Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-10-2019, 19:47   #1
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 42
Pohvala: 2,165
Pohvaljen: 866
Nivo reputacije: 224
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Eleaf Istick Pico 25

dal je teska rec da kazem da je neverovatno da ovaj vrlo dobar modic(mod) nema svoju temu ,bar je ja nisam nasao
probao sam razne modove (ne toliko kao neki) ali mogu reci da je ovo odlican mod tj da je SUPER DOZIVLJAJ PARITI NA NJEMU bar za meni potrebnih 9,9 w
malo i da pametujem - kod pica 75 broj 75 oznacava broj maksimalnih vati ,a kod pica 25 broj 25 oznacava diametar do kojeg atomizeri nece strcati .znam da velika vecina zna ovo al napisah (moj mali doprinos recenziji ovog super modica(moda)
da dodam jos i da je poboljsan fire taster u odnosu na pico 75

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2019, 11:42   #2
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,442
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 132
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Eleaf Istick Pico 25

Kao stvoren za Berišu
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2019, 11:50   #3
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

od hastur mini-ja meni nema lepsi

Pirmin
Zahvalili :
Staro 24-01-2020, 23:23   #4
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 40
E-cig: ArmorPro, Siren 2, Brzrkr
Pohvala: 328
Pohvaljen: 273
Nivo reputacije: 84
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

mod je ok kao pomocni. Joytech evic (svaki) i primo ima bolji chip i daje bolju paru (vise ukusa, ista snaga) o vaporeso armor pro tek da ne pricamo , ovaj pico nije u istoj dimenziji sa armorom. Ja ga relano koristim da punim baterije ili ga nosim kad idem negde gde znam da ce se grebati. Ima maltene sve isto ko istick od pre 5 godina. Kako ih nije sramota vise, ne znam. Novije necu ni da probam, rizik je.
Da je mali -nije. Kolko je kraci tolko je siri i u ruci je osecaj kao da koristim mod sa dve baterije, a ne sa jednom. Nista, ama bas nista impresivno ovaj mod nema, cak nije ni jeftinu odnosu sta nudi.

To je moje vidjenje ovog moda. Na srecu pa sam jeftino prosao sa njim (oko 18e) inace bih i pare zalio :/
Znam da zvuci kao da sam ga popljuvao ali eto to je moje licno misljenje o ovom modu. Istick 30W samo u drugom pakovanju.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2020, 01:14   #5
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,395
Pohvaljen: 1,115
Nivo reputacije: 249
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Firmware update/upgrade je potrebno.
(fabrički, MicroSur SME myEvic, Arctic Fox)

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2020, 12:41   #6
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

updejtovo jutros sa 1.01 na 1.05 , licno, ne osecam nikakvu razliku...Napomenuo bih da ja iskljucivo koristim - VW rezim.

Staro 25-01-2020, 17:39   #7
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Stavi Arctic Fox, biće sličan DNA sistemu.
Moja preporuka je ipak myEvic, sve je na modu, izuzetno puno podešavanja i mogućnosti.
Kod:
https://github.com/MicroSur/sur_myevic?files=1
Treba samo .bin fajl, može i preko fabričkog(Windows/Mac) apdejtera da se stavi.

Zahvalili :
Staro 25-01-2020, 18:28   #8
Marko021
Senior

Marko021's avatar

hvala ti ali kao sto rekoh koristim obican VW mod i kantal pa tako i poredim modove (kao sprave). Sad ja tu neke krive da pravim nesto, ima to armor pa nisam ni pipno, ne interesuje mene to. Ne interesuje me da ja pravim neke krive, jer menjam zice i atije i to meni prosto ne treba, takoreci, vise bi mi smetalo nego koristilo, a na to se nisam ni zalio. Prosto, Pico drugacije regulise kako daje (modulaciju koju pravi) izlazni napon na prostom VW modu i to je to. Nek te krive pravi fabrika, ako nece oni, ima ko hoce.

Staro 25-01-2020, 23:51   #9
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Pročitao sam i zapamtio da koristiš samo VW režim, i da te ne zanimaju krive.

I dalje preporučujem instalaciju myEvic firmvera, čekaju te iznenađujuće korisne stvari, bolji rad moda.

Zahvalili :
Staro 26-01-2020, 00:15   #10
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,689
Pohvaljen: 1,262
Nivo reputacije: 232
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Moram da priznam da ja Dj upravu, postoji osetna razlika u kvalitetu pare kada promeniš firmwere. Jednostavno, vape je kvalitetniji.

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2020, 01:49   #11
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

@Dj_ je ostavio link ali ne znam sta i kako od onoga treba da se instalira
pomoc plz

Pirmin
Staro 26-01-2020, 08:25   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 44
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,050
Pohvaljen: 16,929
Nivo reputacije: 2763
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@Dj_ ili pravi temu za te firmvere ili da pravim upozorenja da forum nije odgovoran što ste brickovali cigare

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2020, 08:58   #13
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,689
Pohvaljen: 1,262
Nivo reputacije: 232
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Posle može samo da ga stavi kao klocnu

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:53 sati.