Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-11-2019, 22:58   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vaporesso tarot baby

Vaporesso tarot baby colors:

- Blue
- Green
- Black
- Rainbow
- Red
- Silver

Tarot Baby MOD

- Dimension: 42 x 25 x 70.3mm
- Display: 0.96-inch TFT
- Battery: 2500mAh Built-in
- Mode: VW(H/N/S)/VT(Ti,Ni,SS)/VV/TCR(M1,M2)/CCW/CCV/BYPASS
- Battery Power Range: 5-85W
- Resistance Range: 0.03-5ohm
- 2A Charging Time: 1.5h
- Thread: 510 thread
- Super Player Mode with wide resistance range
- 0.002s quick firing speed
- Upgraded OMNI board 4.0 chipset

In the box:

- Tarot Baby Mod (2500mAh Built-in Battery)
- USB charging cable
- User Guide
- Warranty Card

Vaporesso tarot baby je veoma mali mod koji ima ugradjenu bateriju, a ovaj mod radi od 5 do 85w, dimenzije ovog moda su 42 x 25 x 70.3mm. Mod dolazi u jako lepim bojama pa je izbor sasvim okej. Sto se tice kvaliteta moda, mod deluje sasvim pristojno, u ruci deluje vrlo solidno, a nista ne zvecka i ne lupka sto je dobro. Dizajn moda je lep po meni i svidja mi se sto je prekidac na ovom modu veliki. Od detalja na ovom modu sa jedne strane se nalazi "Tarot mini", a sa druge strane se nalazi logo i "Vaporesso". Mod je zaobljen i nema ostrih ivica, a prekidac je po meni odlican pa je mod veoma udoban za koriscenje, ali naravno ukoliko volite male modove kao sto je ovaj.

Sa gornje strane moda imamo konekciju i ovde imamo pozlacen samopodesavajuc pin, a sa navojima ovde nisam imao nikakvih problema. Kao sto mozete da vidite na slici deo oko konekcije je uradjen vrlo lepo, vrlo malo je podignut pa se gornji deo nece guliti od atomizera sto se meni veoma svidja. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 24mm u precniku bez da atomizer strci sa strane.

Na prednjoj strani moda se nalazi ekran, prekidac, usb port i dugmici.
Usb port na ovom uredjaju cete koristiti za upgrade software-a, a takodje cete da koristite usb port za punjenje baterije. Ovaj uredjaj ima ugradjenu bateriju, a ova baterija ima kapacitet od 2500mah. Kapacitet baterije je po meni sasvim okej ako uzmemo u obzir same dimenzije ovog moda.
Dugmici malo strce i veoma su kliktavi, a radi sasvim okej, ja problema nikakvih nisam imao.
Prekidac je kao sto sam rekao veoma veliki sto se meni licno veoma svidja, ja volim ovakve prekidace. Prekidac je veoma kliktav i moze da se koristi bez ikakvih problema, veoma je udoban za koriscenje po mom misljenju. U radu sa prekidacem nikakvih problema nisam imao za sada.
Ekran na ovom uredjaju se nalazi ispod prekidaca, a na ovom uredjaju imamo ekran u boji, sto ce se naravno nekom svideti, a nekom nece, ja licno volim ekrane u boji.

Uredjaj se pali na pet klika na prekidac, a uredjaj se na isti nacin i gasi. Kada upalite uredjaj u power rezimu na ekranu se vidi sledece:

- Indikator baterije
- Rezim rada / Pre heat
- W
- Otpor
- V
- Broj povlacenja
- Vreme povlacenja

Kada kliknete tri puta na prekidac zakljucacete dugmice, ali mozete da koristite prekidac i da parite, na isti nacin se dugmici otkljucavaju. kada zadrzite prekidac i meni dugme mozete da vidite verziju, serijski broj i chip.
Da bi ste usli u meni potrebno je da zadrzite meni dugme ili da kliknete tri puta na meni dugme, a u meniju mozete da vidite sledece:

- Exit
- Vw H
- Vw N
- Vw S
- CCw
- SP
- Vv
- CCv
- Ss
- Ni
- Ti
- M1
- M2
- Bp
- Set

Ako izaberete set, videcete sledece:

- Time set
- Brightness
- Puff counter
- Theme color
- Smart
- Auto
- Screen timeout
- Version
- Exit

Meni se licno veoma svidja sto moze da se menja osvetljenje ekrana, a takodje je po meni vrlo lepa opcija sto postoji mogucnost da se menja boja na ekranu, a verujem da ce mnogi voleti to sto moze da se podesi sat i datum.

Zastite na ovom uredjaju: ( kopirano sa sajta )

- Low voltage protection
- Current Protection
- Load protection
- Timeout Protection
- Anti-Loaded Battery Protection
- Overheat Protection
- Low Resistance Protection
- Short Circuit Protection

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

Dakle ovo je veoma mali uredjaj koji ima integrisanu bateriju. Uredjaj je vrlo zgodan za koriscenje ukoliko volite male modove. Dizajn moda je po mom misljenju veoma lep, a prekidac mi se posebno svidja. Prekidac i dugmici rade bez ikakvih problema, a kao sto sam rekao prekidac je vrlo udoban i ima veoma lep klik. Sto se tice kvaliteta ja nemam nikakvih zamerki, sve deluje sasvim solidno i nema nikakvog lupkanja kada protresete mod, jedina mala zamerka je po meni sto skuplja otiske prstiju. Ekran je jako lep i sve potrebne informacije se nalaze na ekranu. Takodje ovde imamo dosta opcija i dosta rezima rada sto ce se nekom svideti, nekome nece, a meni se licno veoma svidja sto postoji Vv rezim rada. Baterija je sasvim pristojna, 2500mah je sasvim okej za mod ovih dimenzija, a odgovarace mnogim ljudima u kombinaciji sa mtl atomizerima.
U radu sa ovim modom nisam imao nikakvih problema, radi sasvim okej za moje potrebe, a ja sam uredjaj koristio sa mojim mtl atomizerima.
Uredjaj ima preporuku ukoliko zelite da kupite mali mod sa integrisanom baterijom, mod radi sasvim korektno i kvalitet izrade je sasvim solidan, udoban je za koriscenje i do sada nikakvih problema nisam imao.

Mane:

- Skuplja otiske prstiju

Dobre strane:

- Solidan kvalitet izrade
- Svidja mi se dizajn
- Integrisana baterija / nekom se ovo nece svideti
- Prekidac je vrlo udoban
- Prekidac i dugmici rade odlicno
- Ekran je u boji
- 2500mah baterija
- Gomila opcija i mnogo rezima rada
- Mod je mali
- Gornji deo moda se nece guliti od atomizera
- Dolazi u 6 razlicitih boja
- Atomizeri do 24mm u precniku bez da atomizer strci sa strane
- Chip je dobar
- Udoban za koriscenje

Uredjaj se moze kupiti ovde:

Kod:
https://www.buybest.com/product/85W-Vaporesso-Tarot-Baby-TC-Mod_60397.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2020, 11:03   #2
Nedefinisani covek
Aktivan član

Nedefinisani covek's avatar

Registrovan: Feb 2020
E-cig: Vaporesso Orca Solo
Pohvala: 12
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 8
Nedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Vaporesso tarot baby

Da li neko ima jos iskustva sa ovim modom... Danas sam ga narucio sa alija
Nedefinisani covek nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2020, 12:06   #3
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 91
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Vrlo korektan, brzo zagreva, mali, lep, precizno ocitava otpor... Brzo se puni..
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2020, 12:42   #4
Nedefinisani covek
Aktivan član

Nedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putu

Super... Hvala puno
Staro 21-02-2020, 14:06   #5
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 454
Pohvaljen: 552
Nivo reputacije: 112
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Nisi pogrešio ako si poručio ovaj mod.Trenutno naj bolji mod sa integrisanom baterijom u tom cenovnom rangu.Cena mu je bila oko 50€,a sada je spuštena na trećinu od toga.Puno opcija za podešavanje i zgodan za korišćenje.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2020, 14:23   #6
Nedefinisani covek
Aktivan član

I ja sam to isto mislio, zato sam ga i poručio.. A video sam i za cenu isto... Izasao je negde oko 20 evra
Staro 21-02-2020, 16:21   #7
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,591
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Bio na Vaporl za 13$ ceo kit, poštarina je čini mi se 6$, ali out of stock. Za mesec dana će imati zeleni i crveni na stanju, koga zanima da čeka i da peca..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2020, 18:08   #8
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 91
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Ja sam ga sa vaporla i narucio... Za te pare...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2020, 20:14   #9
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,591
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ma bruka modić, šteta što nisam poručio neki dok je bio in stock. Mislim bio je na stanju, ali slepci nisi ažurirali kako treba, pa sam menjao porudžbinu preko mejla i na kraju se dogovorio da mi pošalju umesto toga još jedan Nunchaku za 20 zelembaća. I ovako je trebalo da ide kao poklon, a Nunchaku će dobro da legne svakako

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2020, 21:26   #10
Vlajko76
Iskusan član

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: VTC Mini,Gaxi UD, AegisLe
Pohvala: 46
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 42
Vlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Nedefinisani covek Vidi poruku
Da li neko ima jos iskustva sa ovim modom... Danas sam ga narucio sa alija
Ja ga imam nekoliko dana.
Jako sam zadovoljan modom, lep, brzo (cak i prebrzo) greje, brzo se puni (oko 90 minuta).
Baterija nije losa, ako przim na 20-25W traje oko 6 sati, ako przim na 55 onda jedva dva sata. Posto koristim MTL, onda mi je baterija super jer parim ispod 25w.
Atomizer koji se dobija uz njega je za DL i to jako dobro radi, samo je meni problem gorusica od DL, pa ne parim na taj nacin.
Kupio sam ga oko 19$ sa postainom i to mi je jedna od najboljih kupovina do sada.
Pozdrav, i lepo da te sluzi.
Vlajko76 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2020, 23:00   #11
Nedefinisani covek
Aktivan član

Hvala ljudi, cekam da dodje
Staro 11-03-2020, 11:06   #12
Nedefinisani covek
Aktivan član

I tek danas su mi poslali... Valjda je bilo nekih kasnjenja zbog korone ili sta vec al bitno da su poslali
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:29 sati.