Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-10-2019, 00:14   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 609
Pohvaljen: 1,576
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Famovape magma

Famovape magma colors:

- Super hero
- Snow white
- Jeans 501
- Shadow
- Lava
- Arcanum
- Allure
- Wine leather
- Wood art
- Grey fabric
- Starry night
- Dynasty
- Fruit punch

Specification and features:

- Dimension: 87*48.5*25mm
- Material: Zinc Alloy
- Display: 0.96 inch TFT color screen
- Power range: 5-200W
- Temperature range: 100c-30c/200f-570f
- Input Voltage: 6.4V-8.4V
- Output Voltage: 1.0V-7.5V
- Max output current: 40A
- Battery Capacity: Dual 18650
- Power Mode POWER/SS/NI/TI
- Minimum Resistance: 0.08 ohms
- Atimizer resistance range: 0.08-3.0
- Supported Wire materials: Nichrome/ss/ni200/Ti
- USB charge: DC 5V/2A

In the box:

- Magma Box Mod
- USB Cable
- Warranty Card and User Manual

Magma mod je mod koji koristi dve 18650 baterije i ovaj mod radi od 5-200w. Dimenzije moda su: 87mm x 48.5mm x 25mm, a izgled moda je po meni veoma lep, vec par puta sam rekao da ja volim modove sa slicnim dizajnom, a takodje mogu da kazem da je ovo najmanji mod koji sam imao sa ovakvim dizajnom. Mod dolazi u veoma lepim bojama i izbor je veoma veliki sto je vrlo lepo jer ce svako moci da nadje ono sto mu se najvise svidja. Kvalitet izrade moda je sasvim okej, sve deluje kako treba i mod deluje kvalitetno u ruci, navoji na konekciji su dobri i nisam imao problema sa atomizerima. Sto se tice detalja na modu, na jednom panelu se nalazi natpis "Magma", a sa donje strane se nalazi natpis "Designed by Famovape".
Ivice moda su vrlo lepo zaobljene pa je mod veoma udoban za koriscenje po mom misljenju.

Dakle sa gornje strane moda se nalazi konekcija koja je usrafljena odozgo, a kao sto sam rekao navoji deluju sasvim okej i ovde imamo samopodesavajuci pin. Konekcija je blago podignuta sto se meni licno svidja jer se na taj nacin gornji deo moda ne guli od atomizera. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto meni licno sasvim odgovara.

Jedan od panela se skida i to je ujedno i poklopac za baterije. Na donjoj strani panela se nalazi slot gde mozete noktom da povucete panel i skinete ga sa moda. Panel se drzi uz pomoc magneta i magneti su vrlo jaki. Panel stoji odlicno u mestu i nema lufta ni malo sto je veoma lepo. Kada skinete panel mozete da vidite obelezeno kako se stavljaju baterije, a takodje ovde imamo i trakicu za lakse vadjenje baterija. Baterije se veoma lako stavljaju u mod i veoma lako se vade. Kada su baterije u modu i protresete uredjaj nema nikakvog lupkanja.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, plus i minus dugmici, ekran i usb port.
Na ovom uredjaju usb port mozete da koristite za punjenje baterija zato sto ovaj uredjaj podrzava balansirano punjenje, ali kao i uvek moj savet je da punite baterije u eksternom punjacu.
Prekidac i plus i minus dugmici strce prilicno i veoma su kliktavi. Prekidac radi odlicno i sa prekidacem nisam imao nikakvih problema, za sada ni jednom nije omasio, sve deluje kako treba.
Ekran na ovom uredjaju je u boji, a velicina ekrana je 0.96 inca, a ja licno volim ekrane u boji. Ekran je lepo osvetljen i sve se lepo vidi na ekranu.

Uredjaj se pali standardno pritiskom 5 puta na prekidac, a na isti nacin se i gasi.
Na ekranu mozete da vidite sledece u power rezimu:

- Famovape
- W
- Puff time
- Puff count
- Volt
- Coil
- Dual battery indicator

Kada kliknete 3 puta na prekidac ulazite u meni i u meniju imate sledece:

- W
- Ni
- Ti
- Ss
- Bypass
- Color
- Clean puff

Ako izaberete "color" mozete da izaberete izmedju plave, crvene, zute i zelene boje, sto se mene tice ovo je sasvim fina opcija.
Pritiskom na plus dugme i na prekidac mozete da zakljucate plus i minus dugmice, a na isti nacin ih otkljucavate. Kada su plus i minus dugmici zakljucani ne mozete da promenite snagu, a mozete da koristite prekidac i parite.

Kako mod radi i moje misljenje:

Magma mod po meni pre svega ima odlican dizajn jer ja licno volim ovakve modove. Mod moze da se kupi sa raznim panelima sto je veoma lepo jer je izbor zaista odlican. Kvalitet izrade moda je apsolutno odlican, nemam ni jednu zamerku, jako je lepo sto se vratanca ni malo ne klate jer to mnogima smeta. Svidja mi se sto je konekcija blago podignuta jer se mod nece guliti od atomizera, a takodje je lepo sto se ne vidi razmak kada se stavi atomizer. Meni licno je mod veoma udoban za koriscenje, a ivice su lepo zaobljene. Prekidac i dugmici rade lepo i nikakvih problema nisam imao. Osvetljenje ekrana je odlicno i sve se vidi lepo, a meni se licno svidja sto je ekran u boji. Na ekranu su sve potrebne informacije, ali tu je i logo koji ce verovatno nekome smetati.
Mod je veoma lak za koriscenje i ne postoji nista komplikovano na ovom uredjaju sto ce se mnogima svideti. Sto se tice samog rada, mod se ponasa odlicno i nema problema nikakvih, mogu da kazem i da prekidac reaguje veoma brzo. Svaki put kada stavite atomizer na mod i ako izaberete da je grejac nov mod ce da podesi snagu za taj grejac, ovo ce mozda nekome smetati jer ne moze da se iskljuci pa uzmite to u obzir, meni licno ne smeta.
Magma mod, ukoliko volite modove sa ovakvim dizajnom mozete slobodno da razmislite o kupovini ovog moda jer kvalitet moda je dosta bolji nego kod slicnih modova sa ovakvim dizajnom koje sam ja probao, a u radu se ponasa sasvim korektno i ja nikakve probleme nisam primetio.

Takodje ovde bih mogao da kazem da su Proton baterije koje sam dobio uz ovaj mod zaista odlicne i ja sam zadovoljan radom baterija.
Kapacitet baterije: 3000mah
Struja praznjenja: 21A
Ove brojke su proverene od strane Moocha.

Mane:

- Verovatno ce mnogima smetati logo na ekranu

Dobre strane:

- Kvalitet izrade
- Dobar izbor panela
- Lep dizajn
- Prekidac i dugmici rade odlicno
- Atomizeri do 25mm u precniku
- Konekcija je blago podignuta
- Vratanca nemaju lufta
- Baterije se lako vade i stavljaju u mod
- Veoma prost za koriscenje
- Ekran u boji
- Ekran je lepo osvetljen
- Balansirano punjenje
- Prekidac reaguje vrlo brzo
- Mod radi sasvim korektno

Baterije:

Kod:
https://www.famovape.com/collections/battery/products/blackcell-18650-proton?variant=16017634361387

Mod:

Kod:
https://www.famovape.com/collections/box-mod/products/magma-box?variant=16418478391339
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:34 sati.