceable Supercoil 0.3ohm (30-45W)
Thread: 510 thread

U kutiji:

- Lucid MOD
- Lumi tank (4ml built-in 0.3ohm supermesh coil)
- USB kabl
- Rezervni delovi
- Uputstvo za upotrebu

Lucid kit od Geekvape-a se sastoji od lumi tanka i lucid moda. Komplet dolazi u par boja, a ja ga imam u narandzastoj boji, na izgled mi se svidja kako izgleda komplet, mod se lepo uklapa sa atomizerom. Komplet je veoma kompakta, visina celog kompleta je oko 109mm.

Lumi tank

Lumi atomizer je jednokratan atomizer, to jest nakon sto grejac vise nije za upotrebu atomizer moze da se baci jer ne mogu da se menjaju grejaci na ovom atomizeru. Sam atomizer je vrlo jeftin, oko $6 dolara se krece cena atomizera posebno. Atomizer je uglavnom napravljen od plastike i atomizer nije tezak ni malo, tezina atomizera iznosi svega 16g. Od detalja na atomizeru se nalazi gravura "Geekvape" na grejacu, a sa druge strane grejaca su informacije o grejacu, a na bazi se nalazi jos jedna gravura "Lumi".

Drip tip na ovom atomizeru nije promenljiv, tako da morate da koristite taj sto je na atomizeru. Odmah ispod drip tipa se nalazi slot gde se sipa tecnost u tank, dakle ovde imamo punjenje odozgo. Preko slota se nalazi silikonski cep koji treba da se izvadi kako bi se tank napunio. U pakovanju se dobija jos jedan rezervni silikonski cep ukoliko ovaj izgubite da mozete zameniti.
Na donjoj strani atomizera se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha i on moze da se skine ukoliko to zelite jer se drzi na jednom o ringu. Prsten lepo radi i vazduh se podesava bez problema i ovde ne postoji stoper. Na svakoj strani se nalaze po tri rupe za protok vazduha, a sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani.

Dakle ovaj atomizer stize sa vec ubacenim grejacem unutra i grejac ne moze da se menja, a unutra je mesh grejac. Otpor ovog grejaca je 0.3ohm, a preporucena snaga je izmedju 30-45w, a na grejacu pise da najbolje radi izmedju 35-40w.
Sto se tice koriscenja atomizera, kada je atomizer nov bitno je prvo natopiti dobro grejac, a tek onda pariti, tako da treba prvo da se sipa tecnost na grejac, a na ovom atomizeru mora da se sipa tecnost na grejac kroz drip tip, a nakon toga mozete napuniti tank i odmah mozete da parite.
Ja sam potrosio 1-2 tanka za sad, na 35w ima zaista dosta pare, a aroma uzimajuci u obzir da je ovo jednokratni atomizer je mogu reci dobra, u principu skoro svaki sub-ohm tank daje dosta lepu aromu sa mesh grejacem tako da ni ovaj nije izuzetak i generalno aroma je sasvim solidna.
S obzirom da je ovo atomizer koji cete baciti nakon sto potrosite grejac svidja mi se kako radi i zbog toga sto je takav ne mogu neke posebne zamerke da izvucem, pa bi jedina mana bila to sto u pakovanju nisu dva atomizera, sve ostalo sasvim okej i radi to za sta su ga zamislili.

Lucid mod

Ovaj mod je vrlo malih dimenzija, dimenzije moda su 75mm x 52.9mm. Mod koristi jednu 18650 bateriju, a ovaj mod radi do 80w. Mod je napravljen od legure magnezijuma. Kvalitet izrade je vrlo dobar, prilicno solidno deluje u ruci, a takodje nista ne zvecka i ne lupka na modu. Od detalja sa zadnje strane moda imamo jednu gravuru "Lucid", sa dodje strane moda je takodje gravura "Lucid" i "Designed by Geekvape". Takodje sa donje strane se nalaze i rupe za ventilaciju.

510 konekcija i poklopac za bateriju

Sa gornje strane moda ovde imamo poklopac za bateriju koji se odsrafljuje, navoji ovde sasvim okej i baterija se stavlja bez ikakvih problema. Kada se poklopac skine moze se videti da je obelezeno kako se stavlja baterija, a takodje unutra se nalazi izolacija u slucaju da vam je baterija pocepana, ali svakako pocepanu bateriju nemojte da koristite. Baterija lepo staje unutra, a kada se poklopac vrati nista ne zvecka i ne lupka.
Navoji na konekciji su dobri i ovde imamo pozlacen samopodesavajuc 510 pin. Na ovom modu mogu da se koriste atomizeri do 25mm bez da kace poklopac za bateriju, sto je u principu sasvim okej, barem sto se mojih potreba tice.

Usb

Na jednoj strani moda se nalazi usb ulaz za punjenje baterije, tako da mozete puniti bateriju u ovom modu ali po meni je uvek bolje da se baterija puni u eksternom punjacu. Takodje preko usb porta mozete da radite upgrade software-a.

Prekidac, dugmici, ekran

Sa prednje strane moda na gornjoj strani se nalazi prekidac, prekidac nije veliki ali poprilicno strci, takodje prekidac je kliktav i ja za sada nikakvih problema nisam imao sa prekidacem. Prekidac je na vrlo zgodnoj poziciji, pogotovo zbog samog oblika moda, kaziprst vrlo lepo legne na prekidac tako da je vrlo zgodno koristiti ga.
Plus i minus dugmici su na donjoj strani, takodje su kliktavi i lepo rade.
Ekran je na sredini i velicina ekrana je 0.69inca. Ekran je sasvim lepo osvetljen i sve se lepo vidi, a takodje postoji mogucnost podesavanja osvetljenja ekrana.

Kako mod radi i moje misljenje

Mod koristi As chip i podrzava nekoliko rezima rada, takodje prekidac vrlo lepo i brzo reaguje.
Mod se pali kada se klikne 5 puta na prekidac, a takodje se na isti nacin i gasi. Kada se mod upali u power rezimu na ekranu ce biti sledece:

- Indikator baterije
- Otpor grejaca
- Broj povlacenja
- Snaga
- Pre heat

Za podesavanje snage se naravno koriste plus i minus dugmici, a mod radi od 5-80w, takodje kada se stigne do 5w pritiskom na minus dugme moze da se podesi na 80w, kao i kada se stigne do 80w pritiskom na plus dugme snaga se vraca na 5w. Pritiskom jednom na plus ili minus dugme mod povecava odnosno smanjuje snagu za 0.1w, a ako se dugme zadrzi mod ubrzava i prilicno brzo menja snagu.

Kada zelite da pristupite podesavanjima i rezimima rada potrebno je kliknuti 3 puta na prekidac svaki put kako bi se promenio rezim rada ondosno stiglo do pod menija podesavanja. Moze se izabrati izmedju:

- Power
- VPC
- Tc Ss
- Tc Ni
- Tc Ti
- TCR
- Bypass
- Setting

Ulaskom u podesavanja na ekranu je sledece:

- Tc watt
- Smart on/off
- Screen time
- Brightness
- Hands mode
- Puff counter
- Exit

Da bi ste podesili pre heat potrebno je zadrzati plus i minus dugme zajedno i mozete izabrati izmedju soft, normal i hard. Takodje postoji mogucnost da se mod zakljuca kada se zadrzi prekidac i plus dugme i tada ne moze da se podesava snaga, a moze da se pari.

Mod radi vrlo lepo, vec nekih nedelju dana je kod mene i za sada apsolutno nikakvih problema nije imao u radu, prekidac takodje uvek lepo reaguje. Vrlo je zgodan za koricenje, lepo lezi u ruci i mod je vrlo mali sto ce mnogima biti plus. Boja za sada savim okej, mada malo je proslo da bih pricao o boji, videcemo kako ce biti. Nema nekih mana koje bi izdvojio kod moda pogotovo ako trazite neki manji mod koji necete koristiti na ogromnim snagama, jedina mana za mod bi bila to sto ne mogu da se koriste 20700 baterije, ali s druge strane mod bi morao biti malo veci na taj nacin.

Mane:

- Ne moze da se koristi 20700 baterija

Dobre strane:

- Kompaktan mod
- Dobar kvalitet izrade
- Dugmici i prekidac rade odlicno
- Ima dosta opcija
- Mogu atomizeri do 25mm
- Zgodan u ruci i prekidac je na lepoj poziciji
- Ekran je lepo osvetljen i osvetljenje moze da se podesava
- Mogu se staviti atomizeri do 25mm

Kod:
https://www.sourcemore.com/geekvape-lucid-kit-with-lumi-sub-ohm-tank.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:41 sati.