Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-11-2019, 22:59   #1
IvanVG
Nov član

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 8
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 3
IvanVG je na dobrom putu
Red face Pomoc pri kupovini

Pozdrav svima, naime zelim da se izvinim ako ovakav post vec negde postoji (ne uspeh naci) sto dupliram postove, te bih onda zamolio da se ovaj post obrise.

Naime zeleo bih da pocnem da parim, iako pre nisam pusio (pokusao ali nije islo pre svega zbog loseg mirisa cigara, pogotovu sto ostaje na rukama i menjanje boja zuba i slicno a dodatno i zbog njihove cene), pa bi mi trebalo par saveta sve u vezi sta i kako izabrati.
Zadnjih par dana sam dosta citao o tome, gledao snimke na yt u vezi odredjenih modela, recenzija, iskustava i dr.
Iskreno govoreci svideo mi se Joyetech AIO ego opasno, pa me zanima posto na kutiji pise da je sa High Nicotine level, da li bi ona dobro radila i sa 0/3mg nicotine, posto iskreno ne bih isao bas neke doze, vec samo radi blagog opustanja i finog izbora ukusa tecnosti koje sam video da postoje.
A ako ne mozete i preporuciti neki drugi kit ili slicno sa uslovom da bude sto jednostavnije i po moguctstvu low or zero nicotine level.
Hvala svim dobrim ljudima na odgovorima unapred! Ako ima neka dusa da pomogne iz Beograda( Banjica i okolina) rad sam platiti kafu/pivo i isto saslusati!
IvanVG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 23:02   #2
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 916
Nivo reputacije: 164
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pomoc pri kupovini

izvini što moram da pitam ali zašto želiš da pariš kad nisi pušač? nama je ovo beg od cigareta

a što se tiče početničke opreme opet ću kao i uvek da preporučim joytech exceed d19

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 23:08   #3
IvanVG
Nov član

IvanVG je na dobrom putu

Iskreno da ti kazem, ima vise razloga
Prvi pre svega jer bih zeleo da probam, smatram da bi mi se svidelo i da bi mi pomoglo da iskuliram na 5-10 minuta par puta dnevno
Drugi, videh da ima raznih ukusa, nargilu sam probao i skroz mi je okej pa mislim da mozda ima neke slicnosti sa ovim(a mozda i ne)
Treci, ja bih iskreno voleo da pusim ali jednostavno imam tu odbojnost bas zbog tog loseg mirisa i ukusa cigare (naime ja mojim drugarima koji puse, motam cigare jer ne kupuje ove standardne vec motaju, predstavlja mi neku vrstu zadovoljstva)
itd itd da ne duzim vise ali to su glavni razlozi
Staro 11-11-2019, 23:32   #4
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: Vaporesso Armour Pro+Ares
Pohvala: 26
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 18
MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu

Posto zelis da probas,to odmah na DL,da bljujes vatru i pravis oblake dimaposto si pocetnik,predlazem fabricki grejac i atomizer SMOK TFV16, i neki mod sa integrisanom baterijom min 3000 mAh.a na forumu imas iskustva kolega sa raznim aromama,pa malo poseti po neki post.nikotina bar 3mg,ali posto su ti pluca jos uvek"nevina",udri to i jace

Sent from my MI 8 using Tapatalk
MIKE TYSON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 23:38   #5
IvanVG
Nov član

IvanVG je na dobrom putu

Hvala na odgovoru druze, citam citam svakodnevno!
Staro 11-11-2019, 23:41   #6
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@MIKE TYSON da li zaista početniku pišeš da koristi dtl za više ~dima~ tj pare i da koristi atomizer koji zahteva veće snage samim tim i jaču bateriju što će teško naći sa integrisanom baterijom sem ako nije dtl početnički kit (cevka) i da udara nevina pluća sa više od 3mg

Zahvalili :
Staro 11-11-2019, 23:44   #7
IvanVG
Nov član

IvanVG je na dobrom putu

@CatVape Za toliko sam procitao da znam da to nije za pocetnike
Staro 11-11-2019, 23:46   #8
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

@IvanVG super ali moram da opemenem kolegu jer ne bi trebao tako da piše, ti si razumeo, sledeći početnik neće i eto prčvajza bez potrebe

Zahvalili :
Staro 12-11-2019, 00:08   #9
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu

Pa hoce covek da pari.sta ima lose u tome ako zeli,a vidim da ima jaku zelju za tim.ne razumem?prvo mu je kolega rekao da ne treba ni da pocinje,jer nije ni pusio cigarete,i da ne treba da pocinje sa vejpom.ali posto kolega zeli,ja sam mu preporucio,jer je to i trazio,preporuku.moja je ta,mozda vi kolega imate drugu preporuku,svi smo razliciti,pa tako i misljenja.pozzz

Staro 12-11-2019, 00:24   #10
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

ja sam koleginica
da, pitala sam ga zašto želi kad nije pušač, naravno da sam pitala. ali to sa strane, rekla sam zašto mu se kao početniku nepušaču preporučuje dtl sa više od 3mg kad on i nije navučen na nikotin, ne skida se sa cigareta plus atomizer (ima mnogo boljih) čiji grejači zahtevaju mnogo više snage za mod sa integrisanom baterijom, to se ne preporučuje nikome a ne početniku

Zahvalili :
Staro 12-11-2019, 01:27   #11
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

Kolega je uzivaoc nargile,koja je po istrazivanjima stetnija i od cigarete,i sadrzi nikotin izmedju ostalog.posto ne zeli da predje 3mg dozu nikotina,ja sam mu preporucio dl jer ako bude uzimao opremu za mtl,sa 3mg ne verujem da ce biti zadovoljan,moje misljenje.koleginice,da se razumemo,ja ne teram nikoga,niti navodim na nesto lose,bar tako mislim.samo sam zeleo da pomognem u izboru,nista vise.a to sto je moje misljenje drugacije od tvog,i mozda i od vecine,i da je razlicito od svih kolega,to je moje misljenje,moj stav,dali on bio ispravan ili ne,to ne znam.jednostavno je takvo kakvo jeste.
Zato i postoji forum,pa kolege mogu da se izjasnjavaju o svojim misljenjima,a dali ce neko od nas prisvojiti ili ne,to je izbor.na kraju je ispalo da sam hteo kolegi da nastetim,ako je tako,ja se izvinjavam oboma.veliki pozdrav i svako dobro....

Staro 12-11-2019, 05:19   #12
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 75
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 21
miljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svima

@IvanVG
Koliko godina imas?
Zasto bi zeleo da pocnes da pusis ali ne ide posto ti smeta miris cigareta?
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-11-2019, 08:31   #13
IvanVG
Nov član

IvanVG je na dobrom putu

@miljushm
Trenutno 22 godine.
Pa najvise zbog nekog osecaha koji se javlja posle povlacenja dima, kao neka vrsta opustanja. Ove standardne jednostavno mi previse lose mirisu a mislim da sa neki ukusima moze to da se ubije.
Staro 12-11-2019, 08:42   #14
IksOks
Aktivan član

Registrovan: Jul 2019
Pohvala: 17
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 11
IksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od IvanVG Vidi poruku
@miljushm
Trenutno 22 godine.
Pa najvise zbog nekog osecaha koji se javlja posle povlacenja dima, kao neka vrsta opustanja. Ove standardne jednostavno mi previse lose mirisu a mislim da sa neki ukusima moze to da se ubije.
ako od e cig ocekujes da te "udari u glavu" kao prava cigareta, to neces dobiti. kolicina nikotina koja se apsorbuje iz e cig u krv je mnogo manja nego kod obicnih cigareta, i taj osecaj vrtoglavice kad zapalis prvu cigaru ne postoji kod e cig. mozda moze da postoji ako koristis tecnosti sa vise nikotina, ali kako nisi nikad pusio, i 3mg ce ti biti puno
IksOks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-11-2019, 09:32   #15
IvanVG
Nov član

IvanVG je na dobrom putu

Aha aha, razumem razumem.
Mozda se ja ne izrazih kako treba, ne bas ta vrtoglavica vec osecaj opustanja, jednostavno bih zeleo uzivati uz to.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:36 sati.