Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-01-2020, 11:24   #331
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 714
Pohvaljen: 1,070
Nivo reputacije: 201
prika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5 24mm / V1.5 mini 22mm

O da potpuno se slazem

Poslato sa HRY-LX1 pomoću Tapatoka
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2020, 21:41   #332
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 603
Pohvaljen: 662
Nivo reputacije: 118
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Meni mini nikako ne daje aromu kao v1 sa ekstenzijom. On je tata za sve Bersove
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2020, 16:09   #333
mrvs
Aktivan član

Registrovan: Feb 2017
E-cig: dead rabbit, supreme2
Pohvala: 8
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 15
mrvs je na dobrom putu

Jesam li ja jedini kojem je Berserker V1.5 bolji od V1?
V1 koji koristim, je sa dužim dimnjakom , prečnika 24 mm i ima falš vazduha.
Isprobao sam sve moguće žice A1 0,32 i 0,25mm, SS 0,32 i 0,25mm, MTL klepton- obični i fused (oba su loše rešenje po meni), prečnik 2 i 2,5 mm i uvek mi je bolji V1.5.
Čitao sam strane forume i čini mi se da tamo više cene V1.5 ali kod nas je V1 neprikosnoven.
Koristim duvanske tečnosti 3-4 mg nikotina pa je možda zbog toga?
Radim li nešto loše?
mrvs nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-01-2020, 16:29   #334
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 48
Pohvala: 462
Pohvaljen: 1,223
Nivo reputacije: 235
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Verovatno... Možda poreklom vučeš sa neke druge strane sveta
Ja koristim takodje duvanske tečnosti jačine 4 mg/ml nikotina i uopšte se ne slažem sa tobom...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2020, 06:54   #335
Indoctrinator
Nov član

Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 25
Indoctrinator je na dobrom putu

@mrvs

Mozda i nisi. Ja sam narucio Brsk 1 istina klon i bio je teski krs, Orginal brsk 1.5 mi je od svih atomizera najduze u upotrebi, verovatno iz razloga sto je tehnicki najbolje odradjen, premotaj i pari, na svim ostalim atomizerima mi je nesto smetalo dok mi je 1.5 najzaokruzeniji. E ima jos jedna suluda cinjenica, sto je kolega pre nekoliko postova naveo
kad se na bazu originalnog brsk 1.5 stavi ono vece staklo i duzi sulundar meni je aroma bila bolja, nema logike (duzi put pare) ali tako je bilo.

Trenutno cekam da mi stigne brunhilde mtl, pa bas da vidim da li ce skinuti brsk 1.5 sa trona
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2020, 06:59   #336
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 627
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 125
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

@mrvs imao sam nekoliko berserkera v1 24mm i v1 22mm(mini) i 2 v1,5 i nijedan nije imao fals vazduh i zamisli ostavim samo v1 22mm(mini) a probao sam i ja sa bazom od jednog i nista posebno a v1,5 suplja aroma bar meni.. V1 od bersa najbolji i to 22mm(naravno moje mišljenje).. Pozz

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2020, 12:15   #337
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 232
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 160
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Sve je to isto, razlika u 10-15%, stvar subjektivnog misljenja... v1.5 koje je pristupac radi za 95% ljudi jako slicno kao i v1 nije vredno kupovine v1 ta razlika osim u nekom psiholoskom smislu...
Po meni je bolje naruciti kayu lite za 70-80e original i neki lep modic dna i zavrsiti sa opremom nego imati 3 berserkera 4 dwarwa itd itd... ali ni ja nisam posle 2 i po godine dovoljno sazreo u ovoj prici da bih to uradio i odrzao se isto tako. Ali idem ka tome

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2020, 14:13   #338
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 714
Pohvaljen: 1,070
Nivo reputacije: 201
prika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputacijuprika ima reputaciju

Sada sam dosao u posed bersa 24mm keca prvi put imam 1 22mm i imao sam 1.5 22mm i sto se mene tice ovaj 1 24 mm sa extenzijom rastura koliko je dobar dobar je i 22mm 1 ali ovaj bolji a 1.5 nema aromu dobru kao 1 dakle 1 24mm sa extenzijom za mene pobednik

Poslato sa HRY-LX1 pomoću Tapatoka
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2020, 06:58   #339
Zemunac47
Nov član

Registrovan: Nov 2018
Pohvala: 5
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 6
Zemunac47 je na dobrom putu

ja 1 furam bez ekstenzije i tu po mom misljenju daje najbolju aromu.
Zemunac47 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2020, 10:08   #340
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 31
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Imao sve berserker po vise puta, kf lite, dvarw, glaz, sirene, hasture, brunhilde, vg5, doggies, hellvapemd ma da ne nabrajam i na kraju ostade glaz i dvarw.
Berserkeri v1 traze strpljenje i malo iskustva inace malo curi malo dryhit malo ovo malo ono.
Sto se tice v1. 5 probao sve varijante baza od ovog baza od onog i aroma mi suplja nije to to, gde god ima slot za vazduh umesto rupr nikada meni nece biti dobra aroma.
24mm v1. 5 slinavi na topcapu kad se zavrne nakon dosipanja, jedini koji nema nikakav problem je v1. 5 22mm, po mom misljenju, naravno sve je subjektivno
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2020, 10:34   #341
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,206
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 124
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ja ne znam šta radim pogrešno ali v1.5 i Glaz su mi dva atomizera sa totalno šupljom aromom.To ide dotle da sam v1.5 spakovao,a Glaz koristim ako mi je na miris neka aroma grozna pa da probam u njemu jer računam da će nestati pola arome i groznih nota
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2020, 10:37   #342
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 31
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Koliko su ukusi razliciti.
Mislim da smo namirniji bili kada je protank 2 bio vrhunac vejpa.
Ja sam se ratosiljao svih berserker, jednostavno za v1 nemam zivaca sa vatom i zezanjem oko curkanja a v1.5 zbog arome.
Ima jos dosta atija da nabrojim i dam misljenje, ali ovo je tema za bers
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2020, 17:20   #343
BoT_SD
Veteran

Godine: 48
Pohvala: 462
Pohvaljen: 1,223
Nivo reputacije: 235
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Ja na mom 5ml Bers-u v.1.0 sa bazom v1.5 i okruglom rupom za vazduh ispod grejača setup radim u mrklom mraku i to nogama, još se nije desilo da procuri ili zagoreva
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2020, 18:16   #344
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 457
Pohvaljen: 556
Nivo reputacije: 113
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

@BoT_SD,kako si zaokruglio rupu ispod grejača na bazi V1.5?

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2020, 20:53   #345
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,605
Pohvaljen: 748
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Kod mene od svih berserkera ostao samo v1 22mm. Nije da mi je najbolji ati od svih koje sam probao (navoji, top cap i afc ring, teško se odvija i šteluje u tri lepe), ali aroma izuva i koristim ga samo za Parliament xD.

Jedini koji mu je prišao sa kvalitetom arome može biti Soulmate, koji ima malko otvoreniji vazduh i totalno je par klasa ispod i skroz druga priča za sebe, ali što se arome tiče ne zaostaje. Tu je negde i Expromizer 4. Treba Dvarw da stigne (na leto verovatno kako je krenulo) pa ću uporediti..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:56 sati.