Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2020, 21:18   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Smok morph kit

Smok morph colors:

- Gold black
- 7 color and black
- Black red
- Prism blue and black
- Black and prism chrome

Specification and features:

- Morph 219 Mod Size - 44.8mm x 30.2mm x 84.5mm
- Battery Type: Dual 18650 Batteries (Not included)
- Power Range: 1W-219W
- Screen: 1.9" touch screen
- Input Voltage: 6.4V-8.4V
- Output Voltage: 0.5V-8.2V
- Firing Time: 0.001S
- Charging Current: 1.8A
- Charging Voltage: 5V
- Resistance Range: 0.1-2.5ohm (VW)/0.05-2.0ohm (TC)
- Temperature Range: 200-600℉/100-315℃
- TF Tank Size: 25.5mm x 56mm
- Tank Capacity: 6ml
- Thread: 510 Thread

In the box:

- SMOK Morph 219 Mod
- SMOK TF Tank 6ml
- SMOK TF Tank BF-Mesh Coil 0.25ohm (Pre-installed)
- SMOK TF Tank BF-Mesh Coil 0.25ohm
- Bulb Glass Protective Silicone
- Replacedment Glass Tube
- USB Cable
- User Manual
- Spare Parts

Smok tf tank:

Tf sub ohm tank je visok 56mm i ovaj atomizer je 25.5mm u precniku. U pakovanju sa ovim atomizerom se dobija i bubble tank i obican stakleni tank sto je jako lepo, takodje u pakovanju se dobija zastitna guma za staklo atomizera i dobijaju se ukupno dva grejaca. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej, bez bilo kakve zamerke, sve je kako treba da bude. Od detalja na atomizeru na gornjoj strani atomizera se nalazi "Smok", a sa donje strane atomizera pise "Designed by Smok", a ovaj atomizer se posebno moze kupiti u pet boja.

Atomizer stize sa 510 drip tipom, tako da na ovom atomizeru mozete da korisite bilo koji drugi 510 drip tip ukoliko vam ovaj drip tip ne odgovara. Drip tip koji stize na atomizeru je po meni jako lep i za mene je udoban za koriscenje. Po meni je jako lepo sto su napravili da atomizer bude kompatibilan sa 510 drip tipovima, ali bilo bi bolje da je kompatibilan sa 810 drip tipovima, svakako drip tip iz pakovanja mi se svidja.

Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane. Na gornjoj strani atomizera se nalazi dugme koje treba da se pritisne kako bi ste gurnuli top cap. Kada gurnete top cap u stranu mozete da viditi rupu gde se sipa tecnost. Rupa za sipanje tecnosti je sasvim okej velicine i mozete da sipate tecnost bez bilo kakvih problema, tako da je punjenje odozgo jako jednostavno na ovom atomizeru i mozete da sipate tecnost veoma brzo, a za sada ovaj sistem punjenja radi sasvim okej. Prilikom sipanja tecnosti nema curenja sto je dobro.

Atomizer dolazi sa bubble staklenim tankom i sa obicnim staklenim tankom. Kapacitet atomizera sa obicnim staklom je 2ml sto je po mom misljenju malo, a sa bubble staklenim tankom je kapacitet 6ml sto je odlican kapacitet i mislim da ce mnogima odgovarati. Uz atomizer se takodje dobija zastitna guma pa kada koristite bubble tank mozete da stavite gumu koja bi trebalo da zastiti stakleni tank ukoliko vam atomizer ispadne, jako lepo po meni.

Uz atomizer dobijate dva grejaca i oba grejaca su ista. U pitanju je bf mesh grejac i ovaj grejac ima otpor 0.25ohm, a preporucena snaga za grejac je 30-80w, a grejac najbolje radi od 60-70w. Grejaci na ovom atomizeru se menjaju veoma lako, nema navoja vec se grejac samo ubaci u atomizer, veoma prosto i jednostavno. Da napomenem zbog pocetnika, kada prvi put koristite grejac treba da sipate par kapi tecnosti u grejac, a tek onda da stavite grejac u atomizer i da napunite tank kako grejac ne bi zagoreo.

Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha i na njemu se nalaze dva slota za protok vazduha. Na prstenu se nalaze detalji pa se vazduh podesava veoma lako i bez ikakvih problema, a sta se podesi na jednoj strani isto je i na drugoj strani.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade atomizera je na mestu, sve kako treba da bude. Atomizer stize sa 510 drip tipom sto je po meni dobro jer mozete da koristite i druge 510 drip tipove na ovom atomizeru, za mene je ovaj drip tip koji stize vrlo udoban za koricenje i lepo izgleda. Svakako bi bilo fino da je atomizer kompatibilan sa 810 drip tipovima sto ce biti mana za nekog. Punjenje odozgo je jako prosto i jednostavno, a sistem radi bez ikakvih problema za sada. Kapacitet sa obicnim staklom je 2ml dok je sa bubble staklenim tankom kapacitet 6ml sto je zaista odlicno. Uz atomizer se dobija i zastitna guma sto ce nekome sigurno koristiti. Grejaci se menjaju veoma jednostavno sto mi se svidja, a uz atomizer stizu dva grejaca. Sto se rada i arome tice, atomizer radi vrlo lepo, a aroma je prilicno dobra, nije najbolja od svih mesh grejaca koje sam probao, ali definitivno bolja nego kod vecine, a hteo bih da napomenem da je aroma odmah bila dobra jer sam morao da operem i osusim grejac pre koriscenja jer mi je ispao u sudoperu. U svakom slucaju sasvim solidan sub ohm tank, lepo radi i lak je za koriscenje.

Mane:

- Nije kompatibilan sa 810 drip tipovima

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar
- Lako punjenje odozgo koje za sada radi lepo
- Kompatibilan sa 510 drip tipovima
- Drip tip sa kojim stize je udoban
- Kapacitet 6ml
- Zastitna guma
- Dobra aroma
- Dva grejaca u pakovanju
- Lako se menjaju grejaci

Mod:

Smok morph je mod koji koristi dve 18650 baterije i ovaj mod radi od 1-219w. Mod se posebno moze kupiti u 5 razlicitih boja. Dimenzije ovog moda su 44.8mm x 30.2mm x 84.5mm. Kvalitet izrade moda je jako dobar, mod deluje veoma solidno. Dizajn moda je po meni veoma lep, ja sam dobio mod u plavo crnoj boji i mod izgleda jako lepo. Mod je veoma udoban za koriscenje, nema ostrih ivica i prekidac je veliki pa je jako prijatno koristiti ovaj mod. Od detalja na modu sa prednje strane se nalazi "Smok", a sa zadnje strane "Morph". Ovaj mod ima ekran koji reaguje na dodir sto mi se posebno svidja kod ovog moda, a mod takodje poseduje par rezima rada koje mozete koristiti.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija i ovde imamo pozlacen samopodesavajuc pin. Navoji su ovde sasvim okej i nisam imao problema sa par atomizera koje sam probao ovde. Konekcija mi se svidja jer je blago podignuta, skoro neprimetno ali sasvim dovoljno da se mod ne guli od atomizera sa gornje strane. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku sto je i vise nego dovoljno za moje potrebe.

Sa donje strane moda se nalaze vrata za baterije. Ovde imamo polugicu koja treba da se povuce kako bi ste otvorili vrata. Kada otvorite vrata za baterije mozete da vidite obelezeno kako se stavljaju baterije u mod, a ovaj mod koristi dve 18650 baterije. Vrata za baterije deluju sasvim solidno i za sada sa njima nema nikakvih problema. Kada ubacite baterije u mod i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja sto je dobro.

Na jednoj strani moda se nalazi prekidac. Prekidac je veoma veliki i ja licno najvise volim ovakve prekidace. Prekidac je veoma udoban za koriscenje. Prekidac je kliktav i prekidac radi vrlo dobro. Iznad prekidaca se nalazi dugme. Ovo dugme sluzi da ugasite svetlo na ekranu ili da zakljucate ekran. Kada zadrzite dugme ekran ce ostati upaljen ali ce ekran biti zakljucan, a kada samo kliknete na dugme svetlo na ekranu ce se ugasiti.

Sa prednje strane moda se nalazi ekran i usb port.
Usb port na ovom uredjaju mozete da koristite za upgrade software-a ali i za punjenje baterija, dakle, ovaj mod podrzava balansirano punjenje ali kao i uvek moja preporuka je da baterije punite u eksternom punjacu.
Ekran na ovom uredjaju je u boji i veoma je veliki, velicina ekrana je 1.9inca i po meni ekran na ovom uredjaju izgleda zaista prelepo. Dakle, ovo je ekran koji reaguje na dodir, meni licno se ovo svidja.

Da bi ste upalili ovaj uredjaj treba da kliknete pet puta na prekidac, na isti nacin se uredjaj i gasi. Kada uredjaj upalite na ekranu cete videti sledece u power rezimu:

- Meni
- Lock / unlock
- Vreme povlacenja
- W
- Pre heat
- Levo / desno
- Otpor
- V
- Broj povlacenja
- A
- Indikator baterije

Ekran reaguje na dodir zaista odlicno i nema nikakvih problema, vrlo sam zadovoljan ekranom na dodir. Takodje na ekranu se sve zaista lepo vidi, ekran je vrlo dobro osvetljen i imamo sve potrebne informacije na ekranu.
Kada udjete u meni videcete sledece:

- Mode
- My mode
- Puff
- Setting

Kada izaberete mode, mozete da izaberete izmedju rezima rada i ovde imamo:
- Watt
- Temp Ti
- Temp Ni
- Temp Ss

Ako izaberete my mode, tu mozete da podesite 4 razlicita vasa rezima rada, tu mozete da podesite snagu, pre heat, mozete i da upisete koju tecnost i sa koliko nikotina koristite u tom rezimu rada sto nekima moze biti jako interesantno.
Ako izaberete puff, tu mozete resetovati broj povlacenja.
Kada udjete u setting mozete videti sledece:
- General (about, factory reset, accessibility, power off)
- Chip (informacije o chipu)
- Theme
- Passcode

Ulaskom u theme, mozete da promenite pozadinu, mozete da promenite boju na ekranu i mozete da podesite screen timeout. Ako izaberete passcode mozete da podesite svoju sifru koju ce uredjaj traziti svaki put kada ubacite baterije u mod.

Kako mod radi i moje misljenje:

Dakle, smok morph je veoma lep mod po mom misljenju i definitivno po meni jedan od najlepsih modova, a posebno mi se svidja u plavoj boji. Kvalitet izrade moda je na mestu, sve je kako treba i nemam nikakvih zamerki. Boja takodje jako lepo izgleda mada moram da kazem da je magnet za otiske prstiju sto ce nekome smetati. Na uredjaju mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto ce biti dovoljno za mnoge korisnike. Baterije se lako stavljaju u mod, a vratanca za baterije za sada rade odlicno, mada ovo za vratanca uzmite sa rezervom jer ne koristim mod dovoljno dugo. Takodje nema nikakvog zveckanja kada mod protresete dok su baterije u modu. Prekidac je odlican i jedan od meni omiljenih prekidaca. Prekidac radi vrlo lepo i kliktav je. Lepo je takodje sto postoji dugme iznad prekidaca kojim zakljucavate i gasite i palite ekran. Mod takodje podrzava balansirano punjenje ukoliko vam to znaci, mada preporuka je da baterije ne punite u modu. Ekran je po meni prelep, ekran je veliki, lepo je osvetljen i reaguje na dodir. Imamo na ekranu sve potrebne informacije sto je lepo. Ekran radi odlicno, a sam uredjaj iako ima gomilu opcija je vrlo jednostavan za koriscenje. Meni se takodje svidja sto postoji mogucnost da se menja boja na ekranu. Sto se rada tice, ja nikakvih zamerki nemam, mod radi odlicno za moje potrebe, a zbog svega sto mi se svidja na ovom uredjaju ovo ce verovatno biti mod koji koristim svakodnevno. Sto se preporuke tice, ukoliko razmisljate o kupovini moda i svidja vam se sve sto ovaj mod nudi, mozete da kupite mod i necete se pokajati.

Mane:

- Magnet za otiske prstiju

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Lep dizajn
- Lepa boja
- Mogu da se koriste atomizeri do 26mm u precniku bez da atomizer strci
- Konekcija je blago podignuta
- Udoban za koriscenje
- Veoma dobar prekidac
- Dugme za zakljucavanje i gasenje svetla ekrana
- Veoma lep i veliki ekran
- Dobro osvetljenje ekrana
- Mnogo informacija na ekranu
- Jednsotavan za koriscenje pored svega sto nudi
- Ekran radi odlicno
- Theme opcija
- Balansirano punjenje
- Vratanca za sada rade dobro
- Rezimi rada koje mozete podesiti
- Passcode opcija
- Nema zveckanja

Komplet se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.sourcemore.com/smok-morph-219-kit-with-tf-tank.html

Posebno atomizer:
Kod:
https://www.sourcemore.com/smok-tf-vape-tank.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:52 sati.