Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-11-2019, 23:37   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vaporesso gen

Vaporesso gen colors:

- Black blue
- Black
- Black green
- Black purple
- Black red
- Gold
- Silver

Specifications and features:

- Dimensions: 93.5 x 53 x 27mm
- Display: 0.91' OLED screen
- Battery: 2x18650 (Not Included)
- Power Range: 5-220W
- Charge current : 2.5A
- Resistance Range: 0.03~5O

- All-new Axon chipset
- 2.5A fast charging system
- Power ECO mode and DIY mode
- Innovative PULSE mode and SMART TC mode

In the box:

- GEN MOD
- USB Cable
- User Manual
- User Guide

Vaporesso gen mod je mod koji radi sa dve 18650 baterije, a ovaj mod radi do 220w. Dimenzije ovog uredjaja su 93.5 x 53 x 27mm, a uredjaj je mogu reci prilicno udoban za koriscenje, a najvise zbog toga sto su ivice moda zaobljene i mod je gumiran i ne klizi ni malo. Sto se tice dizajna, mod izgleda sasvim okej za moj ukus, a mod stize u nekoliko boja pa je izbor i vise nego dobar. Od detalja, sa jedne strane moda se nalazi natpis "Vaporesso", sa druge strane moda se nalazi logo, a sa donje strane se moze videti "Gen". Kvalitet izrade deluje okej, nema nista na sta bih se pozalio ovde, a kako kazu, materijal je otporan na ogrebotine i na ostiske prstiju.

Sa gornje strane moda se nalazi konektor u boji bakra , a navoji na konektoru deluju okej jer ja nisam imao problema. Ovde imamo pozlaceni 510 samopodesavajuci pin. Na ovom modu se konekcija nalazi na sredini sto pretpostavljam da ce se mnogima svideti. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku, za mene je to i vise nego dovoljno jer koristim atomizere sa manjim precnikom.

Sa jedne strane moda se nalazi poklopac za baterije. Poklopac se drzi na modu uz pomoc magneta, a poklopac odlicno stoji u mestu, nema lufta ni malo sto je jako dobro. Sa donje strane poklopca se nalazi mali slot i zbog slota mozete noktom da povucete poklopac i tako ga skinete sa moda. Kada skinete poklopac za baterije mozete da vidite obelezeno kako se stavljaju baterije i ovde imamo trakicu za lakse vadjenje baterija sto je veoma lepo. Takodje ispod poklopca mozete da vidite gravure "Axon chip" i "Designed by Vaporesso". Baterje se lako stavljaju u mod, a zbog trakice se takodje veoma lako vade. Kada stavite baterije u mod i vratite poklopac i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja sto je vrlo dobro.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, plus, minus i meni dugme, a takodje sa prednje strane se nalaze i ekran i usb port.
Usb port na ovom uredjaju mozete da koristite za upgrade software-a, a takodje ovaj uredjaj podrzava balansirano punjenje, ali kao i uvek moj savet je da baterije ne punite u modu vec u eksternom punjacu.
Prekidac na uredjaju je u boji bakra, a prekidac strci. Prekidac je kliktav i radi lepo bez ikakvih problema za sada, dugmici su takodje kliktavi i rade lepo.

Uredjaj se pali na pet klika na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi.

Kada upalite uredjaj na ekranu ce biti sledece:

- Indikator baterije u procentima
- Otpor grejaca
- Vreme trajanja povlacenja
- W
- Rezim rada

Da bi ste usli u meni potrebno je da zadrzite meni dugme ili da kliknete tri puta na meni dugme.
U meniju imamo sledece:

- Pulse mode
- Power eco
- Smart tc
- Diy mode
- System set
- Exit

Kada izaberete diy mode mozete da vidite sledece rezime rada:

- Vw
- Vt
- Vv
- Ccw
- Bypass
- Sp

Kada izaberete system set tu mozete videti:

- Puff counter
- Brightness
- Smart vw
- Flip screen
- Auto eco
- Version

Kada kliknete 3 puta na prekidac mozete da zakljucate dugmice ali prekidac ce idalje raditi, na isti nacin ih otkljucavate. Kada zadrzite prekidac i meni dugme mozete da vidite verziju software-a, koji je chip i serijski broj.

Kako ovaj mod radi i moje misljenje:

Dakle, vaporesso gen dolazi u nekoliko boja pa je po meni izbor sasvim okej. Kvalitet izrade je dobar, sve je na svom mestu, a mod je gumiran i otporan je na ogrebotine sto je jako lepo. Po meni je mod okej za koriscenje i zbog gumiranog finisa je prijatan, ali uzmite u obzir da je mod malo vecih dimenzija. Prekidac i svi dugmici rade zaista bez ikakvih problema i prekidac je udoban za koriscenje. Prekidac na ovom uredjaju je u boji bakra pa bih ovo mogao da izdvojim kao zamerku. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku sto je sasvim okej za moje potrebe, a dobro je to sto je konekcija blago podignuta pa se gornji deo moda nece guliti od atomizera. Poklopac za baterije nema lufta ni malo sto mi se veoma dopada. Ekran na ovom uredjaju nije u boji, opet ovo je nesto sto ce se nekom svideti a nekom nece, svakako na ekranu imamo potrebne informacije, a s obzirom da moze da se menja osvetljenost ekrana ekran je lepo osvetljen kada je osvetljenje do kraja. Mod podrzava balansirano punjenje baterija, ali moj savet je da baterije punite u eksternom punjacu.
Mod nije komplikovan za koriscenje iako ima dosta opcija i dosta rezima rada, a meni se iskreno svidja sto ovaj mod podrzava Vv rezim rada, mada mnogima ce biti zanimljivi i ostali rezimi koji postoje na ovom modu. Takodje uvek je lepa opcija da zarotirate ekran, tako da je za mene to dobra strana kod ovog moda.
Sto se samog rada tice, mod sam koristio najvise u rezimima koje ja najvise volim, a to su vw sa normal pre heatom i vv, mogu da kazem da u radu mod apsolutno radi korektno za moje potrebe, a koristio sam ovde i moje mtl atomizer i dl atomizere.
U principu vaporesso gen je vise nego korektan uredjaj sa kojim nisam imao nikakvih problema, u radu se ponasa veoma lepo, kvalitet izrade je dobar i po meni mod izgleda jako lepo.

Mane:

- Verovatno se nekima nece svideti boja bakra na modu

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Dobar izbor boja
- Panel odlicno stoji u mestu i nema lufta
- Svidja mi se dizajn uredjaja
- Mogucnost da se podesi osvetljenost ekrana
- Rotacija ekrana
- Otporan na ogrebotine
- Udoban za koriscenje
- Dugmici rade dobro
- Nije komplikovan za koriscenje
- Indikator baterije u procentima
- Atomizeri do 26mm
- Ima vise rezima rada
- Balansirano punjenje
- Mod radi vrlo dobro

Mod mozete kupiti ovde:

Kod:
https://www.buybest.com/product/220W-Vaporesso-GEN-TC-Box-MOD_71184.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:23 sati.