Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-09-2019, 17:11   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,573
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Wismec reuleaux tinker 2

Wismec tinker 2 colors:

- Titanium gray
- Blue&Purple
- Black
- Red

Specification:

- Size: 90*53.5*28.5mm
- Weight(without cells): 200.7g
- Thread type: 510 spring loaded connector
- Cell type: 2 * high-rate 18650 cell (discharging current should be above 25A)
- Output mode: TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR(M1, M2, M3)/VW mode
- Output wattage: 1-200W
- Resistance range: 0.05-1.5ohm for TC modes;
- 0.05-3.5ohm for VW mode
- Maximum charging current: 2A
- Output voltage range: 0.5-8V

In the box:

- REULEAUX TINKER 2
- Warning Card
- QC USB Cable
- User Manual

Wismec tinker 2 je mod koji koristi dve 18650 baterije i ovaj mod radi do 200w. Od detalja na modu, sa gornje strane moda se nalazi logo, na jednoj strani se nalazi "Wismec", a sa donje strane moda se nalazi natpis "Manufactured by Wismec". Takodje sa zadnje strane moda se nalazi jedna gravura "Reuleaux tinker 2". Dimenzije moda su sledece: 90mm x 53.5mm x 28.5mm. Ovo je mod koji je napravljen od kvalitetnih materijala i ovaj mod se izdvaja po tome sto je vodootporan, otporan na udarce i otporan na prasinu, sto je veoma lepo. Sa zadnje strane moda se nalazi vestacka koza, a oko nje se nalazi metalni ram koji je usrafljen sa obe strane.

Sa gornje strane se nalazi konekcija, ja nisam imao problema sa atomizerima koje sam srafio na mod, a ovde se nalazi pozlacen samopodesavajuc pin. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto je za mene sasvim okej jer ja uglavnom koristim atomizere do 24mm u precniku.
Sa donje strane se nalazi poklopac za baterije, a takodje sa donje strane su rupice za ventilaciju. Poklopac za baterije deluje okej, lepo se zatvara i otvara i mislim da sa njim nece biti nikakvih problema. Kada otvorite poklopac za baterije mozete da vidite gumu koja okruzuje unutrasnjost i na taj nacin stiti uredjaj od vode. Takodje kada otvortite poklopac za baterije mozete da vidite gravure kako se stavljaju baterije. Sto se tice baterija, baterije se veoma lako ubacuju i stavljaju u mod.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, ekran, dugmici i usb port.
Preko usb porta se nalazi gumeni poklopac koji stiti usb ulaz od ovde, a na ovom uredjaju usb port sluzi za upgrade software-a i za punjenje baterija, a kao i uvek ja predlazem da baterije punite u eksternom punjacu.
Prekidac na ovom uredjaju strci, a mogu reci i da je prekidac veoma zgodan za koriscenje, prst veoma lepo legne na prekidac. Prekidac je kliktav i radi veoma lepo, ja nisam imao nikakvih problema, takodje mogu da kazem da je prekidac malo meksi pa se lako aktivira, nekome ce se ovo svideti a nekome verovatno nece. Plus i minus dugmici su takodje kliktavi i rade veoma lepo bez problema.
Ekran na ovom uredjaju je 0.96 inca i ekran je u boji. S obzirom koliko su mesta ostavili mogli su da stave malo veci ekran ali to je subjektivno misljenje. U svakom slucaju ekran je osvetljen okej i sve se lepo i jasno vidi na ekranu.
Od informacija na ekranu u power rezimu imamo sledece:

- Day and time
- Power
- Ohms
- Volt
- Dual battery indicator

Ovaj uredjaj se standarno pali i gasi na pet klika na prekidac. Za ulazak u meni potrebno je da kliknete tri puta na prekidac, a u meniju imamo sledece:

- Mode
- Sett
- Info
- Exit

Ako udjete u mode, tu se nalazi sledece:

- Power
- Tc
- Tcr
- Rtc

Kada izaberete RTC mozete da postavite veliki sat na pocetni ekran i mozete da izaberete izmedju dva izgleda sata sto ce se verujem nekome veoma svideti. Kada izaberete TC, na cetiri klika na prekidac dalje podesavate kontrolu temperature.

Ulazkom u Sett na ekranu ce biti sledece:

- Coil
- Power
- Stealth
- Subpara
- Clock
- Preheat
- Timeout
- Exit

Ovde mozete da podesite da vam na pocetnom ekranu bude nesto od sledecih opcija: brojac povlacenja, vreme trajanja povlacenja, AMP ili Volt.
Ulazkom u Info mozete da vidite stanje baterije i verziju software-a.

Zastite na uredjaju (kopirano sa sajta):

- Over charge protection
- Over discharge protection
- Reverse polarity protection
- Over 10s protection
- Temperature protection
- Short circuit protection
- Over current protection

Kako mod radi i moje misljenje:

Wismec tinker 2 je dakle veoma kvalitetan mod koji je vodootporan, otporan na udarce i otporan na prasinu. Mod dolazi u lepim bojama pa je izbor dobar po mom misljenju. Sto se tice udobnosti koriscenja za mene je okej, ja volim ovakve modove i imam nekoliko slicnih modova koje koristim svaki dan, ali ovo je subjektivno. Prekidac je na odlicnom mestu i vrlo je zgodan za koriscenje, a ja volim da koristim ovaj prekidac kaziprstom i prekidac radi vrlo lepo. Svidja mi se sto je ekran u boji, ja licno volim ekrane u boji, a takodje na ekranu se sve lepo vidi, mada mozda bi mogao da bude malo svetliji i malo veci. Takodje postoji mogucnost da se na ekranu prikazuje brojac povlacenja, vreme povlacenja, volti ili amperi sto je veoma lepo. Nekome ce verovatno dobra strana kod ovog moda da bude i to sto postoji sat i dan. Poklopac za baterije za sada radi sasvim okej i trebalo bi da bude okej i ubuduce jer tako deluje. Nasao sam informaciju da mod podrzava balansirano punjenje sto je jos jedan plus ali ja punim baterije u eksternom punjacu pa isto predlazem i vama. Pritiskom na plus ili minus dugme podesavate wate za po 1w, sto ce se nekom svideti dok drugima nece, a voleo bih da napomenem da se wati povecavaju odnosno smanjuju malo sporije nego sto sam ja navikao.
Mod se u radu ponasa veoma lepo, problema u radu sa ovim modom nisam imao, a uredjaj se gasi kada su baterije na 3.2V. Takodje meni se svidja sto postoji mogucnost da se vidi stanje baterija odnosno na koliko volti su baterije. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku sto je po meni sasvim okej i dovoljno.
Sto se tice preporuke za ovaj mod, ukoliko trazite mod koji je izdrzljiv i radi lepo mozete slobodno da kupite mod i to ako vam ne smetaju malo vece dimenzije moda, kao sto sam rekao mod radi sasvim okej, kvalitetan je i nema nekih posebnih mana.

Mane:

- Podesavanje snage je moglo biti brze, meni licno i ne smeta previse

Dobre strane:

- Otporan na vodu
- Otporan na udarce
- Otporan na prasinu
- Odlican kvalitet izrade
- Atomizeri do 25mm
- Udoban za koriscenje ukoliko volite vece modove
- Prekidac radi lepo, ali uzmite u obzir da je prekidac malo meksi
- Ekran je u boji
- Dosta informacija na ekranu
- Sat
- Informacije o baterijama
- Balansirano punjenje, preporucujem punjenje u eksternom punjacu

Kod:
https://www.sourcemore.com/wismec-reuleaux-tinker2-vape-mod.html
Kod:
https://www.sourcemore.com/wismec-reuleaux-tinker2-vape-kit.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:55 sati.