Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-11-2019, 00:02   #301
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 2
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 31
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5 24mm / V1.5 mini 22mm

Malo prigusuje aromu u odnosu na prethodne verzije, ali je skroz ok, mada ja se vise i ne cimam toliko, nota, podnota nakon preko 20 koriscenih atomizera izgubio sam zivce da idem u sitna crevca. Para jeste malo toplija ali sto se arome tice meni kao i prime, sve ublenda, umixa i nekako svasta moze da se pari na njemu. Jedino nervira sto svaki put ostane tecnosti na topcapu prilikom dosipanja, odnosno istisne napolje.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2019, 01:19   #302
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 40
E-cig: ArmorPro, Siren 2, Brzrkr
Pohvala: 328
Pohvaljen: 273
Nivo reputacije: 84
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Stoooo ? Ima gorih mnogo.
Moja zamerka je sto sam se isekao o metlani drip tip njihov....

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2019, 02:16   #303
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 458
Pohvaljen: 556
Nivo reputacije: 113
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Mini 1.5 je sasvim pristojan.Realno slatkasti "duvani" su dobar izbor za njega tako da ga koristim sa 2-3 različite tečnosti koje vuku na slast.Standardni 24mm nisam probao jer koliko sam skapirao da su performanse iste kao kod minija,ali na miniju je ispravljen način dosipanja tečnosti,nema ni kapi na top cap-u.Jedino me iritiraju malko manji kanali za vatu i moram da seckam,krojim da bih izbegao zagušenje.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2019, 07:45   #304
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,206
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 124
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Stevan Vidi poruku
Malo prigusuje aromu u odnosu na prethodne verzije, ali je skroz ok.
Sve mi je na njemu suplje i sa makar 20% manje arome.Govorim o 24mm verziji.

Citat:
Originalna poruka od Marko021 Vidi poruku
Stoooo ? Ima gorih mnogo.
Nisam ja previse rta probao ali stavim istu tecnost u njega i u Bers v1, Galaxies, Kayfun Prime, Sxk Doggy i apsolutno ga svaki sije kada je aroma u pitanju.I to u tolikoj mjeri da sam ga spakovao u kutiju.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-11-2019, 06:30   #305
Indoctrinator
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 25
Indoctrinator je na dobrom putu

Ma meni je dobar za sve i za vocke i duvane, od svih atomizera najvise mi se zadrzao. Npr. po meni je idealan i za pocetnike zato sto najmanje problema pravi od svih, lak za ciscenje, lak za setap, nema curenja, aroma sasvim pristojna, jedino to malo balavljenje kada se dosipa tecnost ali i to je stvar rutine. Cesto ga zajedno premotam sa sa Galaxies (zenin atomizer) pa uporedjujem nekad mi je bolja aroma na Bersu nekada Galaksiji. Po meni nekako najzaokruzeniji atomozer sipaj i pari.
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2019, 13:56   #306
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 916
Nivo reputacije: 164
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

jel nekome spadao afc ring sa baze?

kad god hoću da skinem bazu počne da okreće afc jedva skinem bazu sa atomizera a ring spada. zamenila sam gumice i opet isto

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2019, 14:04   #307
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

pa afc prsten se skida prostim svlacenjem na dole, tako je zamisljeno. Kad skidas bazu, gurni AFC prsten skroz do gore i onda okreci i ne vuci ka dole
ili skini afc prsten pa odvrci bazu, al mislim da je tako mnogo teze jer nemas zasta dobro da ga uhvatis.

Staro 22-11-2019, 14:26   #308
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

pa znam ja to, problem je što sad spada, nekako je labavo, znam da je smišljeno da se skine lakim povlačenjem ali ovo spada plus se okreće u krug skroz kad skidam bazu

Staro 22-11-2019, 14:43   #309
Marko021
Senior

Marko021's avatar

onda se pokvarilo...

Staro 22-11-2019, 14:58   #310
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 458
Pohvaljen: 556
Nivo reputacije: 113
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Ja uvek skinem prsten sa baze,pa onda uhvatim bazu i odvrćem.Kada vraćam,isto tako bez prstena zavrnem bazu do kraja onda navučem prsten tačno na rupu koju ću da koristim.Probaj tako bez prstena da skidaš bazu i na kraju samo centriraj na koju ćeš rupu.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2019, 15:09   #311
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

moraću tako, hvala vam

Staro 27-11-2019, 19:20   #312
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 715
Pohvaljen: 1,070
Nivo reputacije: 201
prika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputaciju

dali se jos nekom na bersu 1.5 mini verzja stvara jako puno kondeza ispod drip tipa toliko da posle odredjenog vremena ide kondez u usta menjao sam razne drip tipove uvek ista prica puno kondeza ispod drip tipa
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-11-2019, 19:26   #313
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 214
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 42
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@prika
meni jok toliko, ima ga ali ne tolko kolko ti navodiš. Upravo baš sad njega koristim od pre par sati i nema uopšte tolikog kondenza.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-11-2019, 19:38   #314
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 715
Pohvaljen: 1,070
Nivo reputacije: 201
prika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputaciju

Mozda je kod mene zbog grejaca 2.5 mm primer ss neki fused mtl clapton extra radi aroma vrh ali kondez nervira do bola

Poslato sa HRY-LX1 pomoću Tapatoka
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-11-2019, 19:41   #315
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 214
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 42
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Kod mene kanthal 2mm 1.24ohma i samo 7W,i aroma i sve super.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:10 sati.