Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-01-2020, 19:06   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Innokin proton

Innokin proton colors:

- Rainbow
- Black
- Blue
- Gun metal
- Red
- White

Specifications and features:

- Max Wattage: 235W
- Battery Type: 2 x 18650 battery (not included)
- Output Wattage: 6-235W
- Output Voltage: 6.2V-9.0V
- Atomizer Resistance Range: 0.05ohm - 3.5ohm
- Maximum Output Current: 40A
- Display: 1.45 Inch Color Screen (TFT)
- Temperature Range: 300?-600?/150?-315?
- Mode: VV/VW/TC(SS316, Ni200, Ti)/Preheat Function

In the package:

- Innokin proton
- Usb
- User manual

Innokin proton je mod koji radi sa dve 18650 baterije, ovaj mod radi do 235w i ovaj mod ima par rezima rada. Mod dolazi u 6 razlicitih boja pa je izbor sasvim okej. Sto se tice kvaliteta izrade, sve je na mestu. Od detalja, na modu se nalazi gravura "Innokin" na donjoj strani moda, a tu je i gravura "Proton" na gornjoj strani moda i takodje na prekidacu imamo logo. Dizajn moda je po meni veoma lep, mod odlicno stoji u ruci i vrlo je udoban za koriscenje, a dimenzije ovog uredjaja su 85mm x 44mm x 29.5mm.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija i pin je ovde pozlacen i samopodesavajuc, a navoji ovde deluju sasvim okej, nisam imao nikakvih problema. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto je za moje potrebe sasvim okej.
Na jednoj strani moda se nalazi prekidac koji je veliki i ovaj prekidac je veoma udoban za koriscenje, kliktav je i radi veoma dobro, ja nikakvih problema nisam imao.
Sa donje strane moda imamo rupe za ventilaciju i ovde se nalaze vrata za baterije. Za sada sa ovim vratima nisam imao nikakvih problema i rade veoma dobro, a malo sam i citao o njima i nisam video da je neko imao problema. Baterije se lako ubacuju u mod i lepo je obelezeno kako se baterije stavljaju. Vratanca imaju blagi luft kad su otvorena, ali nista strasno. Kada su baterije u modu i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja sto je vrlo lepo.

Na prednjoj strani moda se nalazi usb port koji cete koristiti za upgrade software-a, a mozete ga koristiti i za punjenje baterija jer mod podrzava balansirano punjenje, ali kao uvek ja ne preporucujem punjenje baterija u modu.
Takodje na prednjoj strani imamo i dzojstik koji je tu umesto plus i minus dugmica i meni se ovaj dzojstik veoma svidja. Dzojstik radi bez bilo kakvih problema.
Takodje na prednjoj strani moda se nalazi ekran u boji. Ekran je veoma lep po mom misljenju, a velicina ekrana je 1.45inca. Preko ekrana se nalazi zatamnjena plastika, ali u pirncipu se na ekranu vidi sve vrlo jasno i bez problema.

Uredjaj se pali na 3 klika na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Kada upalite uredjaj na ekranu ce biti sledece:

- Innokin
- Indikator baterije
- Snaga
- V
- Otpor grejaca
- Rezim rada

Kada stavite atomizer na mod na ekranu ce biti sledece:

- Same
- Wattage
- Ss316l
- Titanium
- Ni200

Da bi ste podesili snagu treba da koristite dzojstik, pomeranjem dzojstika u levu stranu ili pomeranjem dzojstika na dole smanjujete snagu, dok pomeranjem dzojstika u desnu stranu ili na gore povecavate snagu, a mod radi od 6-235w.
Da bi ste usli u meni treba da kliknete na dzojstik 3 puta, a u meniju imamo sledece:

- Coil
- Tcr
- Curve
- Bypass
- Settings

Kada udjete u "settings" imate sledece:

- Vape cutoff
- Screen
- c/f
- Color
- Puff count
- Firmware

Ako izaberete "vape cutoff" mozete da podesite cutoff od 3 do 18s. Ako izaberete opciju "screen" mozete da podesite kada da se ugasi ekran i mozete da podesite osvetljenje ekrana. Ako izaberete "color" mozete da podesite boju i mozete da izaberete izmedju roze, plave, crvene, bele, ljubicaste i zelene boje.

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

Innokin proton je po meni jedan od najlepsih modova sa dve baterije, zaista mi se svidja dizajn moda. Kvalitet izrade moda je na mestu, sve deluje sasvim solidno. Mod je vrlo udoban za koriscenje, veoma lepo lezi u ruci, a prekidac je veliki i nalazi se sa strane moda i licno ja ovakve prekidace najvise volim. Prekidac radi odlicno i kliktav je. Sto se tice dzojstika, on mi se veoma svidja, a radi bez bilo kakvih problema. Ekran na ovom uredjaju je vrlo lep, svidja mi se sto je veliki i sto je ekran u boji, a na ekranu se u principu sve vidi lepo. Sto se tice opcija, mod ima dosta opcija i podesavanja sto ce nekom odgovarati, a nekom nece, u principu dzojstikom vrlo lako mozete da upravljate i vidite sve dostupne opcije. Meni se svidja sto postoji opcija da se promeni boja i uvek je lepo sto moze da se podesi osvetljenje ekrana. Jedina stvar koja mi se ne svidja je sto je konekcija ravna sa gornjim delom moda pa se na taj nacin gornji deo moda guli od atomizera. Sto se tice rada, nemam primedbe, radi sasvim dobro za moje potrebe. Vratanca za baterije su dobra i cvrsto drze baterije u modu, a nema nikakvog lupkanja kada protresete mod sa baterijama. Mod dakodje ima balansirano punjenje, ali ja preporucujem punjenje u eksternom punjacu. Sve u svemu, ja sam vrlo zadovoljan ovim modom, svidja mi se veoma dizajn ovog moda i veoma mi se svidjaju prekidac i dzojstik, kvalitet izrade je sasvim okej i za moje potrebe mod radi veoma dobro.

Mane:

- Voleo bih da je konekcija blago podignuta da se gornji deo moda ne bi gulio

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Atomizeri do 26mm u precniku
- Nema nikakvog lupkanja kada su baterije u modu
- Dizajn moda mi se veoma svidja
- Mod je udoban za koriscenje
- Prekidac je udoban i odlicno radi
- Svidja mi se sto postoji dzojstik umesto dugmica
- Ekran u boji
- Moze da se podesava osvetljenje ekrana
- Moze da se menja boja na ekranu
- Balansirano punjenje
- Vratanca za baterije su dobra
- Mod radi lepo

Kod:
https://www.sourcemore.com/innokin-proton-express-235w-box-mod.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2020, 20:46   #2
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,205
Pohvaljen: 605
Nivo reputacije: 124
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Innokin proton

Citat:
Originalna poruka od shone29 Vidi poruku

- Vratanca za baterije su dobra
Ako malo bolje pogledaš,vratanca se drze na dva mala plastična dijela koja se polome prilikom prvog pada na vratanca.Onda pomaže samo neka ljepljiva traka.Mod prelijepo izgleda,mali i dosta lak za mod sa 2 baterije,udoban za korišćenje ali ga zbog ovog ne bih nikome preporučio.

Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-01-2020, 22:52   #3
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Innokin proton

Bas ti hvala, drago mi je sto si dodao, ja gledao recenzije razne i trazio da vidim dal ima problema jer sam ih ja licno imao sa slicnim vratima ali nisam video da se ljudi zale, a mod nemam dovoljno dugo da bih sam video. Nadam se da ce vratanca da ostanu dobra ukoliko ne padne mod.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:58 sati.